Sušičky prádla sú veľmi známe najmä zo zahraničia. U nás sa vyskytli len nedávno, no zožali naozaj veľký úspech, pretože dokážu ušetriť omnoho viac energií, ako si mnohí na začiatok môžu myslieť. Niektorí na sušičky stavili práve preto, aby ušetrili čas, niektorí zas kvôli tomu, že nemajú priestoru na nejaký sušiaci stojan, na ktorom by prádlo sušili. Vďaka tomu môžete sušiť omnoho kvalitnejšie, rýchlejšie, jednoduchšie a bez väčších problémov. Mnohí ľudia, a to najmä ženy v domácnosti, sa sťažujú, že nemajú dostatok času sami pre seba alebo len nemajú dosť času na veci, ktoré by chceli robiť, pretože majú veľmi veľa povinností nielen v práci, ale takisto aj v dome. To je aj dôvod, prečo by ste mali staviť na kvalitnú sušičku bielizne, ktorá okrem toho, že vám doma vysuší všetku bielizeň, vám takisto “ožehlí” niektoré veci a vy tak preskočíte proces zdĺhavého žehlenia, ktorý vás niekedy určite privádza do zúrivosti. V dnešnej dobe sušičky nie sú až také drahé a môžu si ich zakúpiť všetky rodiny, ktoré potrebujú aspoň trochu ušetreného času a takisto aj jednoduchú prácu s oblečením.

Technológie sa neustále posúvajú ďalej a aj spotrebiče sú stále novšie a novšie. Práve to je aj dôvod, prečo sušičky prechádzajú rôznymi vývojovými etapami a prichádzajú na trh stále nové a nové. Môžete si povedať, že vy nepotrebujete nejaký ďalší spotrebič, ktorý by vám doma zavadzal, pretože máte kvalitnú práčku, ktorá má aj kvalitný program na sušenie. Problém je však v tom, že tento program nie je až taký výkonný a nevysuší vám všetko presne tak, ako by ste chceli. Aj napriek tomu, že práčky sú dnes naozaj dva v jednom a dokážu vám okrem prania poskytnúť aj kvalitný sušiaci program, pravdou je, že najlepšia na sušenie ostáva stále sušička bielizne, ktorá vás jednoducho v tomto prípade nesklame. Dôležité je však podotknúť, že kvalitne vysušené oblečenie je naozaj veľmi dôležité, pretože ak by ste išli žehliť niečo mokré, nespravíte tak dobre nielen tkanine, ktorú žehliť budete, ale takisto aj svojej žehličke, ktorej tak uberáte na rokoch aktívnosti. Život je stále rýchlejší a rýchlejší a vy určite potrebujete urýchliť nejaké činnosti, ktoré robíte. Medzi ne patrí napríklad aj sušenie, ktoré je v zimných obdobiach omnoho dlhšie, ako to počas leta.

Značka Siemens patrí medzi výrobcov spotrebičov, ktorí nie sú aj tak populárni v našich končinách. Nemusíte sa však toho báť, pretože ponúkajú mnohé kvalitné výrobky, po ktorých siahajú ľudia po celej zemi. Nevyrábajú totižto len sušičky bielizne, ale aj mnohé iné spotrebiče, ktoré by sa vám mohli do domácnosti perfektne hodiť. Ak aj vy túžite po nejakej sušičke bielizne, ktorá by vám splnila všetky vaše očakávania a okrem toho by ešte aj vyzerala dobre, mali by ste staviť na spotrebič od  značky Siemens. Tieto sušičky bielizne sú totižto veľmi kvalitné, výkonné a dobre sa s nimi pracuje. Zvládne ich totižto aj začiatočník! Vyskúšajte aj vy jednu z nich. Dnes máme pre vás recenziu na sušičku bielizne Siemens WT47W5H0BY, ktorá vás určite nesklame v žiadnom smere!

Hľadáte skutočného hrdinu v sušení bielizne, ktorý vás nesklame pri žiadne situácií a vždy bude dokonalý v každom jednom smere? Práve pre vás je sušička bielizne Siemens WT47W5H0BY, ktorá disponuje tepelným čerpadlom a technológiou Home Connect, vďaka ktorej môžete vašu sušičku bielizne ovládať bez ohľadu na to, kde sa nachádzate. Je to naozaj veľmi praktické a budete mať vždy istotu, že sušička robí to, čo potrebujete. Ponúka vám takisto aj plný komfort v podobe samočistiaceho kondenzátoru a množstva ďalší moderných technológií, ktoré sa vždy poriadne postarajú o vaše odevy a o všetko, čo potrebujete. Nikdy sa nestane, že by vás sušička bielizne Siemens WT47W5H0BY sklamala.

Komfortná a veľmi stýlová sušička bielizne Siemens WT47W5H0BY spadá medzi prémiové modely, ktoré ponúka značka Siemens. Ulahodí svojimi funkciami aj tým najnáročnejším užívateľským požiadavkam, ktoré budete mať. Ponúka vám extra veľký nerezový bubon, do ktorého pohodlne dáte až deväť kilogramov bielizne. Vhodná je tak pre stredne veľké a veľké rodiny, ktoré potrebujú usušiť veľmi veľa kilogramov prádla naraz. Nerezový bubon vám ponúka unikátny povrch, ktorý vám umožňuje prístup teplého vzduchu zo všetkých strán. Spolu s asymetrickým zakrivením a mäkkým povrchom zaisťuje oblečeniu tú najjemnejšiu a najlepšiu starostlivosť, ktorá sa vám bude hodiť napríklad pri jemnejších kúskoch bielizne, ako je spodné prádlo. Sušička bielizne Siemens WT47W5H0BY vás poteší aj úspornou prevádzkou, vďaka ktorej spadá do energetickej triedy A++. Táto energetická trieda vám zaisťuje využívanie naozaj minimálnej energie.

K najväčším výhodám tejto sušičky bezpochyby patrí samočistiaci kondenzátor, ktorý teraz majú len tie najlepšie sušičky bielizne. Sušička si vďaka takémuto kondenzátoru zachová extra nízku spotrebu energie po celú dobu jej životnosti. Nestane sa tak, že čím je staršia, tým väčšiu spotrebu bude mať. Predovšetkým vás ale funkcia Self Cleaning Condenser ušetrí zdĺhavého manuálneho čistenia, pretože všetko umyje úplne sama. Pri fázi sušenia prichádza k niekoľkonásobnému prepláchnutiu od prachu a textilných vlákien. Tým zachováva kvalitu oblečenia a bielizne a šetrí aj váš čas. Sušička bielizne Siemens WT47W5H0BY je takisto šetrná aj voči životnému prostrediu.

Viete o tom, že múdre dnes nemusia byť len mobilné telefóny, ale takisto aj práčky alebo sušičky? Práve sušička bielizne Siemens WT47W5H0BY patrí do tejto kategórie. Pomocou toho, že sa môže pripojiť na Wi-Fi ju vy môžete kontrolovať a ovládať z akéhokoľvek miesta. Postačí vám na to aplikácia Home Connect, ktorá je dostupná nielen pre Android, ale takisto aj pre iOS zariadenia. Stačí si ju stiahnuť a môžete tak zapnúť sušiaci program tesne predtým, ako prídete domov. Perfektné výsledky sušenia dosiahnete aj vďaka technológií Auto Dry, ktorá pracuje na základe senzorov, ktoré merajú teplotu a ostatkovú vlhkosť. Bielizeň tak bude vysušená presne tak, ako si to budete priať vy. K nadštandardnej výbave sa radí aj efektívny kompresor, ktorý je nielen výkonný, ale takisto aj extrémne tichý. Spolu s jedinečným Anti Vibration dizajnom vám poskytujú ten najtichší chod, aký si môžete priať. Hlučnosť spotrebiča dosahuje len 64 dB.

Pri sušičke Siemens WT47W5H0BY si môžete vyberať z mnohých programov, medzi ktorými nájdete špeciálne, ako napríklad prikrývky a deky, vankúše, časový program teplý či studený, alergie a košele. Ak chcete mať svoju bielizeň ako novú alebo ako čistú a dlho ste ju mali v skrini, stačí, ak stavíte na funkciu natriasania a našuchorenia oblečenia. Tento cyklus trvá dve hodiny, no vy môžete kedykoľvek oblečenie vytiahnuť a program vypnúť.

Kondenzačná sušička Siemens WT47W5H0BY sa veľmi jednoducho ovláda a jej ovládanie je skôr intuitívne ako nejaké zložité. Podsvietený otočný volič programov s integrovaným tlačidlom vypnutia a zapnutia vám ponúka všetko, čo potrebujete. Pomocou veľkého LED displeja ste vždy informovaní, aký program máte zvolený, a v akej fázi sušenia sa sušička nachádza. K dispozícií máte aj Touch Control tlačidlá, s ktorými si jednoducho nastavíte stupeň sušenia, koniec sušenia, šetrný chod alebo si štart odložíte až o 24 hodín.

Spotrebič od značky Siemens sa takisto môže pochváliť veľmi príjemným dizajnom, ktorému dominujú sklenené dvere s rámom v chrómovej farbe. Samozrejmosťou je aj komfortný zámok dverí, detská poistka proti otvoreniu dverí a akustický signál na konci programu. Vyberte si úspornú a komfortnú sušičku prádla Siemens WT47W5H0BY, ktorá zvládne všetko, čo jej dáte spraviť.