Potrebujete do domácnosti výkonný mixér, ktorý sa vám postará o každý druh jedla, ktoré potrebujete? Možno ste doteraz nemali to, čo potrebujete, no určite sa vám to podarí. Nájsť ten správny stolný mixér, ktorý vám rozmixuje úplne všetko a budete spokojní je niekedy veľmi ťažké, no nemusíte sa báť.

Stolné mixéry patria medzi obľúbené elektrospotrebiče, ktoré by nemali chýbať v žiadnej domácnosti. Tieto výrobky sú vhodné najmä na výrobu zdravých nápojov či jedál, ktoré potrebujete poriadne rozmixovať. Ostré nože skvelo rozkrájajú každý druh jedla na menšie časti či úplne jemnú textúru, ktorú potrebujete. Milujete smoothies, rôzne šťavy či nátierky? Určite stavte na stolný mixér, ktorý je silný a všetko spraví za vás.

Tyčové mixéry sú skvelé, no stolné sú ešte lepšie. Najmä stolný mixér ETA Vital Blend RAW & Smoothie mix 1011 90000, do ktorého jednoducho všetko vložíte a začnete mixovať. Nemusíte nič držať a mixovať, stačí keď hodíte všetky ingrediencie do nádoby a mixujete. Pri tvrdších kúskoch vám pomôže aj tyč, ktorou môžete posúvať jedlo.

Stolný mixér ETA Vital Blend RAW & Smoothie mix 1011 90000 je nielen vysokootáčkový stolný mixér, ale aj multifunkčný pomocník, ktorý všetko, čo potrebujete mixuje, mieša, seká a drví ľad vďaka čomu perfektne spravíte zmrzlinu. Výsledné jedlá sú napríklad nátierky, orieškové maslá či smoothies alebo nápoje, ktoré sú veľmi chutné. Špecialista na smoothies vám tak vytvorí okrem chutných nápojov aj iné zdravé jedlá a je vhodný na prípravu RAW stravy. Tento druh stravy je veľmi obľúbený, a preto ak aj vy patríte k ľuďom, ktorí majú radi zdravú stravu, určite naň stavte.

Vysoké otáčky sa vám budú takisto veľmi páčiť. Vďaka nim totižto spravíte rôzne iné jedlá. Oriešky perfektne rozmixujete úplne najemno, takže nie je žiadnym problémom, ak si chcete spraviť orieškové maslo alebo nejakú nátierku. Do hladka rozmixujete aj tvrdé potraviny ako napríklad červenú repu, už spomínané orechy alebo rôzne iné potraviny, ktoré sú tvrdšie a doteraz ste ich nemohli nijako inak využívať. Špeciálnym šesťramenným nožom s nerezovým ostrím BlendeX sa dokáže roztočiť neuveriteľnou rýchlosťou a to naozaj veľmi rýchlo, až na neuveriteľných 420 km za hodinu. Vďaka svojej rýchlosti je to naozajstná formula medzi kuchynskými spotrebičmi.

Veľmi sa vám zapáči najmä to, že stolný mixér značky ETA môžu využívať aj vaše deti, pretože sa ovláda veľmi jednoducho, rýchlo, no najmä bezpečne. Extra objemná nádoba, ktorá má kapacitu 2,5 litra vám zabezpečí to, že spravíte naozaj veľmi veľké smoothies, nátierku či iné jedlo, ktoré potrebujete. Nádoba je vytvorená z vysoko odolného Tritanu, ktorá je bezpečný a bol vyrobený niekedy na lekárske účely. Neabsorbuje tak ani vôňu a ani chuť potravín.

Tesniace veko sa vám bude takisto určite páčiť. Zabezpečuje vám to, že suroviny ostanú vo vnútri a vďaka odnímateľnej odmerke je možné pridávať ingrediencie i počas mixovania. Niekedy sa stáva, že niektoré druhy potravín musíte dlhšie mixovať a iné, ako napríklad ovocie, stačí menej. Mixujte a počas toho pridávajte to, čo potrebujete. Nikdy sa nestane, že by vám niečo vytieklo alebo vystreklo von.

Len málo stolných mixérov má praktické tláčadlo, niečo ako tyč, ktorá vám pomôže rozmixovať aj tie kúsky, ktoré jednoducho nejdú. Výhodou je to najmä pri zamrznutých kúskoch, keď si robíte napríklad chutnú ovocnú zmrzlinu zo zamrznutého ovocia alebo nápoj s ľadom. Určite si tak posuniete nejednu potravinu, ktorú potrebujete. Rovnomerné mixovanie tak budete mať na 100%.

Čistenie je veľmi jednoduché, stačí naplniť nádobu vodou s čistiacim prostriedkom, spustiť a vypláchnuť. Je to naozaj veľmi jednoduché, všetko spravíte veľmi rýchlo. Nikdy nič nebudete mať zaschnuté alebo špinavé. Nerezový nôž je však aj odnímateľný, takže ho môžete umyť ručne a neuviaznu pod ním žiadne nečistoty.

Stolný mixér ETA Vital Blend RAW & Smoothie mix 1011 90000 je vhodný pre úplne každého, kto chce žiť zdravo. Nájde si miesto u každého v domácnosti, kto potrebuje niečo zdravé a jednoduché. Ocenia ho najmä tí ľudia, ktorí žijú zdravým a aktivným životom. Nie je vám zdravie ľahostajné? Stavte jednoducho na stolný mixér od značky ETA, ktorý je kvalitný a skvelý. Vďaka rýchlosti otáčok rozmixuje ovocie a zeleninu, vďaka čomu sa z ovocia všetky vitamíny a látky pustia a vaše telo perfektne absorbuje vlákninu, chlorofyl, minerály a antioxidanty, ktoré sú dôležité pre vaše telo. Vital Blend si totižto poradí aj s tvrdou vlákninou, ktorú obsahujú vňate koreňovej zeleniny. Tie sú bežne nestráviteľné, no obsahujú množstvo živín, ktoré sú dôležité pre každého človeka. Na rozdiel od klasických odšťavňovačov, ktoré si so šupkami neporadia,Stolný mixér ETA Vital Blend RAW & Smoothie mix 1011 90000 si dokáže poradiť aj so šupkami a jadrami z ovocia. Tie sú veľmi bohaté na živiny.

Nielen mixovanie ovocia a zeleniny, ale aj príprava jemných rastlinných nátierok či mliek, ako napríklad mlieko zo sušeného kokosu, z ovsených vločiek, mandlí, ryže alebo orieškov, sú úplnou samozrejmosťou. Toto ocenia najmä ľudia, ktorí nejedia mliečne výrobky, alebo majú alergiu na niektoré z potravín, ktoré sú v obchodoch drahé alebo nedostupné. Spravte si všetko doma a budete mať istotu, že máte niečo, čo je veľmi zdravé, chutné a bez zbytočných zložiek, ktoré by tam ani nemali byť.

Rýchlou dávkou energie sa môžete zásobovať aj prostredníctvom proteinových nápojov, zeleninového či ovocného smoothies alebo iného nápoja. Mixér si poradí aj s potravinami ako sú proteínový prášok, oriešky, mladý jačmeň, chlorella, chia semienka či ovsené vločky. Doprajte si všetky živiny v jednom skvelom nápoji, ktorý vám bude určite chutiť. Tieto jedlá sú vhodné najmä na predtréningový či potréningový nápoj, na doplnenie energie alebo ako raňajky či desiata. V stolnom mixéri ETA Vital Blend RAW & Smoothie mix 1011 90000 však môžete pripraviť aj tekuté cesto, ako je cesto na palacinky či wafle. Niečo také spravíte omnoho rýchlejšie, ako by ste to robili ručne. Spríjemnite si aj večer s osviežujúcim nápojom, ktorým zakončíte skvelý deň.

Okrem týchto všetkých výhod si môžete byť istí, že stolný mixér ETA Vital Blend RAW & Smoothie mix 1011 90000 je štýlový, hodí sa do každej domácnosti a nie je zbytočne ťažký. Mnohé stolné mixéry sú veľmi ťažké, a preto sa s nimi manipuluje veľmi ťažko. Nie je zbytočne ani veľký a samozrejme, je veľmi štýlový, vďaka čomu ho nemusíte mať v skrini alebo v krabici, ale môžete ho mať aj na kuchynskej linke, kde sa bude perfektne vynímať. Nezabúdajte ani na knihu s RAW receptami, ktoré sú zdravé, chutné a vyzerajú aj veľmi dobre!

Vysokootáčkový mixér značky ETA je ideálny na výrobu najmä tekutých pokrmov, mixovaných polievok, kokteilov, dezertov, zmrzlín, sorbetov, nátierok, detských výživ, ktoré sú skvelé nielen pre deti, ale aj pre dospelých či ďalšie nápoje a pokrmy, ktoré sú vhodné pre každého. Tento pomocníkom dokáže mixovať, sekať, drviť a dokonca aj miešať.

Veľkou výhodou je najmä plynulá regulácia otáčok až do 28 tisíc otáčok za minútu a šesťramenný nerezový nôž s vrúbkovaným ostrím, ktoré rozmixujú a rozsekajú úplne všetko. Takisto perfektné je najmä to, že 2,5 litrová nádoba je dostatočne veľká na to, aby ste si do mixéru dali všetko, čo máte radi a všetko, čo potrebujete.

Nádoba sa jednoducho odníma, skvelo sa s ňou narába a bezpečne sa používa. Každý člen vašej rodiny si tak samostatne môže robiť zdravé jedlo, ktoré chce. Protišmykové nôžky zaisťujú stabilitu s odberateľnou krytkou pre ľahké plnenie aj za chodu. Nebojte sa ničoho, začnite mixovať a uvidíte, všetko si spravíte veľmi rýchlo a jednoducho!