Technológie sa neustále posúvajú ďalej a aj spotrebiče sú stále novšie a novšie. Práve to je aj dôvod, prečo sušičky prechádzajú rôznymi vývojovými etapami a prichádzajú na trh stále nové a nové. Môžete si povedať, že vy nepotrebujete nejaký ďalší spotrebič, ktorý by vám doma zavadzal, pretože máte kvalitnú práčku, ktorá má aj kvalitný program na sušenie. Problém je však v tom, že tento program nie je až taký výkonný a nevysuší vám všetko presne tak, ako by ste chceli. Aj napriek tomu, že práčky sú dnes naozaj dva v jednom a dokážu vám okrem prania poskytnúť aj kvalitný sušiaci program, pravdou je, že najlepšia na sušenie ostáva stále sušička bielizne, ktorá vás jednoducho v tomto prípade nesklame. Dôležité je však podotknúť, že kvalitne vysušené oblečenie je naozaj veľmi dôležité, pretože ak by ste išli žehliť niečo mokré, nespravíte tak dobre nielen tkanine, ktorú žehliť budete, ale takisto aj svojej žehličke, ktorej tak uberáte na rokoch aktívnosti. Život je stále rýchlejší a rýchlejší a vy určite potrebujete urýchliť nejaké činnosti, ktoré robíte. Medzi ne patrí napríklad aj sušenie, ktoré je v zimných obdobiach omnoho dlhšie, ako to počas leta. Kvalitné sušičky sú jednoducho niečím, čo doma musíte mať bez ohľadu na to, akú veľkú rodinu máte. Niektorí ľudia ich nepovažujú za potrebné, no v skutočnosti sú omnoho potrebnejšie, pretože vám nielen vysušia prádlo, ale takisto j prevzdušnia a niektoré kúsky aj vyžehlia. Práve to je dôvod, prečo vám vo vašej domácnosti omnoho viac pomôže, ako si môžete myslieť.

Ako sme už spomenuli, sušičky sú veľmi dôležitým spotrebičom, ktorý by ste mali mať aj vy doma. Ako si však vybrať tú najlepšiu? Niekedy je to naozaj omnoho ťažšie, ako si môžete predstaviť. Niekedy totižto potrebujete nejaké základy, podľa ktorých sa môžete rozhodovať. Na začiatok by ste mali vedieť akú veľkú. Samozrejme, táto skutočnosť sa odvíja od toho, akú veľkú rodinu máte. Ak ste v rodine štyria, stačí vám stredne veľká a možno aj malá sušička. Mnohé rodiny totižto neperú až toľko prádla čo znamená, že toľko prádla ani nevysušia. Ak ste však väčšia rodina, ktorá má viac ako päť členov, budete si určite musieť zaobstarať veľkú sušičku, ktorá vám vysuší všetko, čo potrebujete bez toho, aby ste museli na niečo čakať niekoľko hodín alebo dokonca dní. Veľký bubon je teda niečo, na čo by ste mali určite staviť. Druhá vec, od ktorej by ste sa mali odvíjať je najmä to, či potrebujete vstavanú alebo voľne stojacu sušičku. Ak máte dostatok miesta, môžete mať aj voľne stojacu, no ak bývate v byte a miesta nazvyš nie je práve mnoho alebo len chcete sušičku niekam zakryť, určite by ste mali staviť na vstavaný typ. Takéto sušičky omnoho lepšie zapadnú do celej domácnosti. No a nakoniec, veľmi dôležitým parametrom je aj to, či potrebujete kondenzačnú, ventilačnú alebo dva v jednom sušičku. Práve tieto tri body sú veľmi dôležité pri výbere. Ak si neviete dať rady, mali by ste sa poradiť s odborníkom, ktorý vám určite odporúči tú najlepšiu sušičku, ktorá sa bude hodiť do vašej rodiny.

Sušička prádla značky AEG AbsoluteCare® T8DEE68SC patrí medzi najnovšie výrobky, ktoré ponúka značka AEG. Táto značka je u nás už niekoľko desiatok rokov a nielen u nás, ale takisto aj po celom svete má veľmi veľa spokojných zákazníkov, ktorí si ju nevedia vynachváliť. Niet sa čomu čudovať. Jej kvalitné výrobky sú zárukou, ktorá vás nikdy neprestane baviť. Každý jeden výrobok je precízne spracovaný a jednoducho ovládateľný, takže pri ňom nebudete potrebovať ani nejaké špeciálne zručnosti alebo manuál. Všetko sa naučíte rýchlo a jednoducho.

Nebaví vás neustála práca s prádlom? Vyťahovanie, skladanie na sušiaci stojan, žehlenie a následné skladanie do skríň? Máme pre vás jednoduché riešenie vo forme sušičky prádla AEG AbsoluteCare® T8DEE68SC, ktorá sa postará o vaše prádlo rýchlo, jednoducho a mnohé kúsky nebudete musieť ani len žehliť. Ako je to možné? Stačí, keď si prečítate o tejto sušičke ďalej a zistíte napríklad to, že na jedenkrát vám vysuší až osem kilogramov oblečenia a spadá do energetickej triedy A+++, čo znamená, že je jedným z najúspornejších spotrebičov. Zistíte napríklad aj to, že najnovšie technológie vám ponúknu tú najlepšiu starostlivosť o vaše oblečenie a vy budete určite nadmieru spokojení s výsledkom a energeticky nenáročnou prevádzkou. Toto všetko a omnoho viac sa skrýva v jednej sušičke prádla.

Kondenzačný sušička AEG AbsoluteCare® T8DEE68SC s tepelným čerpadlom ponúka nové technológie, ktoré sa nachádzajú len v pár spotrebičoch, ktoré nájdete na trhu. Za pomoci systému Absolute Care môžete umiestniť do bubnu svojej sušičky akékoľvek prádlo a to vrátane vlnených svetrov, košieľ alebo zimných búnd. Nikdy sa nestane, že by ste mali oblečenie zničené alebo by ste ho nebodaj vyťahovali mokré či polosuché. Tento inovatívny systém disponuje programami, ktoré presne kontrolujú pohyb a teplotu behom sušenia. Každá tkanita tak dostane tú správnu starostlivosť, aby si zachovala nielen svoju kvalitu, ale takisto aj vzhľad, ktorý je hneď po kvalite najdôležitejší.

Možno ste to vedeli a možno nie, kondenzačné sušičky majú tento názov najmä vďaka tomu, že za pomoci svojich technológií dokážu usušiť vaše prádlo pri polovičnej teplote oproti bežným bubnovým sušičkám aj napriek tomu, že sušenie nebude predĺžené. Financie sú ušetrené tak či tak. V sušičke prádla AEG AbsoluteCare® T8DEE68SC sa táto funkcia volá AEG Sensi Dry a môžete sa na ňu spoľahnúť vždy, keď budete potrebovať. Vaše prádlo ostane v rovnakej kvalite a nízka teplota naviac šetrí energiu. Nesmieme však zabudnúť ani na technológiu Pro Sense, ktorý používa pokročilé snímače vlhkosti a teploty a upravuje dĺžku sušenia a takisto aj spotrebu energie podľa veľkosti náplne v sušičke. Sušička AEG AbsoluteCare® T8DEE68SC je tak vybavená unikátnymi funkciami, medzi ktoré patrí aj filtračný systém OKO Flow. Tento systém je extrémne účinný a veľmi jednoducho sa čistí. Nemusíte sa tak báť, že by ste ho museli čistiť niekoľko hodín. Nový dizajn sušičky značky AEG má vylepšený tok vzduchu vďaka čomu sušička suší omnoho účinnejšie a rýchlejšie ako iné sušičky, ktoré ste možno doteraz doma mali.

Najdôležitejšou časťou, ktorá zaujíma mnohých, je vybavenie sušičiek. Táto sušička vám ponúka naozaj mnoho zaujímavých funkcií, ktoré určite oceníte. Môžete si vybrať z bežných programov ako je bavlna, syntetika, mix, vlna, hodváb, jednoduché žehlenie alebo máte na výber aj špeciálne programy napríklad pre posteľné prádlo, športové odevy, outdoorové oblečenie alebo aj prikrývky. Ďalšie prídavné funkcie si už sám proces sušenia vylepší. Sami si takisto zvolíte aj stupeň sušenia, sušiaci mód, osvieženie či funkciu proti pokrčeniu. Mnohé kúsky tak nemusíte ani len žehliť a rovno ich poskladať do skrine.

Medzi ostatné funkcie, ktoré určite oceníte patrí napríklad odložený štart od 30 minút do 20 hodín, vďaka čomu si môžete vy sami naplánovať presne celý deň. Zvukový signál, ktorý vás upozorní na koniec programu je takisto len výhodou, vďaka čomu nemusíte chodiť stále pozerať na sušičku, či už skončila. Môžete si takisto upraviť aj sami čas sušenia alebo použiť funkciu štart/pauza, pri ktorej môžete do sušičky ešte niečo behom sušenia pridať. Detská poistka sa určite zíde domácnostiam s nezbednými deťmi. Všetky funkcie, programy a nastavenia uvidíte na LED displeji. Vnútro sušičky je osvetlené LED diódami, vďaka čomu v nej nenecháte už nikdy ani jednu ponožku.