Sušičky prádla sú dnes naozaj veľmi dôležitým spotrebičom, ktorý by vám nemal chýbať. Predstavte si nepríjemnú situáciu, ako napríklad keď máte veľkú rodinu, vonku je chladno a veľmi zima a vy práve periete vo svojej veľmi kvalitnej a dobrej práčke naozaj veľmi veľa prádla. Následne ho vyťahujete a idete ho zavesiť na sušiaci stojan, kde bude niekoľko dní, po ktorých ho musíte zvesiť a následne ho ísť ožehliť. Táto práca sa vám natiahne rovno na niekoľko dní, a preto na to neustále myslíte. Mnohí ľudia jednoducho nemajú čas neustále čakať a potrebujú niečo okamžité, čo im prádlo vysuší poriadne. Nevýhodou je aj to, že okrem toho, že sa vám bielizeň v zime bude sušiť veľmi dlho, takisto máte problém v tom, že váš príbytok bude veľmi vlhký. Vlhkosť je jedno z najväčších problémov, ktoré sa spájajú s domami a bytmi.  S vlhkosťou prichádza naozaj veľmi veľa problémov, ktoré určite vy sami nechcete zažiť a práve preto by ste mali staviť na najnovšie sušičky, ktoré sa nachádzajú na trhu. Ak aj vy zvažujete kúpu sušičky do vašej domácnosti, určite by ste mali na takýto výkonný spotrebič staviť, pretože každá sušička je niečím výnimočná a dokáže nielen “zabrať miesto”, ale takisto aj pomôcť v mnohých smeroch a jednoducho spraviť všetko, čo potrebujete. Spotrebič je tak omnoho viac potrebný, ako by ste si mohli myslieť.

Skúste si predstaviť situáciu, kedy máte veľkú rodinu, vonku je chladno a veľmi zima a vy práve periete vo svojej veľmi kvalitnej a dobrej práčke naozaj veľmi veľa prádla. Následne ho vyťahujete a idete ho zavesiť na sušiaci stojan, kde bude niekoľko dní, po ktorých ho musíte zvesiť a následne ho ísť ožehliť. Táto práca sa vám natiahne rovno na niekoľko dní, a preto na to neustále myslíte. Nevýhodou je aj to, že okrem toho, že sa vám bielizeň v zime bude sušiť veľmi dlho, takisto máte problém v tom, že váš príbytok bude veľmi vlhký. S vlhkosťou prichádza naozaj veľmi veľa problémov, ktoré určite vy sami nechcete zažiť a práve preto by ste mali staviť na najnovšie sušičky, ktoré sa nachádzajú na trhu. Keď sa povie sušička bielizne, existujú snáď len dva typy ľudí. Ten prvý povie, že niečo ako sušičku nepotrebuje, a ten druhý zas vie, že sušička je najlepším spotrebičom, aký existuje a nevedia si bez neho predstaviť svoj život. Ak patríte do druhej skupiny a doma sušičku máte, možno pozeráte na nové preto, lebo tá vaša pomaly už dosluhuje alebo sa idete sťahovať a v novej domácnosti vám jednoducho sušička bielizne bude chýbať. Ak patríte do prvej skupiny, ktorá si myslí, že sušičku bielizne nepotrebuje pre svoj život, musíme vás vyviesť z omylu. Sušička je veľmi dôležitý elektrospotrebič, ktorý by sa mal nachádzať v každej jednej domácnosti.

Sušička prádla značky AEG – AEG AbsoluteCare® T8DBG68SC patrí medzi najnovšie výrobky, ktoré ponúka značka AEG. Táto značka je u nás už niekoľko desiatok rokov a nielen u nás, ale takisto aj po celom svete má veľmi veľa spokojných zákazníkov, ktorí si ju nevedia vynachváliť. Niet sa čomu čudovať. Jej kvalitné výrobky sú zárukou, ktorá vás nikdy neprestane baviť. Každý jeden výrobok je precízne spracovaný a jednoducho ovládateľný, takže pri ňom nebudete potrebovať ani nejaké špeciálne zručnosti alebo manuál. Všetko sa naučíte rýchlo a jednoducho.

Hľadáte aj vy modernú sušičku? Presne tou je aj sušička AEG AbsoluteCare® T8DBG68SC, ktorá vás milo prekvapí hneď viacerými funkciami. Spotrebič vám ponúka nízku spotrebu energie a radí sa do energetickej triedy A+++. Tento model patrí medzi kondenzačné sušičky, čo znamená, že vlhkosť prádla sa všetky zráža do nádržky. Zbytočná voda tak nikdy nie je neustále v sušičke. Maximálna náplň sušičky značky AEG je osem kilogramov prádla. Znamená to, že je vhodná pre stredne veľké až veľké rodiny, ktoré potrebujú vysušiť naozaj veľké množstvo prádla na jedenkrát. Na túto sušičku sa môžete spoľahnúť vždy, keď budete potrebovať. Okrem iného je sušička prádla AEG AbsoluteCare® T8DBG68SC vybavená aj celou radou senzorov, ktoré jej umožňujú niekoľko praktických funkcií.

Častým problémom mnohých sušičiek prádla je najmä to, že presušujú textíliu, čo nie je práve najlepšie. Toto presúšanie totižto vedie k poškodeniu vláken v oblečení a následne aj zničenie oblečenia, ktoré nosíte. Znehodnotené oblečenie si tak nemôžete obliecť, pretože nevyzerá práve najlepšie. Sušička prádla AEG AbsoluteCare® T8DBG68SC je vybavená systémom Absolute Care, ktorý vám ponúka programy prispôsobené všetkým druhom materiálu. Nemusíte sa báť, že by vám nevysušila nejaké oblečenie, ktoré si chcete dať na seba. Či už budete sušiť vlnu, hodváb alebo funkčné oblečenie, vždy máte zaistený dokonalý výsledok bez poškodenia tkaniny. Takéto problémy sa totižto diali často pri sušičkách, ktoré sú nekvalitné a nevhodné.

Ako sme na začiatku článku spomínali, sušička AEG AbsoluteCare® T8DBG68SC vám ponúka senzory, vďaka ktorým si budete istí, že bude oblečenie vždy vysušené Je to aj z toho dôvodu, že tieto senzory snímajú a vyhodnocujú vlhkosť prádla. Ak je teda oblečenie nedobre vysušené, vlhké alebo už moc suché, senzory spravia so sušičkou presne to, čo oblečenie potrebuje. Po skončení programu na vás bude vždy čakať perfektne vysušené oblečenie, ktoré si môžete hneď obliecť. K výberu máte hneď niekoľko sušiacich programov na bavlnu alebo syntetické materiály. Takisto máte na výber aj s niekoľkých režimov ako oblečenie rovno do skrine, extra suché alebo pripravené na žehlenie. Sušička vám takisto ponúka aj špeciálny program jemné prádlo, ktorý môžete použiť napríklad na veľmi jemné oblečenie akým je spodné prádlo alebo kašmír.

Výhodou je aj to, že spotrebič má technológiu Pro Sense. Táto technológia prispôsobuje pomocou pokročilých snímačov teploty a vlhkosti dobu sušeni a spotrebu energie obsahu každej náplne. Nielen že tak predchádza spotrebič zničeniu oblečenia, ale takisto aj vysokej spotrebe. Vďaka významnej úspore energie nebudete za účty platiť príliš vysoké čiastky.

Samozrejmosťou sú aj zaujímavé programy sušičky, ako napríklad odložený štart, ktorý vám umožňuje nastaviť si presný čas, kedy sa sušička AEG AbsoluteCare® T8DBG68SC zapne. Táto funkcia vám ponúka voľnosť v čase. Zapnite si spotrebič presne vtedy, keď budete potrebovať! Okrem tejto funkcie vás poteší aj veľký LCD displej, na ktorom uvidíte úplne všetko, čo potrebujete. Okrem toho si na ňom môžete nastaviť všetky potrebné nastavenia a funkcie. Panel s textom je v českom jazyku, vďaka čomu si budete istí, že mu porozumiete. Okrem toho vás displej prehľadne informuje aj o aktuálnej fázi sušenia alebo o problémoch ako je napríklad zanesený filter či iné, podobné problémy, ktoré by vám mohli spotrebič zničiť.

Vďaka technológií Sensi Dry susička značky AEG efektívne vysuší každý kúsok oblečenia a to aj pri nízkych teplotách. Základom sú senzory, ktoré monitorujú obsah a takisto aj cyklus sušenia. Máte vždy zaistené tie najlepšie výsledky, ktoré potrebujete. Odevy tak nebudú zbytočne vystavené pôsobeniu vysokých teplôt, ktoré vôbec nepotrebujú a vždy budú vyzerať ako nové. No a nesmieme ani zabudnúť na nízku spotrebu energie pri nízkych teplotách.

Sušičky značky AEG sú vybavené filtračným systémom OKO Flow. Tento systém má extrémne účinný filter, pri ktorom oceníte aj jeho jednoduché čistenie. To je veľmi dôležité pre úplne každého, kto potrebuje veľmi rýchlu starostlivosť o spotrebiče, pretože potrebuje ušetriť čas.