Skúste si predstaviť situáciu, kedy máte veľkú rodinu, vonku je chladno a veľmi zima a vy práve periete vo svojej veľmi kvalitnej a dobrej práčke naozaj veľmi veľa prádla. Následne ho vyťahujete a idete ho zavesiť na sušiaci stojan, kde bude niekoľko dní, po ktorých ho musíte zvesiť a následne ho ísť ožehliť. Táto práca sa vám natiahne rovno na niekoľko dní, a preto na to neustále myslíte. Nevýhodou je aj to, že okrem toho, že sa vám bielizeň v zime bude sušiť veľmi dlho, takisto máte problém v tom, že váš príbytok bude veľmi vlhký. S vlhkosťou prichádza naozaj veľmi veľa problémov, ktoré určite vy sami nechcete zažiť a práve preto by ste mali staviť na najnovšie sušičky, ktoré sa nachádzajú na trhu. Tie vám ponúknu nielen program sušenia, ale takisto aj mnoho programov, ktoré vám pomôžu oblečenie jemne vyžehliť alebo napríklad pridať mu sviežosť. To však nie je všetko.

Sušičky bielizne sa dnes považujú za jeden z najdôležitejších a najužitočnejších spotrebičov, ktoré má rád úplne každý. Niet sa ani čomu čudovať. Vedia totižto ušetriť mnoho času, jednoducho sa ovládajú a môžete si ich prispôsobiť presne tak, ako potrebujete. To však nie je všetko, čo vám ponúkajú. Mnohé sušičky vám ponúkajú aj nádherný, štýlový a jednoduchý dizajn, vďaka ktorému sa do nich okamžite zamilujete a inú už nebudete chcieť. Značky a spoločnosti, ktoré ponúkajú sušičky totižto vedia, že dnešní zákazníci nechcú len kvalitný spotrebič, ale chcú predovšetkým spotrebič, ktorý im perfektne zapadne do každej jednej miestnosti, do ktorej ho dajú a bude sa im páčiť. Aj keď by sme nemali “knihu súdiť podľa obalu”, stále to robíme a to je aj dôvod nášho nakupovania. Značky však veľmi dobre poznajú nákupné správanie zákazníkov, a preto ponúkajú nielen výkonné, ale takisto aj veľmi štýlové a pekné spotrebiče, ktoré sa hodia úplne každému do domácnosti. Nemusíte sa tak báť, že by ste svoju sušičku nevedeli do kúpeľne alebo inej miestnosti uložiť.

Značka Beko prináša každý rok niečo nové, čo by mohlo jej zákazníkov upútať. Medzi nové výrobky, ktoré by ste určite chceli privítať aj u vás doma, sa radia sušičky bielizne, ktoré patria medzi spoločníkov, na ktorých staví nejedna domácnosť. Je to najmä z toho dôvodu, že mnohí ľudia potrebujú ušetriť nielen čas a svoju vlastnú energiu, ale takisto aj náklady za vodu či elektrinu. Ak patríte k takýmto ľuďom aj vy, mali by ste staviť na najnovšie sušičky bielizne, ktoré sa dnes na trhu predávajú. Výhodou sušičiek značky Beko je najmä to, že patria medzi tie najlepšie, ktoré by sa vám mohli v domácnosti zísť. Ak sa totižto pozriete na trh, môžete tam uvidieť množstvo podobných spotrebičov, z ktorých si len tak ľahko nemusíte vybrať. Práve preto by ste mali staviť na sušičku bielizne Beko DPY 8506 GXB1, ktorá nielen že vyzerá perfektne, ale takisto má aj skvelé funkcie, ktoré sa vám budú určite páčiť.

Ak ani vás už nebaví neustále vešať prádlo, ktoré máte kdekade po byte a máte vo svojej domácnosti zbytočne zvýšenú vlhkosť, mali by ste sa rozhodnúť pre kúpu novej sušičky bielizne, ktorá vás tohto problému okamžite zbaví. Práve sušička prádla Beko DPY 8506 GXB1 vám zbaví úplne všetkého vypraného oblečenia a okrem toho, že z neho vysaje zbytočnú vlhkosť vám ponúka aj šetrné programy, ktoré bielizeň nezničia. Väčšinu oblečenia nemusíte ani žehliť, pretože sušička Beko DPY 8506 GXB1 sa o to sama postará. Spotrebič značky Beko je vysoko úspornou sušičkou s tepelným čerpadlom, ktoré sa radí do vysokej energetickej triedy A+++ s kapacitou až pre 8 kilogramov oblečenia. Vďaka tomu si môžete byť istí, že vždy, keď budete potrebovať, vysušíte aj veľký počet kusov oblečenia.

Pri sušení so sušičkou prádla Beko DPY 8506 GXB1 si môžete vybrať z neuveriteľného množstva, až šestnástich programov, medzi ktoré patria: Jeans, Denný, Xpress, Vlna s Woolmark certifikátom, Nočný, Baby Protect, Jemné, Časové programy, Bavlna na žehlenie, Bavlna do skrine, Bavlna suchá extra, Syntetika na žehlenie, Systetika do skrine, Mix, Osvieženie alebo Košele. S programom Jeans môžete sušiť úplne všetky druhy rifľoviny a to nielen nohavice, ale takisto aj iné druhy oblečenia. Štandardné cykly si poradia so sušením aj silnejšej látky, takže sa nemusíte báť, že by vám niečo nevysušilo. Sušička znakčy Beko je preto vybavená aj špeciálnym programom na džínsy, ktorý zvládne sušenie aj tej najsilnejšej látky ako je denim.

Program BabyProtect je vyvinutý program spoločnosťou Beo, ktorý svojím zložením dokonale vysuší oblečenie nielen pre maličké deti, ale takisto aj pre alergikov, pretože dokáže odev zbaviť všetkých mikróbov a baktérií. Automatický systém proti pokrčeniu zas zaisťuje, že sa oblečenie nebude krčiť a keď ho budete vyťahovať nebude v jednej veľkej mase. Počas sušenia sa totižto bubon otáča do viacerých strán a tým zamedzuje vyťahaniu odevov. Senzor sušenia FlexySense  je automatický senzor, ktorý zjednoduší nastavenie vlhkosti a výber optimálnej teploty. Vďaka tomuto snímaču nemusíte vy sami odhadovať dĺžku sušenia, pretože sušička si ho dokáže sama prispôsobiť. Vy si vyberiete len požadovaný stupeň sušenia. Program Xprss 35 je naozaj veľmi rýchly program, ktorý dokáže usušiť 2 kilogramy prádla za neuveriteľných 35 minút. Program Mix vám ponúka súčasné sušenie bavlny a syntetických vlákien, pričom eliminuje potrebu triedenia oblečenia podľa tkaniny. Vy tak jednoducho ušetríte čas pri ďalšej činnosti, ktorú robiť nemusíte. Osvieženie prádla vám ponúka zbavenie prádla nažiadúcich zápachov. Mnohokrát sa totižto stáva, že máte v skrini oblečenie už dlhší čas a sami neviete, ako ho zbaviť nepríjemného napáchnutia. Tu máte jednoduché riešenie. Oblečenie, ktoré ide do sušičky prádla Beko DPY 8506 GXB1 nemusí byť len mokré. Jednoduché žehlenie je špeciálna funkcia, ktorá zaisťuje jednoduchšie žehlenie alebo skoro žiadne. Denné sušenie je program, ktorý dokáže usušiť 4 kilogramy (polovicu maximálnej náplne) za jednu hodinu. Program košele je vhodný na sušenie košieľ, ktoré sa bojíte inak dávať do práčky alebo sušičky, aby sa nevyťahali alebo nezničili. Odteraz sa báť nemusíte.

Koniec sušenia si môžete vy sami odložiť až o 24 hodín! Aby sa vám so sušičkou Beko DPY 8506 GXB1 pracovalo čo najlepšie, má vnútorné osvetlenie, vďaka čomu v nej nezabudnete už nikdy ani jednu ponožku, či niečo iné. Rovnako má aj veľký a prehľadný displej, ktorý vás bude informovať o celom priebehu sušenia. Naviac máte k dispozícií aj signalizáciu plného tanku na vodu, čistoty filtru a takisto aj kondenzátoru. Keď potrebujete, môžete si koniec sušenia odložiť až o 24 hodín. Pre väčšiu bezpečnosť je sušička Beko DPY 8506 GXB1 opatrená aj detským zámkom, vďaka čomu je vhodná aj do domácností, ktoré majú maličké deti. Predpokladaná ročná spotreba tejto úspornej práčky je len 176 kWh.

Sušička Beko DPY 8506 GXB1 je vybavená celkou radou užitočných funkcií, ktoré vám s bielizňou ešte viac pomôžu. Jedná sa napríklad o automatický systém proti pokrčeniu, senzor sušenia Flexy Sense, ktorý sa postará o dobu potrebnú na žehlenie podľa vami zvoleného stupňa sušenia či funkciu Jednoduché žehlenie, kedy sa po dobu dvoch hodín od ukončenia programu bude bon každú minútu otáčať. Tím dochádza k oddeleniu jednotlivých kúskov, ktoré ostávajú nepokrčené, kým ich vytiahnete.