Stolné počítače patrili medzi základné prvky, ktoré prišli ešte dávno predtým, ako notebooky. Boli vždy spoľahlivé, dobre sa na nich pracovalo, mali veľkú pamäť a mnohí ľudia ich dodnes nevymenili za menšie, tenšie, prenosné a ľahké notebooky, ktoré len otvoríte a môžete pracovať. Nevýhody stolných počítačov však tu končia a prichádzajú len samé výhody, ktoré jednotlivé výrobky a takisto aj značky ponúkajú.

Stolné počítače sú základnou jednotkou, ktorá sa používa vo firmách či školách. Práve tieto počítače majú veľký priestor na všetky programy, hry či iné, dôležité súbory, ktoré jednoducho nesmú chýbať u nikoho. Ak aj vy hľadáte do domácnosti výkonný počítač, ktorý je vhodný nielen na domáci relax, ale aj na klasickú prácu či dokonca na hranie hier, určite ste práve prišli na jeden, ktorý vám bude vyhovovať.

Značka Lenovo patrí medzi popredných výrobcov elektroniky ako sú notebooky, počítače či rôzne príslušenstvo práve pre tento druh elektroniky. Ak aj vy potrebujete kvalitný počítač, práve ste jeden našli. Je ním Lenovo IdeaCentre H50-55. Tento stolný počítač má mnohé funkcie, ktoré budete milovať a len tak jednoducho sa nerozhodnete pre iný.

Nájsť stolný počítač, ktorý by za niečo stál a bol by za dobrú cenu je niekedy len veľmi ťažké nájsť. Značka Lenovo ponúka veľmi kvalitné výrobky, ktoré majú rôzne cenové výšiny. Dnes však ostaneme na takej, pri ktorej si budete môcť dovoliť kúpiť aj ostatnú výbavu ako monitor, klávesnicu, myš a reproduktory. Stolný počítač Lenovo IdeaCentre H50-55 od svetoznámej značky Lenovo je presne to, čo ste dlho hľadali. Vysoký výkon zaručený modernými technológiami za nízku cenu je presne to, čo potrebujete do domácnosti. Užívajte si rýchlosť, plný výkon a eleganciu v jednom!

Ak prídete do obchodu, možno si budete myslieť, že pri hľadaní toho najlepšieho a najvýkonnejšieho počítaču budete musieť mať vysokú sumu na účte. Mnohí si ani len nedovolia uvažovať nad novým počítačom, pretože je to väčšinou vysoká investícia, ktorú si nemôžu dovoliť. Ak však chcete konečne nový počítač, ktorý je kvalitný a za dobrú cenu, Lenovo IdeaCentre H50-55 je presne pre vás. Štvorjadrový procesor A10-7800 od svetoznámeho výrobcu čipov AMD využíva tie najmodernejšie technológie, ktoré môžete nájsť na trhu. Samozrejmosťou je takisto aj 8GB RAM, ktorá vám dovolí pracovať na tých najvyšších obrátkach. Bez tých najmenších problémov budete pracovať a vykonávať všetky činnosti, ktoré by ste inak robiť nemohli. Rozhodne však nesmie chýbať ani kvalitná grafická karta, ktorú v tomto stolnom počítači zastupuje GeForce GTX 750, ktorá sa postará o to, aby ste si mohli prehrávať vysoko kvalitné videá a spúšťať aj stredne náročné hry.

Všetko, čo na počítači robíte sa musí uložiť do pamäti, aby výrobok správne pracoval. Či už sa jedná o malé množstvo informácií alebo o väčšie, rozhodne nechcete prísť o žiaden z nich. Stolný počítač IdeaCentre disponuje jedným rýchly hard diskom s kapacitou až 1000 GB. Niečo také vám neposkytne žiadny iný počítač za túto cenu. Hard disk je takisto podporovaný vysoko rýchlostnou SSD jednotkou, ktorá sa môže zas popýšiť kapacitou až 8GB. Hneď po zapnutí počítača tak na ňom môžete pracovať a nemusíte čakať dlhé minúty, kým sa zapne.

Operačný systém, ktorý sa nachádza v tomto počítači je Windows 10 Home od spoločnosti Microsoft. Pri používaní tohto operačného systému sa budete cítiť, akoby ste boli v budúcnosti. Nadštandardné funkcie, jednoduché ovládanie a kvalitné spracovanie vás jednoducho prenesie o pár rokov dopredu.

Niektoré dáta potrebujú pohyb na to, aby sa mohli prenášať ďalej. Či už sa jedná o prenos malých súborov cez mail alebo veľkých, prostredníctvom USB technológie, všetko sa dá veľmi jednoducho a rýchlo. Značka Lenovo myslela na všetko, čo znamená, že stolný počítač Lenovo IdeaCentre H50-55 má najmodernejšie rozhranie USB 3.0, ktoré je až o 10x rýchlejšie ako to, ktoré bolo v predchádzajúcej generácií. Budete tak mať možnosť presúvať súbory behom niekoľkých sekúnd. Ušetríte tak svoj drahocenný čas, ktorý môžete venovať inej práci.

Výhodou je aj Lenovo Assistant, ktorý vám značne uľahčí prácu. Stačí len pár kliknutí a hneď viete, o čo sa jedná a čo sa deje. Jednoduché rozhranie vám pomôže usporiadať si obľúbené položky či vymazať históriu a súbory, ktoré už nechcete. Nebojte sa, nikdy sa vám nestane, že niekde v pozadí sa vám budú ukladať iné súbory a programy. Všetky nepotrebné zložky jednoducho odstránite a odinštalujete.

Počítačové víry sú veľmi silné a nebezpečné nielen pre samotný počítač, ale aj pre vaše súbory. Mnohokrát sa stáva, že sú silnejšie ako samotný antivírový program, a preto potrebujete niečo, čo vám ponúkne ešte silnejšiu ochranu. Práve stolný počítač Lenovo IdeaCentre H50-55 má veľmi kvalitnú funkciu Lenovo Rescue System, ktorá ochráni všetky dáta a včas ich zálohuje. Zabezpečí tak váš počítač aj pred tým najhorším a najsilnejším vírusom.