Radi doma varíte alebo pečiete a potrebujete dobrý a výkonný spotrebič, ktorý bude stíhať urobiť všetku prácu za vás? Kuchynské roboty sú síce skvelou voľbou, no mnohokrát je to vec, ktorá je veľká, nehodí sa do malej kuchyne a je veľmi nákladná na kúpu. Práve to je dôvod, prečo by ste mali staviť na kvalitné elektrospotrebiče, ktoré sa zmestia do vašej kuchyne a bez problémov tak uvaríte alebo upečiete všetko, čo potrebujete.

V tomto prípade sa do menšej kuchyne hodí napríklad mixér, ktorý má rovno niekoľko nadstavcov a veľmi jednoducho tak spravíte úplne každé jedlo. Ponorné mixéry a iné druhy mixérov sú veľmi dôležité aj pri zdravej strave, ktorá je dnes veľmi obľúbená. Ak sa aj vy veľmi radi stravujete zdravo, určite potrebujete kvalitné spotrebiče, s ktorými si jedlo pripravíte. Mixér je tak skvelou a vhodnou voľbou pre každého.

Podľahli ste aj vy zdravému životnému štýlu a deň čo deň si robíte smoothies, nejaké zdravé nátierky alebo jedlá, ktoré chutia nielen vám, ale aj celej vašej rodine či priateľom? Potom by ste mali určite staviť aj vy na ponorné mixéry, ktoré vám spravia v dnešnej dobe nápoj z úplne všetkého. Okrem zdravého nápoja alebo jedla si môžete spraviť akékoľvek iné, veľmi chutné jedlo, ktoré bude zdravé a chutné.

Ponorné mixéry sa dnes u nás v domácnostiach objavujú stále častejšie. Niet sa ani čomu čudovať. Práve vďaka kvalitným strojom, ako sú mixéry, si dnes môžete uľahčiť svoj každodenný život a nemusíte stále rozmýšľať nad tým, ako pripraviť svoj obľúbený nápoj, smoothie alebo nejakú šťavu. Určite by ste mali staviť na výkonný mixér, pomocou ktorého pripravíte každý jeden nápoj z rôznych druhov zeleniny či ovocia.

Najlepší je na chutné koktaily

Asi nie je tajomstvom, že mixéry, podobné ako práve model Electrolux PerfektMix ESB2500, sú vytvorené práve pre ľudí, ktorí majú chuť na dobrý a zdravý koktail. So stolným mixérom si totižto takýto nápoj môžete urobiť kedykoľvek a kdekoľvek.

Stolný mixér Electrolux PerfektMix ESB2500 je navrhnutý špeciálne pre aktívnych užívateľov so športovým duchom. Umožňuje vám vytvárať chutné a zdravé občerstvenie takmer bez väčšej práce. Cesta za zdravým životným štýlom je teda naozaj veľmi jednoduchá.

Jednoduché ovládanie

S mixérom značky Electrolux bude príprava vášho obľúbeného nápoja naozaj veľmi jednoduchá. Ovládanie spotrebičov sa totižto každým rokom zjednodušuje. Dnes zvládne aj ten najzložitejší prístroj ovládať niekto, kto mu vôbec nerozumie. Rovnako je to aj pri tomto mixéri. Vďaka všetkým použitým technológiám je ovládanie jednoduché a intuitívne. Všetko riadite pomocou základného tlačidla na tele prístroja. Tlačidlo je jedno a pri stlačení začne mixér okamžite pracovať.

Mixér je tak vždy pripravený k použitiu. Stačí zvoliť všetky dané prísady do nádoby, tú následne nasadiť na mixér a stlačiť pulzné tlačidlo. Fľaška sa veľmi jednoducho udržuje, viečko skvelo tesní a hneď, ako mixér dorobí daný koktail, stačí fľašku vziať. Viečko môže slúžiť aj ako klasický vrchnák.

Okrem toho, mixér je vytvorený presne pre náročný život športovca. To je aj dôvod, prečo vám šetrí čas aj energiu. Pri tomto modeli nemusíte rozmontovať žiadne súčiastky. Nádoby, v ktorých mixujete, fungujú aj ako nádoby na prenos daného smoothie.

Štýlový dizajn

Aj keď to mnohí nechcú potvrdiť, dizajn je veľmi dôležitým parametrom. Často sa stáva, že si do domácnosti kúpime produkt, ktorý ani len nepotrebujeme len so zámerom pekného dizajnu. Pri mixéri Electrolux PerfektMix ESB2500 sa však môžete tešiť na dokonalú kombináciu vysokého výkonu a štýlového dizajnu.

Jeho čierno-kovové telo vás jednoducho dostane a budete sa naň veľmi radi pozerať. Všetky doplnky, ktoré k tomuto produktu dostanete, sú v rovnakom štýle, vďaka čomu spolu perfektne ladia. Je to teda doslova doplnok do domácnosti, ktorý pritiahne pozornosť.

Vysoký výkon

Pri mixovaní ovocia a zeleniny je veľmi dôležitý aj vysoký výkon. Mixér Electrolux PerfektMix ESB2500 vám poskytuje príkon 300 W, čo znamená, že si poradí aj s tvrdšími kúskami. Môžete si tak spraviť nielen bežné smoothies, ale taktiež nápoj s ľadom, s ktorým si mixér jednoducho poradí.

Vďaka vysokému výkonu si môžete byť istí aj v tom, že mixér vám ponúkne smoothies, ktoré budú príjemné krémové bez nejakých kúskov vo vnútri. Všetky ingrediencie sa jednoducho vďaka tomuto stroju rozmixujú. Vychutnajte si aj vy príjemnú konzistenciu tohto skvelého nápoja!

Tichý chod

Mixéry sú hlučné výrobky, ktoré by sa mali používať len počas dňa. Večer dokážu prekážať pri pozeraní televízie alebo pri bežnej konverzácií. Model Electrolux PerfektMix ESB2500 však nie je vôbec hlučný, práve naopak. Jeho prácu si zamilujete aj vďaka príjemnému a tichému chodu. Varte, pečte a robte jedlá, ktoré máte radi kedykoľvek počas dňa bez toho, aby ste niekoho vyrušovali.

Dôležitá bezpečnosť

Samozrejme, nesmieme zabudnúť ani na bezpečnosť. Tá je veľmi dôležitá. Stolný mixér je vybavený štyrmi prísavnými nožičkami na spodnej strane, ktoré mu pri prevádzke zabraňujú v pohybe po kuchynskej linke. Nechýba ani pulzná funkcia. Toto tlačidlo funguje aj pre vypnutie a zapnutie.

Pri manipulácií so strojom sa tak nemusíte ničoho báť. Jeho používanie je úplne bezpečné a jednoduché.

Bez chémie

Plastové nádoby, v ktorých si nápoj pripravujete a následne aj z nich pijete, sú úplne bezpečné a neobsahujú žiaden nebezpečný bisfenol A. Navyše neabsorbujú ani žiadnu chuť či zápach.

K mixéru dostanete dve fľašky s viečkom. Ak vám to nestačí, ďalšie si môžete dokúpiť. Každý člen rodiny si tak môže so sebou do práce či školy vziať svoju nádobku s nápojom. Navyše, tieto nádoby sú vyrobené zo špeciálneho plastu Tritan od značky Eastman, vďaka čomu sú odolné ako proti otrasom, tak aj proti nárazom.

O značke

Electrolux je známou značkou, ktorá predáva kvalitné spotrebiče. Jej výrobky sú štýlové a majú príjemný dizajn, vďaka ktorému sa vám budú do domácnosti určite hodiť. Okrem elektrických rúr sa Electrolux zaoberá aj výrobou vysávačov, klimatizácií, mrazničiek či práčok. Všetky výrobky sú vyrobené s dôrazom na jednoduché a intuitívne ovládanie. Značka si drží na trhu stále miesto už niekoľko desiatok rokov.