Skúste si predstaviť situáciu, kedy máte veľkú rodinu, vonku je chladno a veľmi zima a vy práve periete vo svojej veľmi kvalitnej a dobrej práčke naozaj veľmi veľa prádla. Následne ho vyťahujete a idete ho zavesiť na sušiaci stojan, kde bude niekoľko dní, po ktorých ho musíte zvesiť a následne ho ísť ožehliť. Táto práca sa vám natiahne rovno na niekoľko dní, a preto na to neustále myslíte. Nevýhodou je aj to, že okrem toho, že sa vám bielizeň v zime bude sušiť veľmi dlho, takisto máte problém v tom, že váš príbytok bude veľmi vlhký. S vlhkosťou prichádza naozaj veľmi veľa problémov, ktoré určite vy sami nechcete zažiť a práve preto by ste mali staviť na najnovšie sušičky, ktoré sa nachádzajú na trhu. Keď sa povie sušička bielizne, existujú snáď len dva typy ľudí. Ten prvý povie, že niečo ako sušičku nepotrebuje, a ten druhý zas vie, že sušička je najlepším spotrebičom, aký existuje a nevedia si bez neho predstaviť svoj život. Ak patríte do druhej skupiny a doma sušičku máte, možno pozeráte na nové preto, lebo tá vaša pomaly už dosluhuje alebo sa idete sťahovať a v novej domácnosti vám jednoducho sušička bielizne bude chýbať. Ak patríte do prvej skupiny, ktorá si myslí, že sušičku bielizne nepotrebuje pre svoj život, musíme vás vyviesť z omylu. Sušička je veľmi dôležitý elektrospotrebič, ktorý by sa mal nachádzať v každej jednej domácnosti.

Technológie sa neustále posúvajú ďalej a aj spotrebiče sú stále novšie a novšie. Práve to je aj dôvod, prečo sušičky prechádzajú rôznymi vývojovými etapami a prichádzajú na trh stále nové a nové. Môžete si povedať, že vy nepotrebujete nejaký ďalší spotrebič, ktorý by vám doma zavadzal, pretože máte kvalitnú práčku, ktorá má aj kvalitný program na sušenie. Problém je však v tom, že tento program nie je až taký výkonný a nevysuší vám všetko presne tak, ako by ste chceli. Aj napriek tomu, že práčky sú dnes naozaj dva v jednom a dokážu vám okrem prania poskytnúť aj kvalitný sušiaci program, pravdou je, že najlepšia na sušenie ostáva stále sušička bielizne, ktorá vás jednoducho v tomto prípade nesklame. Dôležité je však podotknúť, že kvalitne vysušené oblečenie je naozaj veľmi dôležité, pretože ak by ste išli žehliť niečo mokré, nespravíte tak dobre nielen tkanine, ktorú žehliť budete, ale takisto aj svojej žehličke, ktorej tak uberáte na rokoch aktívnosti. Život je stále rýchlejší a rýchlejší a vy určite potrebujete urýchliť nejaké činnosti, ktoré robíte. Medzi ne patrí napríklad aj sušenie, ktoré je v zimných obdobiach omnoho dlhšie, ako to počas leta. Kvalitné sušičky sú jednoducho niečím, čo doma musíte mať bez ohľadu na to, akú veľkú rodinu máte. Niektorí ľudia ich nepovažujú za potrebné, no v skutočnosti sú omnoho potrebnejšie, pretože vám nielen vysušia prádlo, ale takisto j prevzdušnia a niektoré kúsky aj vyžehlia. Práve to je dôvod, prečo vám vo vašej domácnosti omnoho viac pomôže, ako si môžete myslieť.

Značka Siemens patrí medzi výrobcov spotrebičov, ktorí nie sú aj tak populárni v našich končinách. Nemusíte sa však toho báť, pretože ponúkajú mnohé kvalitné výrobky, po ktorých siahajú ľudia po celej zemi. Nevyrábajú totižto len sušičky bielizne, ale aj mnohé iné spotrebiče, ktoré by sa vám mohli do domácnosti perfektne hodiť. Ak aj vy túžite po nejakej sušičke bielizne, ktorá by vám splnila všetky vaše očakávania a okrem toho by ešte aj vyzerala dobre, mali by ste staviť na spotrebič od  značky Siemens. Tieto sušičky bielizne sú totižto veľmi kvalitné, výkonné a dobre sa s nimi pracuje. Zvládne ich totižto aj začiatočník! Vyskúšajte aj vy jednu z nich. Dnes máme pre vás recenziu na sušičku bielizne Siemens WT47W540BY , ktorá vás určite nesklame v žiadnom smere!

Potrebujete usušiť väčšie množstvo vypraného prádla, no nemáte balkón ani dvor, kde by ste mohli dať napríklad sušiaci stojan alebo niečo, na sušenie? Odpoveďou je sušička prádla Siemens WT47W540BY, ktorá vám ušetrí nielen čas, ale takisto aj náklady. Táto kondenzačná sušička v elegantnom bielom dizajne sa postará o to, aby vaše oblečenie, bytové textílie či nejaké iné látky ostali vždy kvalitné, neporušené a stále vyzerali dobre! Okrem toho, že vyzerá táto sušička veľmi dobre, patrí aj do úspornej energetickej triedy A++. Ročná spotreba sa tak nevyšplhá na vyššie ako 259 kW.

Sušička Siemens WT47W540BY je vybavená mnohými senzormi a funkciami, ktoré určite oceníte aj vy. Medzi tie najlepšie patrí napríklad inteligentný bezúdržbový kompresor Eco Silence, ktorý má hneď niekoľko predností. Medzi tie patrí napríklad to, že je výnimočne tichý a dosahuje len 64 dB. Rovnako je aj úsporný a má dlhú životnosť. Naviac má aj úžasnú schopnosť, čistí sa úplne sám bez toho, aby ste ho museli čistiť vy. Máte tak o jednu starosť menej a odpadá vám tak práca s únavným čistením, ktoré vďaka funkcií s názvom Self Cleaning prebieha behom sušiaceho cyklu až štyrikrát. Vod preplachuje kondenzátor a tým je zabránené usadzovaní nečistôt vo vnútri. Sušičku môžete pripojiť aj na odpad, ktorý kondenzát automaticky odvedie. Ak však takúto možnosť nemáte, jednoducho môžete kondenzátor manuálne vylievať z vnútornej nádoby v sušičke.

Viete, čo je na sušičke Siemens WT47W540BY najlepšie? Ponúka vám priestor až na deväť kilogramov prádla vo veľkom, 112 litrovom nerezovom bubne. To znamená, že je vhodná nielen pre stredne veľké, ale takisto aj veľké rodiny. Usušené oblečenie môžete rovno žehliť alebo naskladať do skrinky, vďaka funkcií “Do skrine”. Senzory technológie Auto Dry pripravia prádlo podľa vášho priania. Môžete si vybrať až do 14 praktických programov, ktoré si poradia s každým textilným materiálom. Okrem základných funkcií, ako napríklad bavlna, mix, prikrývky a vankúše, časový program studený a teplý alebo košele. Chúlostivé kúsky majú takisto svoj vlastný program, ktorý má extrémnu jemnosť. Volá sa Vlna krátky. Aby všetky vaše uteráky a osušky boli hebké a našuchorené, zvoľte si program Uteráky. Tento program sa vám o toto všetko postará. Program Outdoor sa zas postará o sušenie funkčného športového oblečenia, pri ktorom nestratí svoju funkčnosť a oblečenie bude vždy kvalitné. V prípade, že máte v rodine malé deti alebo alergickú osoby, využijete jednoducho program Alergie Plus/Hygiena pri zvýšených hygienických nárokoch. Iste oceníte aj šikovný program Super 40.

Dnešné spotrebiče však nie sú len vybavené zaujímavými funkciami, ale aj tým, ako dokážu zjednodušiť váš deň a ušetriť vám nielen peniaze, ale aj čas. S naplánovaním sušenia podľa vášho časového harmonogramu si môžete veľmi jednoducho nastaviť čas s funkciou odloženého štartu až o 24 hodín. Pri krátkom zdržaní do dvoch hodín sa nemusíte báť, že prádlo, ktoré vytiahnete bude v jednej guči a nebude dobre vyrovnané. Ešte 120 minút po sušiacom programe pokračuje zaujímavý cyklus Našuchorenie, ktorý môžete kedykoľvek prerušiť a ide nastaviť len na 60 minút. Všetky informácie o práve prebiehajúcom sušiacom programe ako napríklad ostatkový čas, stupeň sušenia, detskú poistku a iné vám zas ukáže veľký LCD displej. Aby ste naň nemuseli stále pozerať a zisťovať, či už náhodou program neskončil, vás uistí praktický akustický signál na konci cyklu.

Sušenie sušičky Siemens WT47W540BY s názvom Soft Dry vo veľkom nerezovom bubne so špeciálnou štruktúrou zaisťuje najšetrnejšiu starostlivosť vášmu prádlu i oblečeniu, ktorému tak predlžujete život a vy sa tak môžete tešiť z jeho opakovaného nosenia. Bubon je jednoducho osvetlený pomocou vnútorného LED osvetlenia, na ktorom uvidíte úplne všetko. Sušička Siemens WT47W540BY v Anti Vibration prevedení sa pýši výbornou stabilitou a malými vibráciami, a preto vás nebude rušiť či už sušenie alebo odstreďovanie.