Technológie sa neustále posúvajú ďalej a aj spotrebiče sú stále novšie a novšie. Práve to je aj dôvod, prečo sušičky prechádzajú rôznymi vývojovými etapami a prichádzajú na trh stále nové a nové. Môžete si povedať, že vy nepotrebujete nejaký ďalší spotrebič, ktorý by vám doma zavadzal, pretože máte kvalitnú práčku, ktorá má aj kvalitný program na sušenie. Problém je však v tom, že tento program nie je až taký výkonný a nevysuší vám všetko presne tak, ako by ste chceli. Aj napriek tomu, že práčky sú dnes naozaj dva v jednom a dokážu vám okrem prania poskytnúť aj kvalitný sušiaci program, pravdou je, že najlepšia na sušenie ostáva stále sušička bielizne, ktorá vás jednoducho v tomto prípade nesklame. Dôležité je však podotknúť, že kvalitne vysušené oblečenie je naozaj veľmi dôležité, pretože ak by ste išli žehliť niečo mokré, nespravíte tak dobre nielen tkanine, ktorú žehliť budete, ale takisto aj svojej žehličke, ktorej tak uberáte na rokoch aktívnosti. Život je stále rýchlejší a rýchlejší a vy určite potrebujete urýchliť nejaké činnosti, ktoré robíte. Medzi ne patrí napríklad aj sušenie, ktoré je v zimných obdobiach omnoho dlhšie, ako to počas leta.

Sušičky prádla sú dnes naozaj veľmi dôležitým spotrebičom, ktorý by vám nemal chýbať. Predstavte si nepríjemnú situáciu, ako napríklad keď máte veľkú rodinu, vonku je chladno a veľmi zima a vy práve periete vo svojej veľmi kvalitnej a dobrej práčke naozaj veľmi veľa prádla. Následne ho vyťahujete a idete ho zavesiť na sušiaci stojan, kde bude niekoľko dní, po ktorých ho musíte zvesiť a následne ho ísť ožehliť. Táto práca sa vám natiahne rovno na niekoľko dní, a preto na to neustále myslíte. Mnohí ľudia jednoducho nemajú čas neustále čakať a potrebujú niečo okamžité, čo im prádlo vysuší poriadne. Nevýhodou je aj to, že okrem toho, že sa vám bielizeň v zime bude sušiť veľmi dlho, takisto máte problém v tom, že váš príbytok bude veľmi vlhký. Vlhkosť je jedno z najväčších problémov, ktoré sa spájajú s domami a bytmi.  S vlhkosťou prichádza naozaj veľmi veľa problémov, ktoré určite vy sami nechcete zažiť a práve preto by ste mali staviť na najnovšie sušičky, ktoré sa nachádzajú na trhu. Ak aj vy zvažujete kúpu sušičky do vašej domácnosti, určite by ste mali na takýto výkonný spotrebič staviť, pretože každá sušička je niečím výnimočná a dokáže nielen “zabrať miesto”, ale takisto aj pomôcť v mnohých smeroch a jednoducho spraviť všetko, čo potrebujete. Spotrebič je tak omnoho viac potrebný, ako by ste si mohli myslieť.

Známa značka Electrolux už veľmi dlho predáva kvalitné výrobky, ktoré sa vám budú určite páčiť a nikdy ich nebudete chcieť zameniť. Táto švédska značka sa na našom trhu objavila už pred dlhými rokmi, no stále patrí medzi tie najlepšie, ktoré ponúkajú kvalitné výrobky. Mnohí spotrebitelia stavia práve na túto značku vďaka kvalitným spotrebičom, skvelým recenziám a jednoduchému ovládaniu v kombinácií s kvalitnými funkciami. Toto všetko a omnoho viac tak nájdete v jednom výrobku, ako napríklad v klimatizácií. Práve sušičky prádla vyrába Electrolux naozaj veľmi kvalitné a dobré, vďaka čomu sa nemusíte báť, že by ste po kúpe niečo ľutovali. Všetko toto a omnoho viac získate v jednom výrobku, ktorý vám dnes aj predstavíme. Je ním sušička prádla Electrolux PerfectCare 800 EW8H458BC, ktorá vás prekvapí hneď niekoľkými prednosťami.

Potrebujete do svojej domácnosti kvalitnú sušičku prádla, ktorá dopraje vašim obľúbeným kúskom tú najlepšiu starostlivosť a špičkovú kondenzačnú sušičku? Máme pre vás sušičku prádla Electrolux PerfectCare 800 EW8H458BC, ktorá vďaka tepelnému čerpadlu a technológií Delicate Care usuší až neuveriteľných osem kilogramov prádla a to s minimálnou spotrebou. Aj napriek minimálnej spotrebe vám však ponúka tú najlepšiu a maximálnu šetrnosť aj k tomu najchúlostivejšiemu prádlu, ktoré máte. Načo teda sušiť na ramienku vonku alebo na sušiacom stojane, keď môžete mokré prádlo jednoducho vložiť do spotrebiča a nič iné neriešiť?

Sušička prádla Electrolux PerfectCare 800 EW8H458BC získa uplatnenie v každej jednej domácnosti, v ktorej sa perie viac prádla a ktorá potrebuje prádlo usušené už do pár minút alebo hodín. Moderná práčka využíva tú najmodernejšiu a najlepšiu technológiu tepelného čerpadla Gentle Care, čo znamená, že aj úri veľkej náplni spotrebujete len 1,51 kWh energie a radí sa takisto do veľmi úspornej triedy A++. Nielen, že oproti triede A je úspornejšia, ale takisto o 40% súčasne využíva pri sušení polovičné teploty. Takáto funkcia poteší určite každého spotrebiteľa, ktorý má rád šetrenie energie. A kto by ho rád nemal? Spotrebič je tak šetrný k vašej peňaženke a obľúbeným kúskom odevov.

Je úplne jedno, čo do sušičky Electrolux PerfectCare 800 EW8H458BC vložíte, o každý druh prádla sa postará s jemnosťou a tou najlepšou profesionalitou. Maximálna starostlivosť je zaručená vďaka technológií Delicate Care, ktorá proces sušenia prispôsobí na mieru úplne kadému jednému vláknu. Napríklad riadi pohyb prádla v bubne tak, aby vlákna príliš nerotovali a tým sa ani nekrútili. Vďaka tomu sa nikdy nestane, že by bol váš sveter príliš rozťahaný alebo nejako zničený. Zároveň táto funkcia reguluje teplotu sušenia tak, aby ochránila funkcé materiály pred poškodením. Práve funkčné oblečenie je veľkým problémom pri praní alebo sušení. Váš obľúbený sveter si tak ponechá pôvodný tvar a nielen to! Takisto aj hebkosť a kvalitu. Outdoorová bunda zostane stále nepremokavá, priedušná a pritom veľmi čistá.

Sušenie v sušičku Electrolux PerfectCare 800 EW8H458BC je neustále kontrolované mnohými inteligentnými senzormi, ktoré si zamilujete. Technológia Sensi Care analyzuje zloženie a ostatkovú vlhkosť sušeného prádla, podľa čoho sa vždy prispôsobuje aj dĺžka cyklu. Nikdy sa nestane, že by ste niekedy oblečenie vytiahli mokré alebo vlhké. Oblečenie je vždy a za každých okolností usušené správne. Nestáva sa ani opak, že by bolo presušené moc. Výsledok bude zodpovedať vašim požiadavkám, ktoré môžu byť aj vysoké.

Tak, ako rozmanitá ponuka vášho šatníku, tak má aj sušička Electrolux PerfectCare 800 EW8H458BC rozmanitú ponuku rôznych programov, z ktorých si vyberiete presne ten, ktorý sa vám hodí. Napríklad, keď si vyberiete program na bavlnu a syntetiku, máte k dispozícií rôzne varianty, ako napríklad extra suché, suché do skrine alebo pripravené k žehleniu. Posledný spomínaný variant je naozaj veľmi zaujímavý a výhodný v tom, že niektoré kúsky naozaj žehliť nemusíte. Ďalej oceníte programy na deky a prikrývky, či športové prádlo, rovnako ako inovované cykly posteľné prádlo XL a Mix XL na sušenie väčšieho množstva prádla, ktoré by ste inak len tak ľahko v sušičkách nevysušili. Vzhľadom k použitým technológiám nechýbajú ani šetrné programy k sušeniu jemného prádla, vlny a hodvábu, ktoré si zamilujete.

Srdcom sušičky Electrolux PerfectCare 800 EW8H458BC je profesionálny invertorový motor s desaťročnou zárukou, ktorý sa vyznačuje dlhou životnosťou, vysoký výkonom a tichým chodom, ktorý vám nebude vadiť napríklad pri pozeraní televízie alebo počúvaní hudby. Sušičku tak môžete mať aj v druhej miestnosti. Motor dokáže meniť nielen smer, ale aj rýchlosť otáčania bubnu, pričom jeho hlučnosť je len 65 dB (A). Aktiváciou extra tichého módu bude sušenie ešte tichšie, sušička tak môže pracovať aj v noci bez toho, aby kohokoľvek rušila.

Pre komfortnejšie vykladanie a vkladanie oblečenia je bubon sušičky Electrolux PerfectCare 800 EW8H458BC spravený tak, aby mal praktické LED osvetlenie. Požadovaný program jednoducho vyberiete pomocou otočného voliča a dotykových tlačidiel. Všetky vaše nastavenia sa prehľadne zobrazujú na LCD displeji. Ak chcete k sušeniu využiť ľacnejšie sadzby za nočný prúd alebo mať prádlo suché v požadovaný čas, stačí si zvoliť odložený štart a posunúť začiatok cyklu až o 24 hodín.