Sušičky bielizne sú dnes veľmi obľúbeným spotrebičom hneď z niekoľkých dôvodov. Ten prvý je najmä to, že šetria čas, energie, náklady a celkovo vám uľahčia život. Ten druhý je najmä ten, že si vďaka nim dokážete skrášliť celkový dizajn svojej kúpeľne a pridať na jej modernosti a štýlovosti. Niektorí ľudia sú zásadne proti sušičkám bielizne, pretože si myslia, že len zbytočne zaberajú miesto, od práčok sa výrazne líšia a zbytočne by vyhodili peniaze za niečo, čo inak vôbec nepotrebujú. Pravda je však taká, že ak chcete, aby vám oblečenie vyschlo rýchlejšie, mali by ste staviť na sušičku bielizne, ktorá okrem toho, že vám ho skvelo vysuší, takisto vám niektoré druhy aj doslova vyžehlí a vy tak väčšinu oblečenia jednoducho poskladáte a môžete rovno vložiť do šatníka. Sušičky oblečenia majú dnes naozaj široké spektrum využitia, a preto by ste sa nemali báť používať ich ani vy. Okrem toho, že ušetria čas, perfektne vám ušetria aj mnohé iné náklady a energiu.

Vývojom nových technológií prichádzajú na náš svet aj stále nové a nové výrobky a spotrebiče, ktoré sa ľuďom hodia, zjednodušujú im život a pomáhajú vo všetkých smeroch. Niektorí si myslia, že sušičku nepotrebujú, no keď sa dozvedia jej výhody, pochopia, že aj oni by si ju mali zaobstarať. Hodí sa najmä rodinám, ktorá má viac členov, viac oblečenia, ktoré musí byť čo najrýchlejšie suché, vyžehlené, aby sa mohlo používať znova. Takisto sa hodí rodinám, ktoré nemajú dostatok miesta na sušiaci stojan, na ktorý by poukladali všetko prádlo, ktoré potrebujú vysušiť. Práve v zimných mesiacoch vám na stojane určite veľmi ťažko schnú aj nejaké veci. Tu je ďalší dôvod, prečo staviť na sušičky, ktoré nielenže vám oblečenie vysušia, ale takisto ho aj jemne vyžehlia a vy sa môžete cítiť najlepšie. Stavte aj vy na jednu z nových sušičiek, ktoré vám ponúkajú kvalitné a profesionálne práčky a uvidíte, že nič lepšie ste spraviť pre seba a svoju rodinu nemohli.

Značka Beko prináša každý rok niečo nové, čo by mohlo jej zákazníkov upútať. Medzi nové výrobky, ktoré by ste určite chceli privítať aj u vás doma, sa radia sušičky prádla, ktoré patria medzi spoločníkov, na ktorých staví nejedna domácnosť. Je to najmä z toho dôvodu, že mnohí ľudia potrebujú ušetriť nielen čas a svoju vlastnú energiu, ale takisto aj náklady za vodu či elektrinu. Ak patríte k takýmto ľuďom aj vy, mali by ste staviť na najnovšie sušičky, ktoré sa dnes na trhu predávajú. Výhodou značky Beko je najmä to, že ich výrobky patria medzi tie najlepšie, ktoré by sa vám mohli v domácnosti zísť. Ak sa totižto pozriete na trh, môžete tam uvidieť množstvo zaujímavých spotrebičov, z ktorých si len tak ľahko nemusíte vybrať. Práve preto by ste mali staviť na sušičku bielizne Beko Superia DS 7434 CS RX, ktorá nielen že vyzerá perfektne, ale takisto má aj skvelé funkcie, ktoré sa vám budú rozhodne páčiť.

Neznášate vešať prádlo a čakať dlhé hodiny, kým vám vyschne? Vďaka kondenzačnej sušičke bielizne Beko Superia DS 7434 CS RX si môžete byť istí, že tento kolobeh robiť nebudete. Stačí vám jednoducho vložiť mokré prádlo do sušičky, počkať pár minút kým ho vysuší a potom ho len vybrať, zložiť a vložiť späť do skríň. Zdĺhavé žehlenie, pri ktorom vás bude bolieť chrbát odpadá pri skoro väčšine daných vecí, ktoré vložíte do sušičky. Okrem toho vám sušička Beko Superia DS 7434 CS RX ponúka až 7 kg kapacitu na oblečenie, vďaka čomu sa hodí pre veľké rodiny a na jedno vysušenie do nej vložíte úplne všetko, čo potrebujete. To ušetrí nielen váš čas, ale takisto aj vašu peňaženku a náklady spojené s jej prevádzkou. Oblečeniu dá tento spotrebič jemnosť, mäkkosť a nadýchanosť, po ktorej ste určite už veľmi dlho túžili aj vy.

Jemné pohyby nerezového bubnu Aquawave vám zaisťujú, že prádlo nebude pomačkané, pokrčené, ponaťahované alebo príliš zničené, čo znamená, že oblečenie môžete skladať rovno do skrine. Oblečenie je mäkké, suché, nadýchané, zbavené vlhkosti a dokonca aj jemných chĺpkov, ktoré môžete mať napríklad od domácich maznáčikov. Sušička prádla Beko Superia DS 7434 CS RX nie je iba pomocníkom, pri sychravom počasí alebo v zimnom období, kedy oblečenie schne prirodzene veľmi ťažko, ale takisto je pomocníkom počas celého roka, kedy v nej môžete sušiť bez prestávky neustále. Okamžite ako prestanete sušiť prádlo doma na sušiacich stojanoch, v ten deň sa zníži aj vlhkosť u vás doma, čo je len ďalšie plus, ktoré získavate pre seba, svoju rodinu a svoju domácnosť.

Sušička bielizne Beko Superia DS 7434 CS RX patrí medzi spotrebiče, ktoré sa radia s úsporou do energetickej triedy A++, vďaka čomu ušetríte veľmi veľa peňazí. Jeden cyklus sušenia je naozaj veľmi lacný a dokáže za rok spotrebovať necelých 209 kWh. Sušička bielizne disponuje tepelným čerpadlom, čo znamená ďalšie ušetrené peniaze. Tepelné čerpadlo využíva zbytkové teplo, ktoré vracia späť do procesu, aby nemuselo byť vždy vytvárané nové teplo. Toto je ďalšia ochrana vašich peňazí a energií.

Sušička bielizne Beko Superia DS 7434 CS RX je nielen skvelým pomocníkom. Má totižto aj veľmi pekný, minimalistický a štýlový dizajn, ktorý má efektívny a pritom veľmi praktický osvietený bubon, v ktorom nenecháte nikdy nič, pretože budete vidieť aj na tú poslednú ponožku, ktorú by ste mohli zabudnúť. Veľmi jednoduché je takisto aj ovládanie, ktoré je intuitívne a zaručuje vám zrozumiteľný návod a prehľadný displej. Sušička bielizne Beko Superia DS 7434 CS RX vám po každom sušení pripomenie, že ja čas vyliať vodu a vyčistiť filter, aby ste na to nemuseli myslieť neustále vy.

Aj napriek tomu, že je sušička prádla Beko Superia DS 7434 CS RX dostatočne veľká zvnútra, jej rozmery sú príjemné a zmestí sa tak do každej jednej kúpeľne, do ktorej ju dáte. Práve preto je vhodná aj do menších bytov. Medzi ďalšie výhody patrí napríklad nízka hlučnosť, detský zámok, stabilita a možnosť priameho pripojenia na odpad. Oceníte určite aj skvelú možnosť odloženého štartu a to až o celý deň. Sami si môžete vybrať teda čas, ktorý vám najlepšie vyhovuje.

Sušička prádla Beko Superia DS 7434 CS RX vám takisto automaticky upravuje čas sušenia podľa skutočnej vlhkosti oblečenia. Nemusíte si tak lámah hlavu nad tým, akú dlhú dobu sušenia musíte nastaviť, aby bolo oblečenie suché, ale nie presušené a takisto aby zas nebolo na druhej strane ešte mokré. Jednoducho si vyberte požadovaný stupeň teploty sušenia a sušička prádla Beko Superia DS 7434 CS RX si sama nastaví čas na dosiahnutie toho najlepšieho vysušenia. Každý typ oblečenia si zaslúži svoju špeciálnu starostlivosť a sušička Beko Superia DS 7434 CS RX vám práve preto ponúka špeciálnu starostlivosť a širokú škálu voliteľných programov. Z celkového počtu 16 programov stojí za vybranie napríklad program Baby Protect, ktorý zaistí dokonalú jemnosť a čistotu detského oblečenia.

Medzi ďalšie praktické programy patrí napríklad denné sušenie, kedy bleskoro za jednu hodinu usuší sušička prádla Beko Superia DS 7434 CS RX až štyri kilogramy prádla, Xpress 35, kedy vám superrýchly program ponúkne usušenie dvoch kilogramov prádla za 35 minút, džínsy, kedy máte spoľahlivé vysušenie silnejšej látky ako je napríklad rifľovina. Mix program vám ponúka sušenie pre bavlny a syntetické látky súčastne, vďaka čomu prádlo nemusíte triediť podľa tkaniny. Určite takisto oceníte aj osvieženie prádla, kedy jednoducho oblečenie zbavíte nepríjemného zápachu, ak bolo veľmi dlho v skrini. Program jemné prádlo vám zas ponúka bezpečné usušenie jemných tkanín a košele zas nikdy nevybldnú alebo sa nezničia.

Údržba sušičky bielizne Beko Superia DS 7434 CS RX je naozaj veľmi jednoduchá, pohodlná a nezaberie viac ako minútu. Po každom sušení jednoducho vyčistíte filter od usadenej tkaniny, vylejete vodu zo zásobníku a môžete znova sušiť. Každých päť sušení doporučujeme vyčistiť aj druhý filter.