Podľahli ste aj vy zdravému životnému štýlu a deň čo deň si robíte smoothies, nejaké zdravé nátierky alebo jedlá, ktoré chutia nielen vám, ale aj celej vašej rodine či priateľom? Potom by ste mali určite staviť aj vy na stolné mixéry, ktoré vám spravia v dnešnej dobe nápoj z úplne všetkého a bez problémov si tak vychutnáte zdravý nápoj či jedlo v pohodlí vášho domova. Nepotrebujete na to žiadne špeciálne suroviny či nejaké stroje. Ak si chcete spraviť chutné jedlo aj vy doma, určite by ste mali staviť na výkonný mixér, ktorý si poradí nielen s mäkkým ovocím, ale takisto aj s tvrdou zeleninou, ktorá dá niekedy zabrať aj tým najlepším mixérom a strojom, ktoré patria do kategórie profesionálnych.

Stolné mixéry sa dnes u nás v domácnostiach objavujú stále častejšie a častejšie. Niet sa ani čomu čudovať. Práve vďaka kvalitným strojom, ako sú mixéry, si dnes môžete uľahčiť svoj každodenný život a nemusíte stále rozmýšľať nad tým, ako inak pripraviť svoj obľúbený nápoj, smoothie alebo nejakú šťavu, ktorá sa vám vždy chystala veľmi ťažko. Vďaka trendu, ktorý prináša zdravý životný štýl, môžete mať aj vy kvalitné jedlo lusknutím prstu a bez zbytočných problémov. Stavte aj vy na kvalitné stroje, ktoré dnes môžete používať na mnoho spôsobov a uvidíte, že budete viac ako spokojní!

Značka G21 Vitality je česká značka, ktorá ponúka tie najkvalitnejšie stolné mixéry a iné kuchynské roboty, vďaka ktorým si zjednodušíte váš každodenný život v kuchyni. Nikdy sa nestane, že by ste mali problém s odšťavením tvrdšieho ovocia alebo zeleniny. Vďaka novým strojom a výrobkom, ktoré česká značka G21 Vitality ponúka, môžete mať aj to najchutnejšie a najzložitejšie jedlo veľmi jednoducho pripravené a môžete ho hneď servírovať na tanier. Zmrznuté ovocie z ktorého túžite spraviť zmrzlinu? Žiaden problém! Značka si zakladá najmä na záujem o kvalitu u svojich zákazníkov. Sami na svojich stránkach píšu, že majú radosť ponúkať kvalitné prístroje, ktoré zjednodušia život nielen vám, ale takisto aj celej vašej rodine. Každý jeden výrobok je do detailu prepracovaný a vyladený, vďaka čomu s ním nemáte najmenší problém pracovať. Precíznosť a spoľahlivosť sú takisto ďalšími znakmi, ktoré by ste nemali podceňovať. Tieto výrobky vám ich ponúkajú. Česká kvalita sa tak môže dostať aj do vašej kuchyne a do vašej domácnosti. Dajte jej šancu a takisto dajte šancu aj mixéru G21 Blender Perfect Smoothie Vitality, ktorý určite splní všetky vaše požiadavky na kvalitu a precíznosť, ktorú určite očakávate od všetkých výrobkov.

So stolným mixérom G21 Blender Perfect Smoothie Vitality si pripravíte všetky kokteily, smoothies, sorbety, zmrzlinu, pomazánky či ovocné kaše pre svoje deti behom pár sekúnd a bez väčšej námahy. Tento dôležitý pomocník sa stane základom pre všetkých vyznávačov zdravej stravy či RAW stravy. Výkon, ktorý ponúka je naozaj obrovský a rovná sa až 1680 W s 32 000 otáčkami za minútu, čo je naozaj neuveriteľný výkon, ktorý si zaslúži, aby ste si tento mixér určite kúpili. Vďaka mimoriadnemu výkonu a kvalitne, ktorú vám tento profesionálny mixér ponúka, si ho určite zamilujete. G21 Blender Perfect Smoothie Vitality sa hodí ako na domáce použitie, tak aj na použitie v kaviarňach, cukrárňach či reštauráciách, kde je práce vyše hlavy. Tento stroj však všetko zvládne s prehľadom a ľahkosťou.

Stolný mixér G21 Blender Perfect Smoothie Vitality je vybavený nastaviteľnou rýchlosťou a funkciou pulz. Vďaka nastaviteľnej rýchlosti si vy sami určíte, ako rýchlo bude stroj pracovať. Funkcia pulz vám zas ponúka krátke, no za to veľmi efektívne spracovanie potravín, vďaka čomu máte maximálnu kontrolu nad mixovaním. Objem nádoby mixéra je až 2,5 litra, vďaka čomu máte dostatočný priestor na mixovanie aj pri objemnejších kúskoch potravín ako je napríklad melón, banán alebo jablko. Tieto potraviny tak nemusíte krájať, pretože ich len  jednoducho hodíte do mixéru a spustíte ho. Komfortné používanie zaisťuje aj ergonomická tyčka, ktorú dostanete k mixéru. Vďaka nej jednoducho počas mixovanie posuniete ovocie presne tam, kde potrebujete, aby sa veľmi jednoducho pomixovalo a zmiešalo. Nechýba ani viečko s nálievkou, vďaka ktorej jednoducho presuniete nápoj do inej nádoby bez toho, aby ste vyliali niekam inak. Toto všetko vám zaisťuje, že práca s mixérom je naozaj veľmi jednoduchá a hlavne bezpečná.

Stolný mixér G21 Blender Perfect Smoothie Vitality je pripravený prichystať vám pokrmy aj za tepla a takisto aj za studena. K tomuto všetkému máte aj prispôsobenú mixovaciu nádobu, ktorá je vyrobená zo špeciálne materiálu s názvom Tritan, ktorý je naozaj veľmi odolný a známy tým, že nezachytáva vôňu a ani chuť potravín. Vaše jedlo či nápoj tak bude vždy chutiť presne tak, ako má. Nikdy sa nestane, že ak by ste robili niekoľko jedál naraz, jedno by od druhého mohlo chytiť arómu. Nádobu môžete takisto umývať aj v umývačke riadu, a tým pádom sa stáva údržba veľmi jednoduchou.

Používanie stolného mixéra G21 Blender Perfect Smoothie Vitality je naozaj veľmi jednoduché, a preto to zvládne aj ten človek, ktorý nie je moc zdatný v najnovších technológiách. Stroj je vybavený vylepšeným chladením ložiska a nedochádza tak k nechcenému zahrievaniu, ktoré sa často pri podobných mixéroch stáva. Rovnako sa vám neohreje ani jedlo, ktoré by potom nemuselo chutiť presne podľa vašich predstáv. Vďaka vylepšenému odhlučeniu motora tak môžete mixér G21 Blender Perfect Smoothie Vitality používať kedykoľvek bez toho, aby ste rušili svoje okolie.

Kvalitný a výkonný mixér G21 Blender Perfect Smoothie Vitality pochádza z druhej generácie veľmi obľúbených mixérov od českej značky G21 Vitality. Tento stroj vám ponúka naozaj kvalitné spracovanie všetkých potravín bez toho, aby ste prišli o vitamíny či minerálne látky. Medzi základné funkcie patrí mixovanie, miešanie, drvenie či sekanie akéhokoľvek druhu potravín. Bez problémov tak môžete vyrábať sorbety, zmrzlinu či nápoje podľa vašej chuti. Vzhľadom na vysoký výkon a otáčky vám ponúka mixér G21 Blender Perfect Smoothie Vitality jemné spracovanie všetkých potravín, ktoré doňho dáte. Výhodou je, že mu nerobí problém pracovať ani s horúcimi či teplými surovinami, vďaka čomu si môžete prichystať skvelú krémovú polievku veľmi jednoducho a rýchlo.

Dizajn stolného mixéra G21 Blender Perfect Smoothie Vitality je naozaj nadčasový a minimalistický, vďaka čomu sa bude hodiť do úplne každej kuchyne. Vďaka jeho štýlovému dizajnu ho môžete skladovať aj na kuchynskej linke, pretože to bude jedna z ozdôb vášho príbytku. Jemné strieborné detaily len dopĺňajú celkový elegantný a tmavý vzhľad. Hnedá farba je skvelým výberom, pretože si môžete byť istí, že sa vám bude hodiť vždy a všade.