Skúste si predstaviť situáciu, kedy máte veľkú rodinu, vonku je chladno a veľmi zima a vy práve periete vo svojej veľmi kvalitnej a dobrej práčke naozaj veľmi veľa prádla. Následne ho vyťahujete a idete ho zavesiť na sušiaci stojan, kde bude niekoľko dní, po ktorých ho musíte zvesiť a následne ho ísť ožehliť. Táto práca sa vám natiahne rovno na niekoľko dní, a preto na to neustále myslíte. Nevýhodou je aj to, že okrem toho, že sa vám bielizeň v zime bude sušiť veľmi dlho, takisto máte problém v tom, že váš príbytok bude veľmi vlhký. S vlhkosťou prichádza naozaj veľmi veľa problémov, ktoré určite vy sami nechcete zažiť a práve preto by ste mali staviť na najnovšie sušičky, ktoré sa nachádzajú na trhu. Keď sa povie sušička bielizne, existujú snáď len dva typy ľudí. Ten prvý povie, že niečo ako sušičku nepotrebuje, a ten druhý zas vie, že sušička je najlepším spotrebičom, aký existuje a nevedia si bez neho predstaviť svoj život. Ak patríte do druhej skupiny a doma sušičku máte, možno pozeráte na nové preto, lebo tá vaša pomaly už dosluhuje alebo sa idete sťahovať a v novej domácnosti vám jednoducho sušička bielizne bude chýbať. Ak patríte do prvej skupiny, ktorá si myslí, že sušičku bielizne nepotrebuje pre svoj život, musíme vás vyviesť z omylu. Sušička je veľmi dôležitý elektrospotrebič, ktorý by sa mal nachádzať v každej jednej domácnosti.

Ako sme už spomenuli, sušičky sú veľmi dôležitým spotrebičom, ktorý by ste mali mať aj vy doma. Ako si však vybrať tú najlepšiu? Niekedy je to naozaj omnoho ťažšie, ako si môžete predstaviť. Niekedy totižto potrebujete nejaké základy, podľa ktorých sa môžete rozhodovať. Na začiatok by ste mali vedieť akú veľkú. Samozrejme, táto skutočnosť sa odvíja od toho, akú veľkú rodinu máte. Ak ste v rodine štyria, stačí vám stredne veľká a možno aj malá sušička. Mnohé rodiny totižto neperú až toľko prádla. Ak ste však väčšia rodina, ktorá má viac ako päť členov, budete si určite musieť zaobstarať veľkú sušičku, ktorá vám vysuší všetko, čo potrebujete bez toho, aby ste museli na niečo čakať niekoľko hodín alebo dokonca dní. Druhá vec, od ktorej by ste sa mali odvíjať je najmä to, či potrebujete vstavanú alebo voľne stojacu sušičku. Ak máte dostatok miesta, môžete mať aj voľne stojacu, no ak máte menej miesta alebo chcete sušičku niekam zakryť, určite by ste mali staviť na vstavaný typ. Takéto sušičky omnoho lepšie zapadnú do celej domácnosti. No a nakoniec, veľmi dôležitým parametrom je aj to, či potrebujete kondenzačnú, ventilačnú alebo dva v jednom sušičku. Práve tieto tri body sú veľmi dôležité pri výbere. Ak si neviete dať rady, mali by ste sa poradiť s odborníkom, ktorý vám určite odporúči tú najlepšiu sušičku, ktorá sa bude hodiť do vašej rodiny.

Sušička prádla značky AEG – AEG AbsoluteCare® T8DBG48WC patrí medzi najnovšie výrobky, ktoré ponúka značka AEG. Táto značka je u nás už niekoľko desiatok rokov a nielen u nás, ale takisto aj po celom svete má veľmi veľa spokojných zákazníkov, ktorí si ju nevedia vynachváliť. Niet sa čomu čudovať. Jej kvalitné výrobky sú zárukou, ktorá vás nikdy neprestane baviť. Každý jeden výrobok je precízne spracovaný a jednoducho ovládateľný, takže pri ňom nebudete potrebovať ani nejaké špeciálne zručnosti alebo manuál. Všetko sa naučíte rýchlo a jednoducho.

Mnohé rodiny hľadajú kvalitnú sušičku, ktorá si poradí s úplne každým materiálom oblečenia. Niektorí ľudia totižto ani do práčky či sušičky nedávajú jemné kúsky oblečenia, ako napríklad spodné prádlo alebo kašmír, pretože sa boja, že sa im zničia. Niet sa ani čomu čudovať. V minulosti neboli stroje práve príliš jemné k ostatným kúskom a často sa stalo, že sa svetre natiahli alebo kašmír zničil. Pri sušičke prádla AEG AbsoluteCare® T8DBG48WC sa však ničoho takéhoto obávať nemusíte. Spoločnosť AEG totižto predstavila sušičku prádla, ktorá spadá do kategórie Absolute Care. Čo to znamená? Táto kategória vám zaručuje vždy perfektné výsledky pri sušení. Nikdy sa nestane, že by oblečenie nebolo suché alebo by bolo nejako zničené. V každej jednej situácií sa môžete spoľahnúť na svojho spoločníka, ktorým je tento model sušičky. Okrem zaujímavej technológie Absolute Care vám však spotrebič ponúka aj moderné technológie, vďaka ktorým mu môžete nechať plnú zodpovednosť za každý jeden kúsok vášho šatníka.

Špičková kondenzačná sušička AEG AbsoluteCare® T8DBG48WC je vyrobená tak, aby na jedno sušenie poňala až osem kilogramov prádla. To znamená, že sa hodí pre stredne veľké až veľké rodiny. Nezaujme vás však len veľkosťou, ale takisto aj energetickou triedou, ktorou je A++. Tajomstvo veľkého výkonu a vysoko efektívnej triedy spočíva v tepelnom čerpadle, ktorého technológia Sensi Dry zaisťuje dosiahnutie až 40% úspory energie naviac. A týmto všetkým to len začína. Sušenie pracuje na báze chladiva, čím umožňuje so stále zvyšujúcou sa teplotou postupne odparovať teplo a tým efektívne sušiť každý jeden kúsok oblečenia. Nežiadúca vlhkosť, ktorá je na vašom oblečení sa zráža a následne odteká do zbernej misky. Táto technológia vám tak ponúka efektívne sušenie pri nízkych teplotách, čo vám zaručuje naozaj nízku spotrebu a šetrenie vašich úspor. Nemusíte sa báť ani predlžovania programu, kvôli tomu, že by oblečenie nebolo suché. Nič také vám nehrozí.

Sušička prádla AEG AbsoluteCare® T8DBG48WC vám ponúka sušenie každého kúsku prádla po jednom. Na každý kúsok sa zameria a zaisťuje vám tak rovnomerné a pravidelné sušenie. Do tohto nového modelu od značky AEG môžete vložiť všetko, od najšetrnejšieho krajkového spodného prádla až po elegantné košele alebo outdoorové bundy, ktoré sú hrubé a sušia sa veľmi ťažko. Hlavným benefitom je spomínaný systém Absolute Care, ktorý presne ovláda pohyb a teplotu sušiaceho bubnu podľa druhu vložených tkanín. Sušička vám tam neponúka len jeden druh sušenia na jemné košieľky a hrubé bundy, ale vždy si program prispôsobí podľa toho, čo je vo vnútri. Napodobením plochého sušenia sú vlnené kusy držané naplocho, vďaka čomu si oblečenie, ktoré je určené na vonkajšie nosenie, získa presné množstvo tepla na to, aby si udržalo funkčnosť a nepokazilo sa. Funkcia Absolute Care zaistí danému oblečeniu správny pohyb a takisto aj teplotu. Toto všetko vám pomáha predísť zrazeniu oblečenia či poškodeniu kvality alebo vzhľadu.

K najväčším benefitom sa radia pokročilé senzory, ktoré automaticky upravujú čas sušenia. Technológia Pro Sence pomocou snímačov vlhkosti a teploty optimalizuje dĺžku sušenia a spotrebu energie pri akejkoľvek veľkosti náplne. Ak aj bubon nie je úplne plný, môžete pokojne sušičku pustiť, jej spotreba bude na tej najnižšej možnej hranici. Táto technológia vám takisto aj sleduje to, aby nedošlo k nežiadúcemu prerušeniu alebo ničeniu tkanín. Sušička AEG AbsoluteCare® T8DBG48WC tak šetrí nielen váš čas, ale takisto aj peniaze, no nie je to na úkor kvality sušenia alebo kvality oblečenia.

Viete, čo je najlepšie na najnovších výrobkoch? Že majú LCD displej, na ktorom uvidíte úplne všetko. Sušička AEG AbsoluteCare® T8DBG48WC vám ponúka LCD displej v českom jazyku, s ktorým si nastavíte úplne každý program alebo nastavenie, ktoré potrebujete. K dispozícií máte hneď niekoľko programov, ktoré budete využívať určite každý deň, ako napríklad bavlna, syntetika, uloženie rovno do skrine, pripravené na žehlenie alebo funkcia proti pomačkaniu. Voľné ruky vám zas poskytne funkcia odloženého štartu, s ktorou nastavíte zapnutie spotrebiča presne na tú dobu, kedy je lacnejší prúd alebo presne vtedy, keď prídete z práce.

Značka AEG svojim spotrebičom verí, čo je aj dôvod, prečo im dáva záruku dlhej životnosti. Sušička AEG AbsoluteCare® T8DBG48WC je vybavené účinným filtračným systémom OKO Flow. Tento systém vyniká tým, že je jednoducho na dosah a vy ho môžete jednoducho vyčistiť vždy vtedy keď budete potrebovať. Oceníte takisto aj spätný chod bubna, ktorý odevy uvoľní a vy ich nebudete vyťahovať v jednej veľkej mase. Sušička disponuje štyrmi nastaviteľnými nožičkami, ktoré sú ideálne pre usadenie spotrebiča.