Sušičky prádla sú veľmi známe najmä zo zahraničia. U nás sa vyskytli len nedávno, no zožali naozaj veľký úspech, pretože dokážu ušetriť omnoho viac energií, ako si mnohí na začiatok môžu myslieť. Niektorí na sušičky stavili práve preto, aby ušetrili čas, niektorí zas kvôli tomu, že nemajú priestoru na nejaký sušiaci stojan, na ktorom by prádlo sušili. Vďaka tomu môžete sušiť omnoho kvalitnejšie, rýchlejšie, jednoduchšie a bez väčších problémov. Výhodou je aj to, že mnohí ľudia nestavia na sušičku, pretože je súčasťou práčky. Tieto sušiace programy však nie sú až tak kvalitné ako samotné sušičky, a preto by ste mali staviť na samostatný elektro spotrebič, ktorý vám ušetrí čas a takisto aj nejakú tú energiu. Mnohé sušičky prádla dnes vyzerajú úplne rovnako ako práčky alebo sa dajú postaviť aj na práčku, vďaka čomu sa veľmi jednoducho dá uskladniť na už jednom existujúcom spotrebiči. Môžete ušetriť miesto, mať ďalší spotrebič a takisto aj štýlový doplnok do kúpeľne. Problém je len vybrať si tú najlepšiu.

Technológie sa neustále posúvajú ďalej a aj spotrebiče sú stále novšie a novšie. Práve to je aj dôvod, prečo sušičky prechádzajú rôznymi vývojovými etapami a prichádzajú na trh stále nové a nové. Môžete si povedať, že vy nepotrebujete nejaký ďalší spotrebič, ktorý by vám doma zavadzal, pretože máte kvalitnú práčku, ktorá má aj kvalitný program na sušenie. Problém je však v tom, že tento program nie je až taký výkonný a nevysuší vám všetko presne tak, ako by ste chceli. Práve preto by ste mali ísť určite do sušičky prádla, ktorá vám ponúka mnohé funkcie a veľmi jednoducho a rýchlo vám pomôže vo vašom živote. Život je stále rýchlejší a rýchlejší a vy určite potrebujete urýchliť nejaké činnosti, ktoré robíte. Medzi ne patrí napríklad aj sušenie, ktoré je v zimných obdobiach omnoho dlhšie, ako to počas leta.

Značku LG mnohí poznajú najmä vďaka počítačom či mobilným telefónom, ktoré sú u nás celkom populárne. Je známa tým, že ponúka kvalitné výrobky za nižšie ceny. Presne toto môžete očakávať aj pri sušičke prádla LG RC7055AH6M, ktorá má množstvo výhod. Tie len dopĺňajú fakt, že je jednou z tých najlepších sušičiek, na ktoré by ste mali staviť, ak si idete kupovať nejakú novú do domácnosti, alebo ak idete vymieňať tú starú za novú. Výrobky značky LG sú jednoducho spoľahlivé a kvalitné, vďaka čomu si môžete byť istí, že vám splnia všetko, čo budete chcieť. Nemusíte sa tak báť toho, že by ste ju museli dávať do opravy niekoľkokrát ročne. Dnes máme pre vás recenziu na sušičku bielizne LG RC7055AH6M, ktorá vás určite presvedčí o tom, že ju doma musíte mať aj vy.

Hľadáte do svojej domácnosti pomocníka na sušenie prádla, ktorý bude nielen výnimočný vo všetkých smeroch? V tomto prípade by vás mala zaujať sušička bielizne LG RC7055AH6M, ktorá vám ponúka naozaj mnoho funkcií. Mimoriadne úsporná sušička bielizne od značky LG využíva k svojej práci veľké množstvo senzorov a špičkových funkcií. Spoločne s unikátnou technológiou tepelného čerpadla, ktoré znamená energetikú úspornosť sa môžete tešiť na dokonalé spojenie úspory, vysokej kvality, vysokého výkonu a skvelého výsledku. Všetky funkcie, ktoré vám sušička prádla ponúka vás určite ohúria a budú sa vám páčiť hneď na prvé použitie. Nikdy sa nestane, že by vám sušička nevyhovovala alebo by ste ju museli vymeniť.

Medzi luxusnú výbavu patrí napríklad nerezový Alcosta bubon, ktorý je osvetlený efektívnymi LED diódami, vďaka ktorým vždy uvidíte všetky, aj tie najmenšie kúsky oblečenia, ktoré by ste náhodou mohli vo vnútri zabudnúť. Pekné osvetlenie takisto podčiarkuje celkový moderný dizajn spotrebiča, ktorý sa radí do vysokej modelovej kategórie a veľmi jednoducho sa používa. Bubon sa u vybraných programov otáča v smere hodinových ručičiek, no takisto aj proti nim, čím sa obmedzuje zamotanie oblečenia, tvorba záhybov alebo zničenie niekoľkých kúskov, ktoré by sa mohli ponaťahovať alebo nebodaj potrhať. Nikdy tak zo sušičky prádla LG RC7055AH6M nevytiahnete zničenú bielizeň.

Kvalitná kondenzačná sušička bielizne LG RC7055AH6M patrí do vysokej energetickej triedy A++, čo značí, že ušetrí vašu peňaženku a zároveň bude šetrná aj k životnému prostrediu. Odhadovaná ročná spotreba je len približne 207 kWh, čo je naozaj veľmi máličko. V prepočte to je len 1,29 kWh za jeden cyklus. Do bubna sa tak vojde až 7 kilogramov prádla, čo vám ušetrí používanie sušičky mnohokrát za sebou. Na jedenkrát tak vždy usušíte všetko, čo potrebujete. Nemuseli by ste sa strachovať, že ak máte veľkú rodinu, neusušili by ste úplne všetko. K dispozícií máte rovno 14 programov, medzi ktoré patrí napríklad aj veľké množstvo pridaných funkcií, ako odložené sušenie alebo nepokrčenie prádla. Poteší vás takisto aj zvuková signalizácia po ukončení programu alebo ukazovateľ priebehu a ostávajúceho času, s ktorým budete mať dokonalý prehľad o sušení. Môžete si byť istí, že vždy, keď sušička skončí, môžete okamžite prádlo vytiahnuť a poskladať.

Sušička prádla LG RC7055AH6M využíva princíp tepelného čerpadla a dokáže vám tak usušiť všetko pri veľmi nízkej teplote a takisto aj spotrebe. To sa prejavuje aj mimoriadnou šetrnosťou k oblečeniu a nedochádza tak k nežiadúcemu zrážaniu, ktoré je mnohokrát problémom pre rôzne druhy látok. Vďaka kondenzátoru, ktorý sa behom cyklu automaticky až 7-krát čistí, je udržaná stála spotreba a takisto aj sušiaci výkon. Výhodou je takisto aj to, že si kondenzátor nemusíte čistiť vy, ale čistí sa sám.

Výhodou je technológia s názvom Senzor Dry, ktorá sa vám bude určite páčiť. Táto špeciálna technológia, ktorú má aj sušička prádla LG RC7055AH6M funguje na základe špeciálnych senzorov vlhkosti, ktoré vyhodnotia, kedy je vhodné prestať sušiť a určí takisto aj koniec sušiaceho procesu. To znamená, že vďaka tejto funkcií je zaistená maximálna starostlivosť o oblečenie, ale takisto aj úspora času, energií a vašich peňazí. Senzor funguje aj opačne a dokáže dobu sušenia predĺžiť, čím máte zaistenú 100%-nú istotu, že máte vynikajúci výsledok.

Model LG RC7055AH6M je vybavený ďalšími technológiami, ktoré výrazne uľahčujú sušenie a takisto znižujú náklady na prevádzku. Nastavenú teplotu tak môžu regulovať a sledovať hneď štyri termostaty. Nájdete tu aj bezpečnostný senzor otvorených dverí, senzor hladiny vody a ukazovateľ zanesenia filtru, k čomu sa pridáva aj automatické čistenie. Samozrejmosťou je aj detská poistka, ktorá je vhodná pre rodiny s malými deťmi.

Sušička prádla LG RC7055AH6M je vybavený LED displejom s intuitívnym ovládaním pre komfortné používanie. K inteligentným technológiám sa radí napríklad aj systém Smart Diagnosis, ktorý veľmi rýchlo dokáže nájsť problém, diagnostikovať a takisto ho dokáže hneď vyriešiť. V ponuke máte až 28 rozličných programov.