Podľahli ste aj vy zdravému životnému štýlu a deň čo deň si robíte smoothies, nejaké zdravé nátierky alebo jedlá, ktoré chutia nielen vám, ale aj celej vašej rodine či priateľom? Potom by ste mali určite staviť aj vy na ponorné mixéry, ktoré vám spravia v dnešnej dobe nápoj z úplne všetkého a bez problémov si tak vychutnáte zdravý nápoj či jedlo v pohodlí vášho domova. Okrem zdravého nápoja alebo jedla si môžete spraviť akékoľvek iné, veľmi chutné jedlo, ktoré bude zdravé, dobre chutiť a nebudete sa musieť báť, že by to nechutilo aj vašim priateľom. Ponorné mixéry sa dnes u nás v domácnostiach objavujú stále častejšie a častejšie. Niet sa ani čomu čudovať. Práve vďaka kvalitným strojom, ako sú mixéry, si dnes môžete uľahčiť svoj každodenný život a nemusíte stále rozmýšľať nad tým, ako inak pripraviť svoj obľúbený nápoj, smoothie alebo nejakú šťavu, ktorá sa vám vždy chystala veľmi ťažko.Určite by ste mali staviť na výkonný mixér, pomocou ktorého pripravíte každý jeden nápoj z rôznych druhov zeleniny či ovocia. Určite sa vám doma zíde a budete ho používať na dennej báze. Mnohé mixéry však majú aj taký problém, že si nedokážu pomôcť s tvrdými kúskami zeleniny alebo zamrazeným ovocím. Pre tie najlepšie ponorné mixéry to však problém nie je.

Varenie, pečenie alebo iná aktivita, ktorú robievate v kuchyni na to, aby ste pripravili svojim príbuzným či priateľom chutné jedlo je pre mnohých relaxom. Mnohokrát je však varenie či pečenie dosť náročné a potrebujete tak trochu pomôcť aj od robotov či nejakých kuchynských pomôcok, ktoré vám nielen zjednodušia celý proces, ale takisto vám aj pripravia jedlo lepšie, ako by ste inak očakávali. V dnešnej dobe každý potrebuje ušetriť čas tam, kde sa len dá. Varíme stále jednoduchšie a jednoduchšie jedlá, snažíme sa stravovať zdravo a kupujeme potraviny, z ktorých sa dá vytvoriť chutné a dobré jedlo. Mnohokrát sa však stáva, že niekedy potrebujeme pomoc, ktorá nám čas ušetrí alebo dokonca spracuje mnoho vecí za nás a nám následne stačí len cesto koláča vyliať na plech alebo len zapichnúť slamku a piť chutné smoothie. Na trhu sa dnes nachádza naozaj veľmi veľké množstvo zaujímavých mixérov a výrobkov, ktoré vám pomôžu v mnohých smeroch. Okrem toho, že si môžete nájsť presne taký, aký sa vám bude do kuchyne hodiť po tej dizajnovej stránke, si môžete vybrať takisto aj presne taký, ktorý bude mať takú rýchlosť a výkonnosť akú požadujete a takisto bude presne v takej cenovej relácií, ktorú si môžete dovoliť. Stavte dnes aj vy na stolné mixéry či smoothie makery, ktoré vám pripravia úplne všetko podľa vašich predstáv a presne tak, ako to budete chcieť vy. A to bez toho, aby ste sa museli učiť na tomto stroji pracovať. Ovládanie je totižto veľmi intuitívne a jednoduché.

Značka ETA patrí medzi kvalitné značky, na ktoré by ste mali určite staviť aj vy. Je to česká značka, ktorá má veľmi dlhú tradíciu a drží si popredné miesto na trhu už celé generácie. Kupujú ju nielen Slováci a Češi, ale takisto aj ľudia zo zahraničia. Kvalitné výrobky si môžu tak dovoliť úplne všetci zákazníci, ktorí potrebujú kvalitné elektrosotrebiče do domácnosti. Značka ETA takisto ponúka aj spomínané stolné mixéry, ktoré vydržia naozaj veľmi dlho, majú veľmi vysoký výkon a dá sa s nimi veľmi jednoducho pracovať. Okrem tohto všetkého ponúka skvelé ceny, ktoré sú v rovnováhe s výkonom. Ak aj vy túžite po tých najlepších elektrospotrebičoch, stavte aj vy na značku ETA. Dnes vám prinášame recenziu na stolný mixér ETA Vital Blend Digi RAW & Smoothie mix 1100 90000, ktorý si určite zamilujete aj vy.

Potrebujete vysokootáčkový a kvalitný mixér, ktorý vám ponúkne všetko čo potrebujete a na vašej kuchynskej linke bude rovno multifunkčný prístroj, ktorý seká, drtí a mixuje studené aj horúce potraviny? Presne na toto je mixér ETA Vital Blend Digi RAW & Smoothie mix 1100 90000, ktorý je ideálny na prípravu nápojov, kokteilov, zdravých smoothie, omáčok, polievok, pomazánok, zmrzliny, džemov a výživ. Jeho využitie je naozaj veľmi široké a použijete ho pri úplne každom recepte, ktorý budete robiť. Tento typ mixéra sa špecializuje predovšetkým na RAW stravu, ktorá je revolúciou v zdravom stravovaní. Toto slovíčko sa mu preto objavuje aj v názve. Ak však chcete dobre spracované jedlá, môžete naň staviť aj bez toho, aby ste RAW stravovanie praktizovali.

Elektronické ovládanie vám ponúka až šesť prednastavených programov. Jedným tlačidlom si tak vytvoríte smoothie, pomazánku, orechové maslo alebo dokonca aj domácu zdravú nutellu. Vo vnútri balenia nájdete nielen tento výkonný multifunkčný troj, ale takisto aj knihu so zdravými receptami. Vždy tak budete vedieť, čo si navariť. Neváhajte a namixujte si zdravie.

Pri mixovaní je však veľmi dôležité, ako stroj mixuje. Pre ideálne rozsekanie surovín si môžete nastaviť dobu mixovania. Vo vnútri nádoby sa nachádza unikátny a kvalitný šesťramenný nerezový nôž BlendeX s vrúbkovným ostrím, ktorý suroviny rozseká tak, že si zachovajú všetky vitamíny a pritom majú veľmi jemnú konzistenciu. ETA Vital Blend Digi RAW & Smoothie mix 1100 90000 zvládne až 30 000 otáčok za minútu, čo je naozaj neskutočná rýchlosť. Tieto otáčky si však môžete plynulo regulovať sami podľa potreby. Tlačidlo PULSE máte na to, aby stroj zapol okamžite otáčky na maximum.

Odporúčame vám používať vyššie otáčky, ktoré vám zaručujú, že vaše telo lepšie absorbuje vlákninu. chlorofyl, minerály a antioxidanty, teoreticky teda všetky dôležité látky, ktoré sa ískajú predovšetkým pri vysokorýchlostnom procese mixovania, ktorým ETA Vital Blend Digi RAW & Smoothie mix 1100 90000 disponuje. Poradí si aj s tzv. tvrdou vlákninou, ktorú obsahujú bežne nepožiteľné vňate koreninovej zeleniny. Do tela tak dostanete omnoho viac dôležitých látok, ako pri klasickom konzumovaní. Možno viete a možno nie, no niektoré šupky či vňate obsahujú veľké množstvo kvalitných živín, ktoré sa telu nedostávajú, keď ovocie či zeleninu konzumujete surovú.

Mixovacia nádoba, do ktorej budete ukladať potraviny má 2,5 litra a je vyrobená z vysoko odolného, zdravotne nezávadného Tritanu. Ten v sebe nezanecháva žiadne vône, chute a ani farbu z potravín, takže sa nemusíte báť, že by ste do tela dávali nejaké nevhodné a škodlivé látky. K mixovacej nádobe je aj veko s odnímateľnou krytkou. Môžete si tak kedykoľvek počas mixovania pridávať suroviny bez toho, aby ste vypínali prístroj. Ako príslušenstvo dostanete aj špeciálnu pomôcku  ktorou môžete potraviny posúvať, aby ste im pomohli efektívne rozmixovať. S touto pomôckou posúvate suroviny smerom k mixovaciemu nožu k ich zomletiu.

A nesmieme zabudnúť, že k ETA Vital Blend Digi RAW & Smoothie mix 1100 90000 dostanete okrem knihy receptov aj dve športové fľaše, ktoré sú vyrobené z odolného a hlavne nezávadného Tritanu. Tieto fľaše majú objem 600 ml a majú takisto praktické pútko na zavesenie.