Sušičky prádla sú dnes naozaj veľmi dôležitým spotrebičom, ktorý by vám nemal chýbať. Predstavte si nepríjemnú situáciu, ako napríklad keď máte veľkú rodinu, vonku je chladno a veľmi zima a vy práve periete vo svojej veľmi kvalitnej a dobrej práčke naozaj veľmi veľa prádla. Následne ho vyťahujete a idete ho zavesiť na sušiaci stojan, kde bude niekoľko dní, po ktorých ho musíte zvesiť a následne ho ísť ožehliť. Táto práca sa vám natiahne rovno na niekoľko dní, a preto na to neustále myslíte. Mnohí ľudia jednoducho nemajú čas neustále čakať a potrebujú niečo okamžité, čo im prádlo vysuší poriadne. Nevýhodou je aj to, že okrem toho, že sa vám bielizeň v zime bude sušiť veľmi dlho, takisto máte problém v tom, že váš príbytok bude veľmi vlhký. Vlhkosť je jedno z najväčších problémov, ktoré sa spájajú s domami a bytmi.  S vlhkosťou prichádza naozaj veľmi veľa problémov, ktoré určite vy sami nechcete zažiť a práve preto by ste mali staviť na najnovšie sušičky, ktoré sa nachádzajú na trhu. Ak aj vy zvažujete kúpu sušičky do vašej domácnosti, určite by ste mali na takýto výkonný spotrebič staviť, pretože každá sušička je niečím výnimočná a dokáže nielen “zabrať miesto”, ale takisto aj pomôcť v mnohých smeroch a jednoducho spraviť všetko, čo potrebujete. Spotrebič je tak omnoho viac potrebný, ako by ste si mohli myslieť.

S vývojom nových technológií prichádzajú na náš svet aj stále nové a nové výrobky a spotrebiče, ktoré sa ľuďom hodia, zjednodušujú im život a pomáhajú vo všetkých smeroch. Mnohí ľudia si myslia, že ďalší spotrebič do domácnosti je veľmi zbytočný a nepotrebujú ho. Pravdou však je, že sušička bielizne je naozaj veľmi potrebná a dôležitá nielen v malých bytoch, kde nie je miesto na sušiaci stojan, ale takisto aj do domov. Sušičky sú výhodnou kúpou najmä pre rodiny, ktoré sa skladajú z viacerých členov, pretože práve vďaka takémuto spotrebiču máte možno aj o polovicu menej roboty so všetkým, čo by ste inak museli urobiť. Niektoré sušičky vám totižto ponúkajú aj žehlenie, ktoré doteraz v týchto spotrebičoch nebolo. Sušičky bielizne sú novodobým pokrokom technológie, ktorý vynašiel zas niečo nové, ponúkol nový spotrebič, ktorý sa bude hodiť do domácnosti, nezaberie príliš veľa miesta a je veľmi štýlový. Práve vďaka jednoduchému dizajnu, ktorý zapadne do každej jednej miestnosti si môžete byť istí, že tam kam sušičku položíte, tam aj ostane a nebudete mať problém s jej používaním. Nové spotrebiče sa dnes jednoducho a intuitívne ovládajú, takže problém s nimi mať určite nebudete.

Poznáte značku Bosch? Určite vám tento názov mnohých spotrebičov znie povedome. Práve značka Bosch patrí medzi kvalitné spotrebiče, ktoré ponúkajú nielen kvalitné výrobky, ale takisto aj veľmi štýlové. Každý jeden výrobok je precízne spracovaný a ponúka výkon, hodný mnohým profesionálnym spotrebičom. Ich výrobky sú známe po celom svete a vy si môžete byť istí, že milióny spokojných zákazníkov by nemenili. Niet sa ani prečo čudovať. Kvalita je naozaj vysoká a mnohé spotrebiče vydržia naozaj niekoľko dlhých rokov. Stavte aj vy na sušičku bielizne Bosch WTH85290BY, ktorá patrí medzi tie najlepšie, ktoré sa dnes na trhu nachádzajú a nikdy vás nesklame!

Ušetrite prácu a takisto aj čas. Vďaka takto ušetrený minútam či dokonca hodinám sa môžete venovať veciam, ktoré máte radi alebo svojej rodine. Namiesto toho, aby ste trávili čas neustálym vešaním prádla, čakaním na vyschnutie a potom neskôr žehlením, sa môžete venovať svojej rodine alebo svojim koníčkom. Na jeden cyklus v sušičke Bosch WTH85290BY usušíte až osem kilogramov prádla, vďaka čomu sa hodí najmä ľuďom, ktorí majú veľké rodiny. Sušička je vyrobená v tradičnej bielej farbe, ktorá je elegantná a hodí sa do každej domácnosti. Určite sa vám budú páčiť aj sklenené dvierka so strieborno bielym rámom. S jej perfektnými rozmermi sa bude hodiť určite aj do vašej kúpeľne. Dizajn sušičky značky Beko vás jednoducho chytí a určite sa vám bude páčiť.

Sušička prádlaBosch WTH85290BY je vybavená stredne veľkým LED displejom, na ktorom uvidíte úplne všetko, čo potrebujete. Nikdy sa nestane, že by ste mali program, ktorý by ste nepoznali alebo nevedeli ovládať. Na displeji takisto vidíte aj priebeh sušenia a ďalšie nastavenie. Sušička ponúka mnoho druhov programov a voľba nastavenia sušiacich časových, senzorových a špeciálnych programov prebieha otočným voličom, ktorý sa nachádza v strednej časti. Ovládanie je fakt jednoduché a bezproblémové.

Štandardné sušiace programy ako bavlna alebo suché do skrine, sú možné použiť pri plnej alebo čiastočnej náplni. Plná náplň je vhodná aj pri bežnom mokrom prádle a z hľadiska spotreby je spotrebič veľmi efektívny. Dĺžka trvania tohto programu je okolo 157 minút. Sušička prádla Bosch WTH85290BY ponúka aj ďalšie špeciálne programy ako: vlna, krátky, mix, uteráky, časový program teplý, časový program studený, šport a fitness, perie, super 40′, košele a blúzky.

Tento model sušičky disponuje energetickou triedou kategórie A++, vďaka čomu vám “nezožerie” príliš veľa energie a vy tak ušetríte omnoho viac peňazí, ako si myslíte. Z hľadiska spotreby elektrickej energie vás to vyjde naozaj veľmi nízko. Ročná odhadovaný spotreba energie dosahuje len približne 236 kWh, čo predstavuje naozaj nízke náklady. Spotreba energie v štandardnom programe pre bavlnu s plnou náplňou je 1,9 kWh. Vo vypnutom stave len 0,1 W a ak spotrebič necháte zapnutý, tak len 0,5W.

Behom procesu sušeni dosahuje tento spotrebič maximálnu hlučnosť 65 dB. Antivibration Design zas znižuje vibrácie spôsobené otáčaním bubnu a tým sa zaručuje aj vyššia stabilita a následne tichší chod pri sušení. Priemerná účinnosť sušenia v štandardnom programu pre bavlnu s plnou náplňou je 87% a s čiastočnou náplňou 88%.

Moderná technológia Sensitive Drying má šetrný vplyv na vaše oblečenie, vďaka čomu sa mu nikdy nič nestane. Sušenie prebieha pri nižších teplotách bez väčšieho predĺženia času, unikátna štruktúra bubnu chráni oblečenie a obmedzuje tvorenie záhybov. Vaše odevy si ďalej zachovajú farebnosť a jemnosť. Nižšia teplota naviac podporuje aj šetrenie energie. V sušičke Bosch WTH85290BY nechýbajú ani špeciálne inteligentné technológie ako napríklad Auto Dry, ktorá neustále kontroluje teplotu a vlhkosť prádla a zabráni zrazeniu behom sušenia.

Výborný je aj program Našuchorenia, ktorý môžete pravidelne používať aj pri oblečení, ktoré nie je mokré. Prebieha aj automaticky na konci programov po dobu 120 minút. Je vhodný napríklad na oblečenie, ktoré je dlho v skrini alebo na deky, svetre či ďalšie textílie, ktoré budú omnoho nadýchanejšie a na dotyk aj hebkejšie.

Praktická funkcia odložený štart vám zas pomôže zapnúť spotrebič v dobe tzv. nočného prúdu, ktorý je lacnejší. Rovnako tento program využijete aj vtedy, keď chcete, aby bolo obečenie vysušené, kým prídete domov. Stačí potom oblečenie už len poskladať a vložiť do skrine. Zvukový signál na konci programu vás zas upozorní na to, kedy je čas na vytiahnutie oblečenia a textílií. Predídete tak zbytočnému žehleniu a vzniknutiu zmačkanín.

Sušička oblečenia Bosch WTH85290BY funguje na princípe kondenzačnej technológie. Znamená to, že nasaje vzduch a zahreje ho na zvolenú teplotu, ktorá z prádla odstráni vlhkosť. Je vybavená aj nádobkou, do ktorej sa odvádza tekutina z vysušeného prádla, tzv. kondenzát. Naplnenú kondenzačnú nádobu môžete vypúšťať pomocou sady pre odvod kondenzátu a nechýba ani signalizácia, že je potrebné ju vypustiť.

Všetky žmolky, zvieracie chlpy a vlasy sušička dokáže zachytiť a odviesť do filtru, ktorý je na toto určený. Pohodlne aj jednoducho tak odstránite z tohto Easy Clean filtru všetky nežiadúce vlákna. Zároveň sušička disponuje indikáciou pre vyčistenie filtru, takže nutnosť čistenia sleduje za vás.

Sušička má predné plnenie a záves otvárania dvierok je umiestnený vpravo. Má takisto aj kovový háčik zatvárania dverí. Dvierka majú zabudovanú detskú poistku, takže deti nemôžu v priebehu sušenia dvierka otvoriž. Výhodou sú aj dvierka, ktoré sú presklenené, takže kontrola prádla je možná neustále.