Každý človek by mal mať doma základné vybavenie do kuchyne, ak by chcel niečo variť. Nemusíte patriť medzi ľudí, ktorí sa pravidelne otáčajú v kuchyni a pripravujú niekoľko jedál denne. Stačí, aby ste boli aspoň trochu aktívni a uvidíte, že pár základných produktov v domácnosti budete určite potrebovať. Medzi ne sa radia napríklad mixéry, mlynčeky alebo nejaké kuchynské roboty, ktoré uľahčia prácu takmer každému. Niet sa čomu čudovať. Elektrospotrebiče sú jednoducho jednotkou na trhu, a preto by ani vám doma nemal chýbať kvalitný stolný mixér, ktorým si rozmixujete všetko úplne pohodlne a bez zbytočných problémov. Práve tieto spotrebiče patria medzi tie najlepšie v oblasti kuchynských spotrebičov, na ktoré mnohí ľudia radi stavia.

Stolné mixéry sa radia medzi spotrebiče, ktoré patria medzi veľmi obľúbené spotrebiče, na ktoré veľmi radi stavia mnohé rodiny či ľudia, ktorí žijú sami. Okrem toho, že pomocou nich môžete veľmi jednoducho variť alebo pripravovať jedlá, určite ich využijete aj pri príprave zdravých nápojov, inak povedané smoothies. Určite by ste mali staviť na výkonný mixér, pomocou ktorého pripravíte každý jeden nápoj z rôznych druhov zeleniny či ovocia. Určite sa vám doma zíde a budete ho používať na dennej báze. Treba si však vybrať taký, ktorý bude spĺňať všetky vaše požiadavky a všetko, čo naozaj potrebujete. Nemali by ste si vyberať ten najlacnejší, no určite by ste mali staviť na kvalitný výrobok, ktorý má všetky funkcie, aké od neho očakávate.

Značka ETA patrí medzi kvalitné značky, na ktoré by ste mali určite staviť aj vy. Je to česká značka, ktorá má veľmi dlhú tradíciu. Kupujú ju nielen Slováci a Češi, ale takisto aj ľudia zo zahraničia. Kvalitné výrobky si môžu tak dovoliť úplne všetci zákazníci, ktorí potrebujú kvalitné elektrosotrebiče do domácnosti. Značka ETA takisto ponúka aj spomínané stolné mixéry, ktoré vydržia naozaj veľmi dlho, majú veľmi vysoký výkon a dá sa s nimi veľmi jednoducho pracovať. Ak aj vy túžite po tých najlepších elektrospotrebičoch, stavte aj vy na značku ETA. Dnes vám prinášame recenziu na stolný mixér ETA ActivMix 0102 90000, ktorý si určite zamilujete aj vy.

Máte radi zdravý životný štýl a viete, že potrebujete kvalitný mixér? Určite stavte na športový mixér, ktorý je aj stolný od značky ETA! Stolný mixér ETA ActivMix 0102 90000 s výkonom až 35W hravo zvládne prípravu rôznych druhov ovocných nápojov, smoothies, proteinových fitness nápojov či výživy pre športovcov, určite môžete staviť na tento kvalitný a výkonný mixér, ktorý však zvládne omnoho viac! Okrem už spomínaných nápojov veľmi jednoducho pripraví aj mliečne kokteily či alkoholické a nealkoholické nápoje. Osviežujúce drinky si spravíte jednoducho a rýchlo aj vďaka drviču ľadu, ktorý si poradí so všetkým. Príprava ľadovej kávy či ľadovej drte tak nebola nikdy jednoduchšia. Okrem toho si s týmto stolným mixérom pripravíte aj dressingy, salsa omáčky či domáce ovocné výživy a marmelády, ktoré bude milovať úplne každý z vás. Jeho široké použitie tak využijete každý jeden deň a bude sa hodiť každému človeku, ktorý má rád zaujímavé druhy nápojov.

Stolný mixér ETA ActivMix 0102 90000 patrí medzi tie najkvalitnejšie mixéry, na ktoré môžete staviť. Krásne dizajny a zaujímavé farebné prevedenia patria medzi to najlepšie, čo vám takýto spotrebič môže ponúknuť. Dizajn totižto patrí medzi tie najlepšie a najsilnejšie stránky každého výrobku. Medzi základné farebné odtiene, v ktorých sa predáva tento elektrospotrebič patrí ružová, zelená a čierna. Výber je len na vás.

Stolný mixér ETA ActivMix 0102 90000 je predovšetkým pre ľudí, ktorí žijú aktívne a zaujímajú sa o zdravú stravu. Ak si chcete dopriať niečo dobré, určite stavte na tento stolný mixér, ktorý je veľmi praktický a môžete si jedlo vyrobené v ňom vziať so sebou úplne všade. Je vhodný nielen k športu, ale takisto aj do práce, školy alebo aj na cesty. Vďaka perfektnému slim dizajnu fľaše máte zaistené, že vám padne do ruky ako uliaty. Rovnako si môžete fľašu umiestniť aj do integrovaných držiakov dverí v aute alebo do chladničky. Ako sme už spomínali, všetky nádoby sú veľmi praktické, vďaka čomu jednoducho pomixujete všetko dokopy a môžete ísť. Ráno tak ušetríte veľmi veľa času.

Fľaša, ktorú si môžete zobrať kdekoľvek predtým je zároveň aj mixovacou nádobou. Fľašu jednoducho naplníte, nasadíte mixovacie nože a umiestnite na motor. Všetko spolu pomixujete, fľašu dáte dolu z mixéra a navrch fľaše použijete tesniaci uzáver, vďaka ktorému si môžete fľašku zobrať všade, kde chcete. Príprava jedál je tak veľmi ľahká a rýchla. Nič vám nebráni v ceste za zdravým životným štýlom a energiou z jedla, ktorá je potrebná. Rovnako ako jednoducho spravíte nápoj, tak aj ušetríte svoj čas umývaním ďalšej nádoby a prelievaním nápoja z jednej do druhej nádoby, pretože všetko máte v jednej.

Okrem perfektnej nádoby s objemom až 0,6 litra získate k mixéru ešte jednu fľašu s objemom 0,4 litra, vďaka čomu si môžete byť istí, že ak chcete menšiu porciu nápoja, nemusíte si brať len veľkú, ktorá vám zaberie veľmi veľa miesta. Obe fľaše sú z vysoko odolného tritanu, vďaka čomu sa s nimi nič nestane ani po náraze. Tento odolný materiál neobsahuje žiadne pachy ani chute a je zdravotne nezávadný. K veľkej fľaši dostanete takisto ešte aj neoprénový obal pre udržanie teploty nápoja. Ten oceníte v hlavne letných mesiacoch.