Sušičky bielizne sú dnes už klasickou súčasťou nejednej domácnosti. Niet sa ani čomu čudovať. Mnohí ľudia potrebujú hne’d po vypraní oblečenie vytiahnuť, vysušiť a ožehliť alebo bez žehlenia dať do skríň. Práve sušičky bielizne nie sú len na to, aby “prekážali” a boli ďalším “zbytočným” elektro spotrebičom v domácnosti, ktorý len suší bielizeň, ale takisto sú sušičky na to, aby mnohokrát pomohli so žehlením a to v takej miere, že vy sa o žehlenie už viac starať ani nemusíte. Je to naozaj veľká výhoda, pomoc a šetrenie času, ktorého je každý deň akosi menej a menej. Ak aj vy zvažujete kúpu sušičky do vašej domácnosti, určite by ste mali na takýto výkonný spotrebič staviť, pretože každá sušička je niečím výnimočná a dokáže nielen “zabrať miesto”, ale takisto aj pomôcť v mnohých smeroch a jednoducho spraviť všetko, čo potrebujete. Vysušenie každého jedného materiálu bez ohľadu na to, aký je mokrý, je dnes omnoho jednoduchšie, ako to bolo v minulosti. Vďaka takejto pomoci sa vám otvárajú dvere do úplne nového sveta, v ktorom si môžete veľmi jednoducho pomôcť úplne všetkým.

S vývojom nových technológií prichádzajú na náš svet aj stále nové a nové výrobky a spotrebiče, ktoré sa ľuďom hodia, zjednodušujú im život a pomáhajú vo všetkých smeroch. Niektorí si myslia, že sušičku nepotrebujú, no keď sa dozvedia jej výhody, pochopia, že aj oni by si ju mali zaobstarať. Sušičky sú výhodnou kúpou najmä pre rodiny, ktoré sa skladajú z viacerých členov, pretože práve vďaka takémuto spotrebiču máte možno aj o polovicu menej roboty so všetkým, čo by ste inak museli urobiť. Takisto sa však hodí rodinám, ktoré nemajú dostatok miesta na sušiaci stojan, na ktorý by poukladali všetko prádlo, ktoré potrebujú vysušiť. Práve v zimných mesiacoch alebo na územiach, kde je naozaj veľa vlhkosti, vám na stojane určite veľmi ťažko schnú aj nejaké veci. Tu je ďalší dôvod, prečo staviť na sušičky, ktoré nielenže vám oblečenie vysušia, ale takisto ho aj jemne vyžehlia a vy sa môžete cítiť najlepšie.

Značka Siemens patrí medzi výrobcov spotrebičov, ktorí nie sú aj tak populárni v našich končinách. Nemusíte sa však toho báť, pretože ponúkajú mnohé kvalitné výrobky, po ktorých siahajú ľudia po celej zemi. Nevyrábajú totižto len sušičky bielizne, ale aj mnohé iné spotrebiče, ktoré by sa vám mohli do domácnosti perfektne hodiť. Ak aj vy túžite po nejakej sušičke bielizne, ktorá by vám splnila všetky vaše očakávania a okrem toho by ešte aj vyzerala dobre, mali by ste staviť na spotrebič od  značky Siemens. Tieto sušičky bielizne sú totižto veľmi kvalitné, výkonné a dobre sa s nimi pracuje. Zvládne ich totižto aj začiatočník! Vyskúšajte aj vy jednu z nich. Dnes máme pre vás recenziu na sušičku bielizne Siemens WT45W550BY, ktorá vás určite nesklame v žiadnom smere!

Konečne chcete povedať stop vlhkému prádlu a zdĺhavému sušeniu, na ktoré niekedy musíte čakať v zime aj dva dni? Stavte na kondenzačnú sušičku prádla Siemens WT45W550BY s tepelným čerpadlom, ktorá sa radí do energetickej triedy A++. Vďaka tomuto spotrebiču bude vaša ročná spotreba necelých 258 kWh, čo je naozaj veľmi málo a vy tak ušetríte všetko, čo potrebujete. Nezískate tak len nový spotrebič, ale takisto aj šetrného a jemného pomocníka, na ktorého sa môžete spoľahnúť aj pri tom najjemnejšom prádle, ktoré doň vložíte. Ušetrite čas aj prácu pomocou sušičky prádla Siemens WT45W550BY.

Sušička bielizne Siemens WT45W550BY vám ponúka naozaj veľký výber rôznych programov, ktoré by ste inde možno ani nenašli. Pre rôzne druhy tkanín tak existujú rôzne druhy programov, ktoré sú rovno šité na mieru. Môžete si tak vyberať z programov ako napríklad bavlna, jednoducho udržovateľné, vlna, mix, outdoor, uteráky, časový teplý a studený, deky a prikrývky, košele. So sušičkou bielizne Siemens WT45W550BY si jednoducho môžete vybrať program, ktorý sa vám bude hodiť a spraví všetku prácu za vás. Najnovšie vám ponúka aj program našuchorenia, ktorý trvá 120 minút a na konci procesu ho môžete kedykoľvek zrušiť. Výsledkom tak máte dokonalo nadýchané deky, bielizeň na posteľ a oblečenie. Je len na vás, čo do sušičky vložíte. Na tento program môžete do sušičky vložiť aj oblečenie, ktoré ste mali v skrini dlho a nepríjemne napáchlo.

O vaše prádlo sa nebudú starať len špeciálne vyvinuté programy, ale takisto aj špeciálny bubon so systémom Soft Dry. Tento bubon je veľký a nerezový v špeciálnej štruktúre, ktorý vám ponúka tú najjemnejšiu starostlivosť o vaše oblečenie. Môžete si byť istí, že aj keď dáte dovnútra nejaké oblečenie, ktoré je z jemného materiálu, nebudete mať problém so zničením alebo potrhaním. O väčšiu stabilitu a tichý chod sa postará funkcia Anti Vibration.

Zjednodušenie ovládania, ktoré vám ponúka sušička bielizne Siemens WT45W550BY ocenia najmä starší ľudia, ktorým ovládanie elektroniky a nových elektronických vymožeností moc nejde. Prehľadné tlačidlá Touch Control vám s istotou zaistia, že budete mať jednoduché ovládanie vždy, kedy potrebujete. Medzi funkcie patria napríklad štart a pauza, ktoré potešia najmä šetrné ženy v domácnosti. Prístroj môžete kedykoľvek zapnúť až vtedy, keď budete mať úspornejší nočný prúd. Medzi ďalšie špeciálne funkcie patria napríklad sušenie, šetrný program, akustický signál na konci programu, stupne usušenia, talčidlo Power a rôžne cykly. Pod Touch Control je takisto zahrnutá aj detská poistka, vďaka čomu sa spotrebič značky Siemens  hodí aj do domácnosti s menšími deťmi.

Okrem jednoduchého ovládania je do ovládacieho panelu zabudovaný aj LED displej, na ktorom okamžite uvidíte zbytkový čas, priebeh programu, nastavenie konca sušenia až na 24 hodín alebo špeciálne funkcie. LED osvetlenia je vo vnútri bubnu, vďaka nemu získate dokonalý prehľad nad vašim oblečením, ktoré vo vnútri máte. Nikdy sa nestane, že by ste vo vnútri sušičky Siemens WT45W550BY nechali nejaké oblečenie, ktoré by ste potrebovali vytiahnuť.

Behom používania sa môže kondenzátor vzduchu zaniesť, a tak sa sa spotrebič horiše vysušuje. To sa vám však nemôže stať, pretože sušička prádla Siemens WT45W550BY vám ponúka funkciu Self Cleaning Condenser, čiže niekoľkonásobný automatický preplach kondenzátora behom sušenia. O každý jeden druh látky sa stará technológia Auto Dry, ktorá zabráni jej zrážaniu. Nechýba ani detská poistka, ktorá uzamkne ovládanie tlačidiel. Môžete si byť istí, že ak by ste náhodou niečo stlačili alebo ak by vaše deti niečo stlačili, nikdy by sa vášmu programu nič nestalo.