Rovnako ako notebooky, mobily či stolné počítače, tak aj tablety si u nás vytvorili čestné miesto. Používame ich každodenne a zjednodušujú nám každodenné aktivity, ktoré by sme inak museli robiť na menších mobiloch či ručne. Ak ešte doma nemáte tablet, určite by ste to mali napraviť. Táto zázračná vecička toho dokáže omnoho viac, ako sa na prvý pohľad zdá a určite nájde využitie aj u vás doma.

Značka Apple sa okrem mobilov a notebookov zameriava aj na výrobu tabletov s názvom iPad. Tieto tablety sú výkonné a vďaka príslušenstvám, ktoré k nim dostanete, ho môžete používať aj ako notebook. Nemusíte tak so sebou všade brať väčší a ťažší notebook, stačí, ak si zoberiete ľahký a tenký tablet, ktorý spraví všetku prácu jednoducho a rýchlo zaň. Ak ste sa rozhodli investovať peniaze do značky Apple, urobili ste správne.

Tablet má však aj iné využitie a nielen to na prácu. Jednoducho ho môžete využiť napríklad na sledovanie filmov, videí, prezeranie fotografií či dokonca čítanie kníh. Vďaka tomuto sa stane z Apple iPad (2017) váš spoločník na každé cesty, dlhé noci či voľné dni. Výhody oproti notebooku sú naozaj veľké a vy zistíte, že ste doma nikdy nemali lepšieho spoločníka, ako je tablet. Dotykový tablet Apple iPad (2017) naviac dokazuje, že ho nemusíte používať len na voľný čas, ale pokojne aj do práce či do školy. S nepretržitým prístupom na internete môžete surfovať po internetových stránkach, byť v kontakte so svojimi príbuznými či dokonca môžete neustále hľadať nové informácie, ktoré potrebujete vedieť. Vďaka neustálej aktualizácií, ktorú ponúka operačný systém iOS, budete mať vždy v ponuke tie najlepšie a najnovšie hry, aplikácie a všetky iné súbory, ktoré jednoducho potrebujete.

Graficky náročné hry, filmy v plnom rozlíšení či hudba so skvelým zvukom? Všetko toto a omnoho viac vám ponúka najnovší Apple iPad (2017). Tento tablet si totižto poradí s každou činnosťou, ktorú mu zadáte bez toho, aby ste boli konfrontovaní nejakým zamŕzaním a dlhým čakaním a načítavaním.

Štýlový dizajn však nedostane len ženy, ktoré si väčšinou elektroniku vyberajú podľa toho, ako vyzerá, ale aj mužov, ktorí majú radi minimalizmus, jednoduchosť a nadčasovosť. Apple iPad (2017) sa predáva v odolnej hliníkovej konštrukcií s hrúbkou sotva 7,5 mm. Ukrýva v sebe silný, dvojjadrový procesor, ktorý zvládne všetko, čo potrebujete s prehľadom. Hrajte hry a počúvajte svoje obľúbené piesne zároveň.

Najnovší operačný systém iOS vám ponúka tie najlepšie a najkvalitnejšie aplikácie či spracovanie celého menu, ktoré sa vám bude určite páčiť. Nové funkcie a najvyspelejší operačný systém, ktorý kedy svet videl vás jednoducho dostanú a nebudete chcieť nič iné. Výkonný 64 bitový čip spolu s 2 GB RAM pamäťou jednoducho pracujú rýchlo a bezproblémovo.

Tablety od značky Apple s názvom iPad majú jednoducho výhodu oproti notebookom v displeji. Najviditeľnejší, najpresnejší a najdokonalejší displej v celej generácií iPadov vám ponúka práve Apple iPad (2017). Luxusný 9,7 palcový multidotykový LED displej s podsvietením jednoducho ponúka všetko, čo budete chcieť. Na fotografií či videu uvidíte každý jeden detail.

Nesmieme zabudnúť ani len na ochranu, ktorú iPad ponúka. Špeciálna oleofóbna vrstva, ktorá minimalizuje šmuhy a škrabance vám zaistia, že vás Apple iPad (2017) bude vždy v bezpečí. Takisto je bezpečnosť aj zvnútra. Všetko si môžete zaistiť jednoduchým snímačom odtlačkov prstov Touch ID, ktorý ponúkajú nielen iPady, ale aj iPhone. Namiesto toho, aby ste vypisovali heslo alebo číselný kód, jednoducho si odomknete mobil pomocou odtlačku prsta.

Dotykový tablet Apple iPad (2017) je vybavený aj perfektnou duálnou kamerou so zadným rozlíšením skvelých 8 Mpx a predným rozlíšením 1,2 Mpx. Zvládnete s ním tak vytvárať veľmi dobré fotografie a aj selfies. Vhodný je pre tvorbu nielen fotografií, ale aj HD videí, ktoré budú krásnou spomienkou pre vás do budúcnosti. Takisto si môžete vyberať z viacerých funkcií, ktoré kamera ponúka. Časozber, zrýchlené video či filtre na fotografie sú samozrejmosťou.

Wi-Fi technológia vám zaisťuje, že môžete zdieľať svoje zážitky každý deň a neustále. Nie je problém uverejňovať ich hneď na sociálnych sieťach či posielať ich mailom alebo správami. O krok ďalej sa posúvate aj pomocou Bluetooth zariadenia, s ktorým môžete zdielať súbory veľmi jednoducho a rýchlo a bezdrôtovo. Súbory takisto môžete zdieľať cez AirDrop.

Potrebujete dobrú batériu? Apple iPad (2017) vám ponúka perfektnú, výkonnú a kvalitnú betériu, ktorá vydrží neuveriteľných 10 hodín. Môžete hrať hry, prezerať filmy či počúvať hudbu. Všetko toto ide cez najnovší tablet značky Apple. Nechýba ani 3,5 mm vstup pre pripojenie slúchadiel, takže svoju hudbu môžete počúvať len vy.