Skúste si predstaviť situáciu, kedy máte veľkú rodinu, vonku je chladno a veľmi zima a vy práve periete vo svojej veľmi kvalitnej a dobrej práčke naozaj veľmi veľa prádla. Následne ho vyťahujete a idete ho zavesiť na sušiaci stojan, kde bude niekoľko dní, po ktorých ho musíte zvesiť a následne ho ísť ožehliť. Táto práca sa vám natiahne rovno na niekoľko dní, a preto na to neustále myslíte. Nevýhodou je aj to, že okrem toho, že sa vám bielizeň v zime bude sušiť veľmi dlho, takisto máte problém v tom, že váš príbytok bude veľmi vlhký. S vlhkosťou prichádza naozaj veľmi veľa problémov, ktoré určite vy sami nechcete zažiť a práve preto by ste mali staviť na najnovšie sušičky, ktoré sa nachádzajú na trhu. Keď sa povie sušička bielizne, existujú snáď len dva typy ľudí. Ten prvý povie, že niečo ako sušičku nepotrebuje, a ten druhý zas vie, že sušička je najlepším spotrebičom, aký existuje a nevedia si bez neho predstaviť svoj život. Ak patríte do druhej skupiny a doma sušičku máte, možno pozeráte na nové preto, lebo tá vaša pomaly už dosluhuje alebo sa idete sťahovať a v novej domácnosti vám jednoducho sušička bielizne bude chýbať. Ak patríte do prvej skupiny, ktorá si myslí, že sušičku bielizne nepotrebuje pre svoj život, musíme vás vyviesť z omylu. Sušička je veľmi dôležitý elektrospotrebič, ktorý by sa mal nachádzať v každej jednej domácnosti.

Sušičky bielizne sa dnes považujú za jeden z najdôležitejších a najužitočnejších spotrebičov, ktoré má rád úplne každý. Niet sa ani čomu čudovať. Vedia totižto ušetriť mnoho času, jednoducho sa ovládajú a môžete si ich prispôsobiť presne tak, ako potrebujete. S vývojom nových technológií prichádzajú na náš svet aj stále nové a nové výrobky a spotrebiče, ktoré sa ľuďom hodia, zjednodušujú im život a pomáhajú vo všetkých smeroch. Niektorí si myslia, že sušičku nepotrebujú, no keď sa dozvedia jej výhody, pochopia, že aj oni by si ju mali zaobstarať. Sušičky sú výhodnou kúpou najmä pre rodiny, ktoré sa skladajú z viacerých členov, pretože práve vďaka takémuto spotrebiču máte možno aj o polovicu menej roboty so všetkým, čo by ste inak museli urobiť. Takisto sa však hodí rodinám, ktoré nemajú dostatok miesta na sušiaci stojan, na ktorý by poukladali všetko prádlo, ktoré potrebujú vysušiť. Sušenie bielizne tak nebolo nikdy rýchlejšie a pohodlnejšie, ako dnes.

Značka Beko prináša každý rok niečo nové, čo by mohlo jej zákazníkov upútať. Medzi nové výrobky, ktoré by ste určite chceli privítať aj u vás doma, sa radia sušičky bielizne, ktoré patria medzi spoločníkov, na ktorých staví nejedna domácnosť. Je to najmä z toho dôvodu, že mnohí ľudia potrebujú ušetriť nielen čas a svoju vlastnú energiu, ale takisto aj náklady za vodu či elektrinu. Ak patríte k takýmto ľuďom aj vy, mali by ste staviť na najnovšie sušičky bielizne, ktoré sa dnes na trhu predávajú. Výhodou sušičiek značky Beko je najmä to, že patria medzi tie najlepšie, ktoré by sa vám mohli v domácnosti zísť. Ak sa totižto pozriete na trh, môžete tam uvidieť množstvo podobných spotrebičov, z ktorých si len tak ľahko nemusíte vybrať. Práve preto by ste mali staviť na sušičku bielizne Beko DPU 8360 X, ktorá nielen že vyzerá perfektne, ale takisto má aj skvelé funkcie, ktoré sa vám budú určite páčiť.

Kondenzačná sušička prádla BEKO DPU 8360 X je vybavená viacerými funkciami, ktoré si okamžite zamilujete. Dôležité je však najmä tepelné čerpadlo, ktoré vás navždy zbaví starostí so sušením prádla na vešiaku. Mnohí majú s týmto večný problém, a preto vy sa viac o toto starať nemusíte. Už vás nikdy nezaskočí studené alebo upršané počasie, kedy by ste nemali na nič čas a vaše prádlo by schlo niekoľko dlhých hodín alebo dokonca aj dní. Nežiadúca vlhkosť je totižto jedným z najväčších problémov, ktoré postihujú mnohé rodiny a domácnosti, ktoré nemajú sušičku prádla. Tento model usuší na najvyššej šetrnosti až neuveriteľných 8 kilogramov prádla naraz a ušetrí nielen váš čas, ale takisto aj vašu peňaženku. Nie je príliš náročný a patrí do energetickej triedy A+, čo je jedna z najlepších energetických tried, v ktorých môžu byť sušičky zaradené. Príjemnou vychytávkou je tiež funkcia odloženého štartu, vďaka ktorej si môžete sušenie oblečenia naplánovať až na 24 hodín dopredu. Oblečenie sa tak môže sušiť nielen počas dňa, ale aj počas noci. Má veľmi nízku hlučnosť, takže vás nebude vyrušovať ani pri pozeraní televízie a dokonca ani pri spaní. Nikdy sa tak nestane, že by vás sušička prádla BEKO DPU 8360 X nejako rušila.

Smart sušička prádla BEKO DPU 8360 X sa o vaše oblečenie postará najlepšie ako vie a takisto aj veľmi zodpovedne. Pomáha jej k tomu totižto senzor Flexy Sense, ktorý podľa vlhkosti oblečenia nastaví potrebnú dobu sušenia. Dá pozor takisto na to, aby oblečenie bolo rovnomerne vysušené bez ohľadu na to, koľko oblečenia sa v sušičku nachádza. Takisto si bude všímať aj pri tvrdosti vody. Nikdy sa tak nestane, že by ste svoje oblečenie vytiahli napoly mokré a napoly suché. Na vás tak zostáva len zvoliť si požadovaný program sušenia. Sušička BEKO DPU 8360 X si tak svoju prácu dokončí presne vo chvíli, kedy je dosiahnutý požadovaný výsledok. Vaše oblečenie je vždy dokonale usušené a vy sa nemusíte starať takmer o nič.

Veľmi veľa alergikov alebo rodín s malými deťmi požaduje kvalitnú a dobrú starostlivosť o svoje oblečenie. Práve preto je sušička BEKO DPU 8360 X vybavená programom Baby Protect, ktorý behom sušenia dokáže teplotou zlikvidovať úplne všetky nežiaduce baktérie a chráni tak pred podráždením alebo alergiami, ktoré by sa mohli vyskytnúť. To takisto dodáva aj certifikát inštitútu LGA, ktorý potvrdzuje až 99,99% úroveň sterilizácie behom sušenia. Máte tak istotu, že vaše oblečenie a všetko, čo vytiahnete zo sušičky bude kvalitne vysušené.

Pri sušičke BEKO DPU 8360 X si veľmi jednoducho vyberiete až zo 16 programov, ktoré sú prispôsobené presne pre vás a pre jednotlivé druhy oblečenia. Okrem spomínaného a kvalitného programu Baby Protect, ktorý je vhodný aj pre alergikov vás určite poteším program Express 35, ktorý vysuší až dva kilogramy prádla len za 35 minút! Takto vám ušetrí čas a všetko oblečenie a prádlo, ktoré rýchlo potrebujete, budete mať expresne vysušené. Nechýba ani špeciálny program pre džínsy alebo jemné prádlo ako je spodná bielizeň. Nemusíte sa báť dať do sušičky ani jemný hodváb alebo satén, ktorý by ste v minulosti určite do sušičiek alebo práčok nedali. Z často využívaným je takisto program Denné sušenie, ktorý za hodinu dokáže vysušiť až štyri kilogramy oblečenia alebo Mix program, ktorý je vhodný pre sušenie bavlnených a syntetických materiálov zároveň. Vďaka sušičke BEKO DPU 8360 X je tak veľmi jednoduché mať oblečenie a prádlo, ktoré vyzerá ako čisto nové. Mnoho kúskov nemusíte ani vôbec žehliť.

Nezabúdajte ani na to, že sušička prádla BEKO DPU 8360 X je štýlovým spotrebičom, ktorý sa hodí do každej jednej miestnosti. Perfektne tak doplní každú domácnosť.