Sušičky prádla sú veľmi známe najmä zo zahraničia. U nás sa vyskytli len nedávno, no zožali naozaj veľký úspech, pretože dokážu ušetriť omnoho viac energií, ako si mnohí na začiatok môžu myslieť. Niektorí na sušičky stavili práve preto, aby ušetrili čas, niektorí zas kvôli tomu, že nemajú priestoru na nejaký sušiaci stojan, na ktorom by prádlo sušili. Vďaka tomu môžete sušiť omnoho kvalitnejšie, rýchlejšie, jednoduchšie a bez väčších problémov. Mnohí ľudia, a to najmä ženy v domácnosti, sa sťažujú, že nemajú dostatok času sami pre seba alebo len nemajú dosť času na veci, ktoré by chceli robiť, pretože majú veľmi veľa povinností nielen v práci, ale takisto aj v dome. To je aj dôvod, prečo by ste mali staviť na kvalitnú sušičku bielizne, ktorá okrem toho, že vám doma vysuší všetku bielizeň, vám takisto “ožehlí” niektoré veci a vy tak preskočíte proces zdĺhavého žehlenia, ktorý vás niekedy určite privádza do zúrivosti. V dnešnej dobe sušičky nie sú až také drahé a môžu si ich zakúpiť všetky rodiny, ktoré potrebujú aspoň trochu ušetreného času a takisto aj jednoduchú prácu s oblečením.

Technológie sa neustále posúvajú ďalej a aj spotrebiče sú stále novšie a novšie. Práve to je aj dôvod, prečo sušičky prechádzajú rôznymi vývojovými etapami a prichádzajú na trh stále nové a nové. Môžete si povedať, že vy nepotrebujete nejaký ďalší spotrebič, ktorý by vám doma zavadzal, pretože máte kvalitnú práčku, ktorá má aj kvalitný program na sušenie. Problém je však v tom, že tento program nie je až taký výkonný a nevysuší vám všetko presne tak, ako by ste chceli. Aj napriek tomu, že práčky sú dnes naozaj dva v jednom a dokážu vám okrem prania poskytnúť aj kvalitný sušiaci program, pravdou je, že najlepšia na sušenie ostáva stále sušička bielizne, ktorá vás jednoducho v tomto prípade nesklame. Dôležité je však podotknúť, že kvalitne vysušené oblečenie je naozaj veľmi dôležité, pretože ak by ste išli žehliť niečo mokré, nespravíte tak dobre nielen tkanine, ktorú žehliť budete, ale takisto aj svojej žehličke, ktorej tak uberáte na rokoch aktívnosti. Život je stále rýchlejší a rýchlejší a vy určite potrebujete urýchliť nejaké činnosti, ktoré robíte. Medzi ne patrí napríklad aj sušenie, ktoré je v zimných obdobiach omnoho dlhšie, ako to počas leta. Kvalitné sušičky sú jednoducho niečím, čo doma musíte mať bez ohľadu na to, akú veľkú rodinu máte. Niektorí ľudia ich nepovažujú za potrebné, no v skutočnosti sú omnoho potrebnejšie, pretože vám nielen vysušia prádlo, ale takisto j prevzdušnia a niektoré kúsky aj vyžehlia. Práve to je dôvod, prečo vám vo vašej domácnosti omnoho viac pomôže, ako si môžete myslieť.

Poznáte značku Bosch? Určite vám tento názov mnohých spotrebičov znie povedome. Práve značka Bosch patrí medzi kvalitné spotrebiče, ktoré ponúkajú nielen kvalitné výrobky, ale takisto aj veľmi štýlové. Každý jeden výrobok je precízne spracovaný a ponúka výkon, hodný mnohým profesionálnym spotrebičom. Ich výrobky sú známe po celom svete a vy si môžete byť istí, že milióny spokojných zákazníkov by nemenili. Niet sa ani prečo čudovať. Kvalita je naozaj vysoká a mnohé spotrebiče vydržia naozaj niekoľko dlhých rokov. Stavte aj vy na umývačku riadu Bosch WTW87467CS, ktorá patrí medzi tie najlepšie, ktoré sa dnes na trhu nachádzajú.

Spoľahnite sa aj vy na praktického pomocníka v podobe sušičky oblečenia Bosch WTW87467CS, ktorá vám ponúka široké spektrum programov a takisto aj samočistiaci kondenzátor v klasickej bielej farbe. Táto klasická biela farba sa postará o to, že spotrebič zapadne úplne do každej domácnosti. Oblečenie bude vysušené behom chvíľky a vy sa tak môžete tešiť z voľného priestoru bez sušiaceho stojana, príjemného tepla a neprítomnosti doternej vlhkosti, ktorá je potom úplne všade a v dome je to neskôr problém. Okrem toho má sušička skvelú nízku spotrebu energie, a preto sa radí do najvyššej úspornej energetickej triedy A+++. Náklady spojené s prevádzkou sušičky sú tak minimálne.

Aby ste mohli sušenie naplánovať najlepšie, presne podľa vášho časového harmonogramu a programu, je potrebné mať možnosť odložiť štart programu aj o 1 až 24 hodín. Vždy, keď prídete z práce, môžete si svoje oblečenie jednoducho vytiahnuť, už vysušené a ísť ožehliť alebo rovno dať do skrine. Ak sa náhodou niekde zdržíte, napríklad v zápche na ceste alebo v obchode, nemusíte sa obávať, že prádlo vytiahnete úplne zmačkané, pretože ešte 120 minút po sušiacom programe pokračuje cyklus našuchorenia, ktorý však môžete kedykoľvek sami úplne bez problémov vypnúť. Takisto si nastavíte aj zvukový signál po skončení každého programu. Nebudete musieť kontrolovať zbytkový čas na LCD displeji, jednoducho môžete robiť niečo iné a potom vytiahnuť sušičku. Až keď dokončí program.

Výhodou sušičky Bosch WTW87467CS je najmä to, že v bubne usušíte na jedno sušenie až 7 kilogramov. To vám ušetrí nielen drahocenný čas, ale takisto aj energie a výdavky. Usušené oblečenie môžete rovno žehliť alebo skladať do skríň. Senzory technológie Auto Dry pripravia prádlo presne podľa vášho priania. V ponuke nájdete tri programy pre Bavlnené a Jednoducho udržovateľné prádlo. Pri sušení nehrozí žiadna strata funkčnosti ani u Šport/Ftiness oblečenia. Ak túžite po veľmi hebkých uterákoch, ktoré budú krásne voňať, jednoducho stavte na program Uteráky, ktorý vám to všetko splní.

Chúlostivé kúsky z vlny alebo tie, ktoré vlnu obsahujú budú ošetrené s poriadnou jemnosťou programom Vlna krátky. Podľa vašich okamžitých potrieb si môžete sami nastaviť Časový program studený a teplý. Rovnako si môžete s páperovým oblečením alebo prikrývkami poradiť pomocou tohto spotrebiču od značky Bosch. Perie bude prevzdušnené a veľmi ľahké. Určite oceníte aj vecný a jednoduchý program na Košele a skvelou voľbou je aj program Super 40.

Model Bosch WTW87467CS je vybavený kondenzátorom s funkciou SelfCleaning Condenser, ktorý vás jednoducho nahradí aj pri manuálnom čistení. Automaticky vám totižto vyčistí behom fáze sušenia úplne všetko vo vnútri. Jedinečný povrch nerezového bubnu Sensitive Drying zaisťuje rovnomerné a efektívne sušenie behom všetkých programov a fáz.

Okrem toho bubon disponuje aj vnútorným LED displejom, aby ste mali prehľad o všetkom, čo je vo vnútri a nikdy nezabudli vo vnútri ani jednu ponožku či nejaké menšie spodné prádlo. Sušička vám okrem všetkých vychytávok a programov určite zaujme aj vďaka svojmu jedinečnému prevedeniu anti-Vibration, ktorého zásluhou je to, že pracuje s veľmi nízkou hlučnosťou a to len 64 dB. Nikdy vás tak spotrebič nebude rušiť, keď budete potrebovať pracovať alebo pozerať televíziu. Sušička sa môže takisto pochváliť aj pečaťou kvality ECARF, ktorá ju predurčuje k sušeniu prádla pre osoby s citlivou pokožkou alebo pre alergikov.