Sušičky bielizne sa dnes považujú za jeden z najdôležitejších a najužitočnejších spotrebičov, ktoré má rád úplne každý. Niet sa ani čomu čudovať. Vedia totižto ušetriť mnoho času, jednoducho sa ovládajú a môžete si ich prispôsobiť presne tak, ako potrebujeme. S vývojom nových technológií prichádzajú na náš svet aj stále nové a nové výrobky a spotrebiče, ktoré sa ľuďom hodia, zjednodušujú im život a pomáhajú vo všetkých smeroch. Niektorí si myslia, že sušičku nepotrebujú, no keď sa dozvedia jej výhody, pochopia, že aj oni by si ju mali zaobstarať. Sušičky sú výhodnou kúpou najmä pre rodiny, ktoré sa skladajú z viacerých členov, pretože práve vďaka takémuto spotrebiču máte možno aj o polovicu menej roboty so všetkým, čo by ste inak museli urobiť. Takisto sa však hodí rodinám, ktoré nemajú dostatok miesta na sušiaci stojan, na ktorý by poukladali všetko prádlo, ktoré potrebujú vysušiť. Sušenie bielizne tak nebolo nikdy rýchlejšie a pohodlnejšie, ako dnes. Je to aj vďaka tomu, že okrem rýchlosti vám ponúkajú najnovšie sušičace spotrebiče nízku spotrebu, čo len podčiarkuje celý ekonomický a skvelý prístup dnešných značiek. Výber sušičiek je síce náročný a kým nájdete presne tú, ktorá sa bude hodiť do vašej domácnosti, prejde možno aj niekoľko dní či týždňov, no na koniec to naozaj stojí za to.

Ako sme už spomenuli, sušičky sú veľmi dôležitým spotrebičom, ktorý by ste mali mať aj vy doma. Ako si však vybrať tú najlepšiu? Niekedy je to naozaj omnoho ťažšie, ako si môžete predstaviť. Niekedy totižto potrebujete nejaké základy, podľa ktorých sa môžete rozhodovať. Na začiatok by ste mali vedieť akú veľkú. Samozrejme, táto skutočnosť sa odvíja od toho, akú veľkú rodinu máte. Ak ste v rodine štyria, stačí vám stredne veľká a možno aj malá sušička. Mnohé rodiny totižto neperú až toľko prádla čo znamená, že toľko prádla ani nevysušia. Ak ste však väčšia rodina, ktorá má viac ako päť členov, budete si určite musieť zaobstarať veľkú sušičku, ktorá vám vysuší všetko, čo potrebujete bez toho, aby ste museli na niečo čakať niekoľko hodín alebo dokonca dní. Veľký bubon je teda niečo, na čo by ste mali určite staviť. Druhá vec, od ktorej by ste sa mali odvíjať je najmä to, či potrebujete vstavanú alebo voľne stojacu sušičku. Ak máte dostatok miesta, môžete mať aj voľne stojacu, no ak bývate v byte a miesta nazvyš nie je práve mnoho alebo len chcete sušičku niekam zakryť, určite by ste mali staviť na vstavaný typ. Takéto sušičky omnoho lepšie zapadnú do celej domácnosti. No a nakoniec, veľmi dôležitým parametrom je aj to, či potrebujete kondenzačnú, ventilačnú alebo dva v jednom sušičku. Práve tieto tri body sú veľmi dôležité pri výbere. Ak si neviete dať rady, mali by ste sa poradiť s odborníkom, ktorý vám určite odporúči tú najlepšiu sušičku, ktorá sa bude hodiť do vašej rodiny.

Značku LG mnohí poznajú najmä vďaka počítačom či mobilným telefónom, ktoré sú u nás celkom populárne a má ich naozaj mnoho ľudí. Je známa tým, že ponúka kvalitné výrobky za nižšie ceny. Presne toto môžete očakávať aj pri sušičke prádla LG RC81U2AV3W, ktorá má množstvo výhod. Tie len dopĺňajú fakt, že je jednou z tých najlepších sušičiek, na ktoré by ste mali staviť, ak si idete kupovať nejakú novú do domácnosti, alebo ak idete vymieňať tú starú za novú. Výrobky značky LG sú jednoducho spoľahlivé a kvalitné, vďaka čomu si môžete byť istí, že vám splnia všetko, čo budete chcieť. Nemusíte sa tak báť toho, že by ste ju museli dávať do opravy niekoľkokrát ročne. Dnes máme pre vás recenziu na sušičku prádla LG RC81U2AV3W, ktorá vás určite presvedčí o tom, že ju doma musíte mať aj vy.

Rovnako ako vy tak aj vaše odevy si zaslúžia tú najlepšiu starostlivosť. Toto im dokáže ponúknuť kvalitná sušička prádla LG RC81U2AV3W, ktorá sa postará nielen o odevy, ktoré do nej dáte, ale takisto aj o vás. Ušetrí vám totižto prácu a financie, ktoré sú pre mnohých naozaj veľmi dôležité. Sušička značky LG je vybavená najmodernejšími technológiami, je ekologická a maximálne šetrná k vašemu prádlu. Nikdy na nestane, že by vás tento kondenzačný typ sušičky nejako sklamal. Biele prevedenie perfektne sadne do vašej domácnosti a pomocou tepelného čerpadla vám zníži výdavky za energie ešte o niečo. Automatické čistenie kondenzátoru a množstvo senzorov vás len uistí v tom, že vždy budete mať vynikajúci sušiaci výkon.

Výhodou sušičky LG RC81U2AV3W je najmä jej nadštandardná výbava, ktorá z nej robí špičkového pomocníka pri sušení prádla. Vďaka všetkým zaujímavým funkciám vám ponúka dokonalý komfort a moderné inovácie. Táto sušička značky LG patrí k modelom s technológiou hybridného sušenia, ktorá suší prádlo pri nízkych teplotách s vysokou energetickou účinnosťou a zároveň je šetrná k jemnému prádlu. Nikdy sa tak nestane, že by sa vám oblečenie zničilo alebo sa s ním niečo takéto stalo. LG ECO Hybrid sa dobre postará o vaše oblečenie, najmä o to, ktoré je z chúlostivých materiálov. Vďaka duálnemu tepelnému čerpadlu môžete sušiť šetrnejšie, čo rovno znižuje pomačkanie a obmedzuje zrážanie. Ak sa vám teda niekedy stalo, že ste vytiahli zo sušičky oblečenie, ktoré bolo zrazené, pri tejto sa vám také nič nestane.

Spotrebič LG RC81U2AV3W sa vám môže pochváliť aj zaradením do vysokej energetickej triedy A+++, vďaka čomu je to jeden z najúspornejších modelov sušičiek na trhu. Zbytočne tak nezaťažujete svoju peňaženku a zároveň je spotrebič šetrný aj k životnému prostrediu, čo je dnes veľmi konzultovaná téma. Odhadovaná ročná spotreba je len 159 kWh. V režime Eco s technológiou tepelného čerpadla môžete prádla sušiť už pri nízkej spotrebe, zatiaľ čo je možné ušetriť aj 30% času. Nikdy sa tak nestane, že by ste mali so sušením pri nízkych teplotách problém.

Pri sušičkách je mnohokrát problém s tým, že oblečenie vyťahujete v jednej mase. Je to veľký problém, pretože sa tak oblečenie naťahuje a ničí. K luxusnej výbave tejto sušičky však patrí aj nerezový bubon Never Rust, ktorý vyniká nielen svojou trvanlivosťou a hygienickým prevedením bez náteru pre žiarivo čisté odevy, ale takisto aj funkciou obojsmernej rotácie, vďaka čomu sa nikdy nestane, že by ste oblečenie vytiahli v jednej mase. Vďaka obojstrannému otáčaniu sa oblečenie od seba odmotá a nebude robiť problém. Okrem toho má bubon aj efektívne osvetlenie pomocou LED diód, ktoré len uľahčujú prácu pri vyberaní a dotvárajú celý efekt. Do útrob tohto bubnu sa vojde až osem kilogramov oblečenia.

Jednou z takých najvýznamnejších predností je automatické čistenie kondenzátoru. Ten sa behom cyklu automaticky čistí až 7-krát, čím máte zaistenú stále spotrebu a sušiaci výkon. Výhodou je takisto to, že nemusíte kondenzátor čistiť sami, postačí len spoľahnúť sa na smart spotrebič a venovať sa príjemnejším veciam, ktoré vás zaujímajú. Sušička je takisto vybavená niekoľkými senzormi, ktoré dokážu správne vyhodnotiť podstatné parametre a prispôsobiť im celý sušiaci proces. Vďaka tomu máte zaistenú maximálnu starostlivosť o oblečenie, no takisto aj o nízku spotrebu a úsporu času.

Sušička LG RC81U2AV3W vám ponúka neuveriteľných 14 programov, medzi ktorými si môžete vyberať. Určite si nájdete aj svoj obľúbený ako napríklad jemné prádlo, vlna, osvieženie odevov, sušenie s držiakom, ktorý je vhodný na obuv či šetrné prádlo bez nutnosti otáčania. Špecialitou je certifikovaný program pre alergikov, ktorý redukuje až 99,9% alergénov. Táto voľba poteší určite nejednu rodinu, ktorá má doma alergikov alebo citlivých ľudí. Nechýba ani veľké množstvo prídavných funkcií, ku ktorým patrí napríklad odložené sušenie, ktoré vám pomôže naplánovať si všetko, čo potrebujete alebo nekrčenie prádla, ktoré vám ponúkne starostlivosť, aby ste nemuseli mnoho kúskov ani žehliť. Svoj obľúbený program si môžete uložiť aj do pamäte a k jeho spusteniu potom stačí len jedno stlačenie tlačidla. Je to omnoho rýchlejšie ako neustále hľadať medzi všetkými programami.

Ovládanie sušičky je riešené prostredníctvom veľkého dotykového LED displeja s intuitívnym ovládaním, na ktorom jednoducho nájdete všetky nastavenia. K inteligentným technológiám sa radí aj systém Smart Diagnosis, ktorý veľmi rýchlo dokáže nájsť problém a následne ho diagnostikovať. Stačí len stlčiť tlačidlo a počúvať. Spotrebič môžete dokonca napojiť aj na Wi-Fi a ovládať ho na diaľku pomocou smartfónu. Týmto sa vám ponúka naozaj veľmi veľa nových možností, ako jednoducho komunikovať so svojím novým pomocníkom. Samozrejmosťou je aj detská bezpečnostná poistka, zvukové signály a ukazovateľ zanesenia filtru či naplnenie nádoby.