Sušičky bielizne sa dnes považujú za jeden z najdôležitejších a najužitočnejších spotrebičov, ktoré má rád úplne každý. Niet sa ani čomu čudovať. Vedia totižto ušetriť mnoho času, jednoducho sa ovládajú a môžete si ich prispôsobiť presne tak, ako potrebujeme. S vývojom nových technológií prichádzajú na náš svet aj stále nové a nové výrobky a spotrebiče, ktoré sa ľuďom hodia, zjednodušujú im život a pomáhajú vo všetkých smeroch. Niektorí si myslia, že sušičku nepotrebujú, no keď sa dozvedia jej výhody, pochopia, že aj oni by si ju mali zaobstarať. Sušičky sú výhodnou kúpou najmä pre rodiny, ktoré sa skladajú z viacerých členov, pretože práve vďaka takémuto spotrebiču máte možno aj o polovicu menej roboty so všetkým, čo by ste inak museli urobiť. Takisto sa však hodí rodinám, ktoré nemajú dostatok miesta na sušiaci stojan, na ktorý by poukladali všetko prádlo, ktoré potrebujú vysušiť. Sušenie bielizne tak nebolo nikdy rýchlejšie a pohodlnejšie, ako dnes. Je to aj vďaka tomu, že okrem rýchlosti vám ponúkajú najnovšie sušičace spotrebiče nízku spotrebu, čo len podčiarkuje celý ekonomický a skvelý prístup dnešných značiek. Výber sušičiek je síce náročný a kým nájdete presne tú, ktorá sa bude hodiť do vašej domácnosti, prejde možno aj niekoľko dní či týždňov, no na koniec to naozaj stojí za to.

Ako sme už spomenuli, sušičky sú veľmi dôležitým spotrebičom, ktorý by ste mali mať aj vy doma. Ako si však vybrať tú najlepšiu? Niekedy je to naozaj omnoho ťažšie, ako si môžete predstaviť. Niekedy totižto potrebujete nejaké základy, podľa ktorých sa môžete rozhodovať.  Ak si pri výbere neviete dať rady, mali by ste sa poradiť s odborníkom, ktorý vám určite odporúči tú najlepšiu sušičku, ktorá sa bude hodiť do vašej rodiny.

Nízka spotreba

Sušička Bosch WTW876WBY patrí medzi kondenzačné sušičky, ktoré sú na trhu tie najlepšie. Kondenzačnou sušičkou sa myslí sušička, ktorá má tepelné čerpadlo. Tento typ sušičky suší bielizeň tak, že premieňa horúcu paru, ktorá vzniká pri sušení na vodu. Táto voda sa ukladá do zásobníka, odkiaľ ju jednoducho vylejete. Práve to je dôvod, prečo tento typ sušičiek má nižšiu spotrebu.

Sušička Bosch WTW876WBY sa môže naozaj pochváliť nízkou spotrebou a to vďaka tomu, že sa nachádza v energetickej triede A+++. Vďaka nízkej spotrebe neutrpí vaša peňaženka a vy sa nebudete pri sušení cítiť zle.

Vhodná pre stredne veľké a veľké rodiny

Produkt značky Bosch je vhodný pre stredne veľké až veľké rodiny a to vďaka tomu, že má veľký bubon, ktorý na jedno vysušenie vysuší až osem kilogramov prádla. Do sušičky tak môžete vložiť úplne všetko čo potrebujete bez toho, aby ste sa báli, že by niečo neusušila.

Programy a funkcie

Dostupných programov máte v ponuke hneď niekoľko a sú prispôsobené tak, aby vám skvelo sedeli a o vaše oblečenie bolo vždy dokonale postarané. Všetky programy sa snažia predchádzať zničeniu či poškodeniu. Na výber máte programy ako vlna, bavlna, športové prádlo, jemné prádlo, perie, prikrývky či uteráky. Nechýba ani režim pre alergikov alebo studené sušenie. V prípade sušenia viacerých druhov materiálov si môžete vybrať program mix. Všetko je tak na vás.

Poďme si teraz povedať niečo o jednotlivých funkciách, ktoré sušička má. Jednou z nich je funkcia Sensitive Drying, ktorá spolu s kombinácií so špeciálnym bubnom a jeho mäkkým povrchom zaisťuje jemnú a šetrnú starostlivosť o vašu bielizeň. Tá bude vyzerať čo najdlhšie ako nová.
Ďalšou a veľmi zaujímavou technológiou je Auto Dry, ktorá zamedzuje zrážaniu prádla behom sušenia a vaše oblečenie si tak zachová stále rovnaké rozmery.

Vďaka sušičke Bosch WTW876WBY budete mať oblečenie voňavé a suché už za pár minút. Pri základnom programe, ktoré okrem sušenia a prevoňania, prádlo našuchorí, si budete musieť počkať len 150 minút s plnou náplňou a len 95 minút s čiastočnou náplňou.

Výhodou sušičky značky Bosch je to, že ovládanie je veľmi jednoduché a zvládne ho úplne každý. Dokonca aj človek, ktorý so sušičkami vôbec nepracuje. Výhodou je totižto to, že sušička nemá len tlačidlá, ale taktiež LED dotykový displej, na ktorom uvidíte úplne všetko. Ovládanie je intuitívne a rýchle, jednoducho si z ponuky vyberiete svoj obľúbený program.Otočným veľkým gombíkom, ktorý sa nachádza v strede prístroja, si vyberiete funkciu, ktorú práve chcete. A keď program skončí, sušička vás upozorní zvukovým signálom. Na bielizeň tak nezabudnete.
Pri ovládaní zabudnite na nepríjemné polohy, v ktorých by vás mohol bolieť chrbát. Ovládací panel je totižto ergonomicky naklonený, vďaka čomu naň budete vidieť dobre aj bez toho, aby ste sa nejako nakláňali.

Dizajn

Skvelou výhodou je Anti Vibration dizajn, vďaka ktorému je zaručená maximálna stabilita a tichý chod počas všetkých cyklov, ktoré sušička Bosch WTW876WBY má. Chod je taký tichý, že pri sušení môžete pozerať seriál alebo film, alebo si dokonca môžete ísť ľahnúť. Spotrebič nebude vyrušovať ako vás, tak ani susedov.

Dizajn spotrebiča je jednoduchý, minimalistický a s čistými líniami. Zamiluje si ju úplne každý, kto potrebuje klasickú, bielu sušičku. Vďaka jej príjemným rozmerom sa hodí do každej rodiny, ktorá potrebuje výkonný sušiaci nástroj. Sušičku môžete pokojne postaviť na vašu práčku a ušetriť tak miesto. Sušička sa hodí nielen do kúpeľní, ale taktiež aj do kuchýň. jednoducho ju tak skombinujete do každej miestnosti, v ktorej by ste ju chceli mať.

LED osvetlenie

Dobrý pohľad o obsahu sušičky vám zaručí LED osvetlenie bubnu. V ňom uvidíte úplne všetko bez toho, aby ste sa doň museli nakláňať. Pri údržbe oceníte určite aj samočistiaci kondenzátor, vďaka ktorému je údržba sušičky jednoduchšia.

Ďalšie výhody

Medzi skvelé výhody sušičky patrí napríklad komfortný zámok dverí, ktorý je vhodný napríklad pre rodiny s deťmi. Nikdy sa tak nestane, že by vám niekto otvoril dvierka počas cyklusu sušenia.
Dvierka sú sklenené, vďaka čomu môžete sledovať celý proces programu a vidieť, čo sa v sušičke deje.

O značke

Značka Bosch má vo svojej ponuke nielen kvalitné, ale aj štýlové výrobky. Každý produkt je precízne spracovaný a ponúka výkon, hodný mnohých profesionálnych spotrebičov. Výrobky značky Bosch sú známe po celom svete a vy si môžete byť istí, že milióny spokojných zákazníkov by ich nemenili.