Technológie sa neustále posúvajú ďalej a aj spotrebiče sú stále novšie a novšie. Práve to je aj dôvod, prečo sušičky prechádzajú rôznymi vývojovými etapami a prichádzajú na trh stále nové a nové. Môžete si povedať, že vy nepotrebujete nejaký ďalší spotrebič, ktorý by vám doma zavadzal, pretože máte kvalitnú práčku, ktorá má aj kvalitný program na sušenie. Problém je však v tom, že tento program nie je až taký výkonný a nevysuší vám všetko presne tak, ako by ste chceli. Aj napriek tomu, že práčky sú dnes naozaj dva v jednom a dokážu vám okrem prania poskytnúť aj kvalitný sušiaci program, pravdou je, že najlepšia na sušenie ostáva stále sušička bielizne, ktorá vás jednoducho v tomto prípade nesklame. Dôležité je však podotknúť, že kvalitne vysušené oblečenie je naozaj veľmi dôležité, pretože ak by ste išli žehliť niečo mokré, nespravíte tak dobre nielen tkanine, ktorú žehliť budete, ale takisto aj svojej žehličke, ktorej tak uberáte na rokoch aktívnosti. Život je stále rýchlejší a rýchlejší a vy určite potrebujete urýchliť nejaké činnosti, ktoré robíte. Medzi ne patrí napríklad aj sušenie, ktoré je v zimných obdobiach omnoho dlhšie, ako to počas leta.

Skúste si predstaviť situáciu, kedy máte veľkú rodinu, vonku je chladno a veľmi zima a vy práve periete vo svojej veľmi kvalitnej a dobrej práčke naozaj veľmi veľa prádla. Následne ho vyťahujete a idete ho zavesiť na sušiaci stojan, kde bude niekoľko dní, po ktorých ho musíte zvesiť a následne ho ísť ožehliť. Táto práca sa vám natiahne rovno na niekoľko dní, a preto na to neustále myslíte. Nevýhodou je aj to, že okrem toho, že sa vám bielizeň v zime bude sušiť veľmi dlho, takisto máte problém v tom, že váš príbytok bude veľmi vlhký. S vlhkosťou prichádza naozaj veľmi veľa problémov, ktoré určite vy sami nechcete zažiť a práve preto by ste mali staviť na najnovšie sušičky, ktoré sa nachádzajú na trhu. Keď sa povie sušička bielizne, existujú snáď len dva typy ľudí. Ten prvý povie, že niečo ako sušičku nepotrebuje, a ten druhý zas vie, že sušička je najlepším spotrebičom, aký existuje a nevedia si bez neho predstaviť svoj život. Ak patríte do druhej skupiny a doma sušičku máte, možno pozeráte na nové preto, lebo tá vaša pomaly už dosluhuje alebo sa idete sťahovať a v novej domácnosti vám jednoducho sušička bielizne bude chýbať. Ak patríte do prvej skupiny, ktorá si myslí, že sušičku bielizne nepotrebuje pre svoj život, musíme vás vyviesť z omylu. Sušička je veľmi dôležitý elektrospotrebič, ktorý by sa mal nachádzať v každej jednej domácnosti.

Značka Gorenje patrí medzi značky, ktoré určite poznáte a možno od nej máte aj nejaké výrobky. S jej výrobkami sú spokojní zákazníci po celom svete najmä vďaka tomu, že sú kvalitne spracované, kvalitné a dá sa s nimi žiť aj niekoľko rokov. Nepokazia sa už po prvom roku a nepatria medzi spotrebiče s vysokou spotrebou. Vďaka sušičkám, ktoré značka Gorenje ponúka si tak všetky potraviny uchováte čerstvé, kvalitné a dobré. Práve sušičky patria medzi najsilnejšie produkty, ktoré Gorenje ponúka. Sú to také spotrebiče, ktoré svojou cenou a kvalitou predbiehajú iné. Nedajte sa zmiasť. Síce Gorenje ponúka kvalitné výrobky, často ich môžete nájsť za omnoho nižšiu cenu, ako ste očakávali. Jedna zo sušičiek, ktorá práve teraz boduje na trhu je aj sušička prádla Gorenje Essential D7564, ktorú si zamilujete hneď na prvý pohľad alebo vyskúšanie.

Sušička prádla Gorenje Essential D7564 je úplne jasným víťazným produktom, ktorý by ste mali mať aj vy. Je to pomocník v každej domácnosti, ktorého oceníte nielen vy, ale aj zvyšok vašej rodiny. Svoje oblečenie budete mať nachystané presne vtedy, keď potrebujete a nikdy sa nebudete musieť obávať toho, že by ste mali nepríjemnú vlhkosť v celom vašom dome a domácnosti. Vlhkosť je totižto veľmi veľkým problémom, s ktorým si nevie dať veľa ľudí rady. Sušička Gorenje Essential D7564 vám tak vysuší oblečenie tak, aby žehlenie bolo veľmi jednoduché pri niektorých výrobkoch nebolo potrebné vôbec. Vy si tak môžete svoje oblečenie obliecť hneď alebo si ho uložíte do skrinky.

O to, aby bolo prádlo vždy dobre vysušené podľa vašich predstáv sa postará inteligentná technológia Sensor IQ. Táto funkcia upravuje postup sušenia podľa vami zvoleného programu. Voliteľných programov je k dispozícií naozaj veľmi veľa a to od rôznych tipov prádla až po požadovanú úroveň sušenia. Sami si tak vyberiete presne to, po čom túžite. V sušičke Gorenje Essential D7564 je zabudované čidlo vlhkosti, ktoré priebežne zisťuje úroveň ostatkovej vlhkosti v prádle a podľa toho aj reguluje a neustále upravuje potrebnú dobu sušenia. Podľa vami zvoleného programu sa sušička automaticky vypne presne vtedy, kedy má akonáhle dosiahne požadovanej úroveň ostatkovej vlhkosti. Svoje oblečenie tak budete mať presne nachystané presne tak, ako ste si priali.

Rovnomernosť sušeného prádla zaisťuje jedinečný systém prísunu vzduchu s názvom Twin Air. Prostredníctvom dvoch vzduchových kanálov tento systém umožňuje rovnomerný prísun teplého suchého vzduchu priamo do bubna sušičky behom obojstranného otáčania, pričom dráha vzduchu je automaticky upravovaná podľa smeru otáčania. Obojsmerné otáčanie zaisťuje, že oblečenie sa nikdy nezamotaná a to vedie k dokonalým výsledkom pri sušení. Vždy máte tak profesionálne vysušené prádlo.

Sušička prádla Gorenje Essential D7564 je vybavená tepelným čerpadlom, čo umožňuje sušiť oblečenie aj pri nízkych teplotách. Toto zaisťuje aj nízku energetickú spotrebu a nízke náklady. Tento model využíva chladiace a ohrievajúce časti tepelného čerpadla a to ju radí do energetickej triedy A+.

Sušička Gorenje Essential D7564 obsahuje špeciálny 3D filter, ktorý je umiestnený pred kondenzačnou jednotkou. Tento 3D filter zaisťuje dokonalé filtrovanie vzduchu až o 40% účinnejšie. Veľkou výhodou sú aj dva filtre, ktoré zachytávajú nečistoty a jemné čiastočky z oblečenia. Jeden j umiestnený priamo v bubne a druhý priamo na dverách sušičky Gorenje Essential D7564. Po ukončení každého sušenia tieto filtre jednoducho utriete a budú opäť pripravené k ďalšiemu použitiu a k ďalšiemu sušeniu.

Sušička Gorenje Essential D7564 je vybavená naozaj mnohými funkciami, ktoré iste oceníte. Jednak si môžete vybrať z pätnástich možných programov sušenia a naviac môžete využívať funkcie osvieženia pre ľahké našuchranie, prípadne na prevoňanie noseného prádla. Veľkou výhodou je funkcia programovania na začiatku cyklu sušenia, kedy proces sušenia môžete naprogramovať až na 24 hodín dopredu. Svoje oblečenie tak budete mať nachystané vždy v pravý čas a s funkciou Anticrease, čo je funkcia proti mačkaniu prádla, si môžete oblečenie rovno skladať do skrine a obliecť. Sušička Gorenje Essential D7564 je kondenzačnou sušičkou, čo znamená, že nebudete potrebovať žiaden otvor na vypustenie vlhkosti. Pri tomto modeli sa vlhkosť v podobe vody zhromažďuje v nádobe, ktorá má obsah päť litrov. Po každom sušení jednoducho nádobu vyprázdnite. Tento typ je jednoduchý na inštaláciu a takisto môžete sušičku umiestniť kdekoľvek v domácnosti. Na jedno vysušenie sa vám do sušičky zmestí až sedem kilogramov oblečenia, čo vám umožňuje sušiť aj objemnejšie veci.