Sušenie bielizne nebolo nikdy rýchlejšie a pohodlnejšie, ako dnes. Vďaka tomu, že technológie stále napredujú, dokážu aj náš hektický a rýchly život spomaliť aspoň o trochu a ušetriť nám pár dôležitých minút, ktoré môžeme stráviť s rodinou. Práve vďaka novodobým sušičkám bielizne, ktoré sa nám vyskytli na trhu, si môžete byť istí, že máte v ponuke to najlepšie, čo potrebujete. Každá domácnosť potrebuje kvalitnú práčku, ktorá vyperie všetky nečistoty z vášho oblečenia. Časy, kedy sa všetko oblečenie pralo v rukách sú preč a dnes môžete dať do tých najlepších a najmodernejších práčok aj tie najjemnejšie kusy oblečenia, ktoré sa vám nezničia a budú ako nové. No takisto každá domácnosť potrebuje aj kvalitnú sušičku, ktorá sa o oblečenie postará ešte lepšie. Oblečenie si dnes žiada veľmi jemné a dobré zaobchádzanie, ktoré by ste nemali podceniť a určite by ste naň mali staviť vždy, kedy to potrebujete. Mnohé ženy majú odpor proti sušičkám, pretože sa im boja “zveriť” svoje jemné prádlo, ktoré by sa mohlo zničiť. Samozrejme, niekedy tomu tak bolo a staré sušičky sa nedokázali dobre postarať o prádlo a zničili ho. Dnešné sušičky bielizne sú však niekde úplne inde a vďaka novodobým bubnom vám ponúkajú to najjemnejšie zaobchádzanie s oblečením.

Skúste si predstaviť situáciu, kedy máte veľkú rodinu, vonku je chladno a veľmi zima a vy práve periete vo svojej veľmi kvalitnej a dobrej práčke naozaj veľmi veľa prádla. Následne ho vyťahujete a idete ho zavesiť na sušiaci stojan, kde bude niekoľko dní, po ktorých ho musíte zvesiť a následne ho ísť ožehliť. Táto práca sa vám natiahne rovno na niekoľko dní, a preto na to neustále myslíte. Nevýhodou je aj to, že okrem toho, že sa vám bielizeň v zime bude sušiť veľmi dlho, takisto máte problém v tom, že váš príbytok bude veľmi vlhký. S vlhkosťou prichádza naozaj veľmi veľa problémov, ktoré určite vy sami nechcete zažiť a práve preto by ste mali staviť na najnovšie sušičky, ktoré sa nachádzajú na trhu. Vy budete mať svoj príbytok nielen suchý a v poriadku, ale takisto bude oň aj perfektne postarané a vy budete mať v jednom dni nielen vyprané oblečenie, ale takisto aj vysušené a hneď potom aj vyžehlené. Niektoré kúsky dokonca žehliť ani nemusíte!

Značka Whirlpool patrí medzi kvalitné a veľmi známe značky, ktoré ponúkajú spotrebiče do všetkých kuchýň a kúpeľní. Okrem toho je aj  jednou z najlepších značiek na trhu, ktoré ponúkajú kvalitné výrobky. Po celom svete existuje viac ako desaťtisíce spokojných zákazníkov, ktorí by výrobky od značky Whirlpool nevymenili. Ste medzi nimi aj vy? Ak nie, môžete byť! Na trhu nájdete pod touto značkou mnohé spotrebiče, ktoré majú za úlohu pomôcť vám v každodennom živote a urýchliť si tak prácu, ktorú by ste inak robili veľmi dlho. Rovnako si môžete pomôcť a pri niektorých prácach nechať robiť len spotrebič. Dnes máme pre vás recenziu na úspornú sušičku bielizne Whirlpool HSCX 80410, ktorá sa radí medzi najlepšie na trhu. Vyskúšajte ju aj vy a uvidíte, že budete nadmieru spokojní so všetkým, čo vám ponúkne.

Sušička bielizne Whirlpool HSCX 80410 je dokonalým pomocníkom každej domácnosti. Svoje oblečenie máte nachystané a k dispozícií vždy, kedy potrebujete. Zbavíte sa tak nepríjemnej vlhkosti nielen oblečenia, ale takisto aj vo vašej domácnosti. Táto sušička značky Whirlpool vám vysuší bielizeň tak, aby žehlenie bolo veľmi jednoduché, prípadne aby ste nemuseli žehliť vôbec a mohli si oblečenie rovno obliecť alebo uložiť do skriniek. Sušičke Whirlpool HSCX 80410 tak veľmi jednoducho neodoláte a bez obáv jej môžete zveriť aj tie najchúlostivejšie kúsky, ktoré máte vo vnútri skrini ako napríklad vlnené svetre alebo funkčné oblečenie a spodnú bielizeň. Nebojte sa sušiť pomocou sušičiek prádla, pretože aj tieto najlepšie sušičky vám ponúkajú rôzne funkcie, ktoré vás prekvapia a nikdy nebudete chcieť meniť.

Sušička bielizne Whirlpool HSCX 80410 má celú radu zaujímavých funkcií, ktoré vás okamžite dostanú. Pomocou nich dosiahnete presne to vyžehlenie, ktoré budete chcieť. V sušičke Whirlpool HSCX 80410 je zabudovaný senzor, ktorý zisťuje úroveň vlhkosti, ktorá ešte vo vnútri je a podľa toho neustále upravuje potrebnú dobu sušenia. Podľa zvoleného programu, ktorý ste si vybrali vy sami, si automaticky sušička nastaví, koľko bude potrebovať času. Tento čas sa v závislosti od vlhkosti samozrejme, mení. Akonáhle získa sušička značky Whirlpool požadovaný stupeň vlhkosti, vypne sa. Svoje oblečenie máte teraz nachystané presne tak, ako ste si priali a ako ste potrebovali.

Sušička Whirlpool HSCX 80410 je vybavená filtrom, ktorý zachytí aj tie najjemnejšie vlákna a nikdy sa nestane, že by ste ich mali v celom bubne. Filter je umiestnený pre jednoduché používanie priamo vo dverách a stačí ho len po každom programe vytiahnuť, vyčistiť a vrátiť. Pravidelným čistením filtru získate vždy ten najlepší prietok vzduchu a tým pádom aj omnoho nižšiu spotrebu. Vďaka technológií tepelného čerpadla sa výrobok radí do energetickej triedy A++.

Veľkou výhodou, ktorú má sušička bielizne Whirlpool HSCX 80410 je najmä funkcia odloženého štartu alebo takisto aj funkcia extra časového nastavenia v rozmedzí od 10 do 180 minút. Svoje oblečenie budete mať nachystané vždy vtedy, kedy potrebujete a môžete ho rovno žehliť alebo aj poskladať a vložiť do skrine. Mnohé kúsky oblečenia jednoducho už žehliť nemusíte. Dokonalý prehľad a jednoduché až intuitívne ovládanie vám zaisťuje dotykový displej, ktorý má centrálny gombík. Kapacita bubna sušičky je až 8 kilogramov, čo vám umožňuje sušiť aj objemnejšie kusy prádla a hodí sa tak aj do stredne veľkých až veľkých rodín, ktoré majú vždy veľa opratého prádla.

Sušička bielizne Whirlpool HSCX 80410 je kondenzačnou sušičkou, čo znamená, že nebudete potrebovať žiadny otvor pre vypúšťanie vlhkosti. Pri tomto modele sa vlhkosť v podobe vody zhromažďuje v nádrži s objemom až 5 litrov. Po každom sušení ju jednoducho vyprázdnite a vrátite späť do sušičky. Tento typ je jednoduchý na inštaláciu a takisto vám to umožňuje umyť sušičku kdekoľvek vo vašej domácnosti. Aby vkladanie oblečenia do sušičky bolo čo najľahšie, dajú sa dvierka otvoriť v maximálnom uhle 140 stupňov. Môžete si takisto aj sami zvoliť smer otvárania dverí.

Sušička bielizne Whirlpool HSCX 80410 má jednoduchý, minimalistický a štýlový dizajn, vďaka čomu sa vám bude hodiť do úplne do každej jednej kúpeľne. Stavte aj vy na tie najlepšie sušičky bielizne, ktoré vám spravia všetko, čo budete potrebovať a bez problémov.