Radi doma varíte alebo pečiete a potrebujete dobrý a výkonný spotrebič, ktorý bude stíhať urobiť všetku prácu za vás? Kuchynské roboty sú síce skvelou voľbou, no mnohokrát je to vec, ktorá je veľká, nehodí sa do malej kuchyne a je veľmi nákladná na kúpu. Práve to je dôvod, prečo by ste mali staviť na kvalitné elektrospotrebiče, ktoré sa zmestia do vašej kuchyne a bez problémov tak uvaríte alebo upečiete všetko, čo potrebujete.

V tomto prípade sa do menšej kuchyne hodí napríklad mixér, ktorý má rovno niekoľko nadstavcov a veľmi jednoducho tak spravíte úplne každé jedlo. Stolné mixéry a iné druhy mixérov sú veľmi dôležité aj pri zdravej strave, ktorá je dnes veľmi obľúbená. Ak sa aj vy veľmi radi stravujete zdravo, určite potrebujete kvalitné spotrebiče, s ktorými si jedlo pripravíte. Mixér je tak skvelou a vhodnou voľbou pre každého.

Podľahli ste aj vy zdravému životnému štýlu a deň čo deň si robíte smoothies, nejaké zdravé nátierky alebo jedlá, ktoré chutia nielen vám, ale aj celej vašej rodine či priateľom? Potom by ste mali určite staviť aj vy na stolné mixéry, ktoré vám spravia v dnešnej dobe nápoj z úplne všetkého. Okrem zdravého nápoja alebo jedla si môžete spraviť akékoľvek iné, veľmi chutné jedlo, ktoré bude zdravé a chutné.

Stolné mixéry sa dnes u nás v domácnostiach objavujú stále častejšie. Niet sa ani čomu čudovať. Práve vďaka kvalitným strojom, ako sú mixéry, si dnes môžete uľahčiť svoj každodenný život a nemusíte stále rozmýšľať nad tým, ako pripraviť svoj obľúbený nápoj, smoothie alebo nejakú šťavu. Určite by ste mali staviť na výkonný mixér, pomocou ktorého pripravíte každý jeden nápoj z rôznych druhov zeleniny či ovocia.

Doprajte svojmu telu všetko, čo potrebuje

Výkonný mixér, ktorý si poradí s každom potravinou, dokonca aj tou najtvrdšou, a je veľmi jednoducho skladný. Aj to je inovatívny mixér Delimano NUTRIBULLET 900 PRO FAMILY SET. Jeho tajomstvo spočíva v správnom mixovaní zeleniny, ovocia a iných prísad. Zanecháva v nich všetky vitamíny a minerálne látky, ktoré sú pre naše telo tak dôležité.

Potrebné látky, ktoré naše telo potrebuje, sú často obsiahnuté v šupkách, stopákách, semiačkach či jadrách. Tie často končia v koši namiesto toho, aby sme ich naservírovali do našich pokrmov. Ak ich však aj jeme, často ich neprežúvame do takej miery, aby z nich malo naše telo nejaký úžitok. Mixér Delimano NUTRIBULLET 900 PRO FAMILY SET sa však postará o to, že všetky tieto živiny budete mať vo svojom nápoji. Jediné, čo budete musieť urobiť, je vypiť ho.

Pri kúpe získate aj celú radu užitočného príslušenstva, s ktorým pripravíte všetky nápoje, na ktoré máte chuť.

Jednoduché ovládanie

S mixérom značky Delimano bude príprava vášho obľúbeného nápoja naozaj veľmi jednoduchá. Ovládanie spotrebičov sa totižto každým rokom zjednodušuje. Dnes zvládne aj ten najzložitejší prístroj ovládať niekto, kto mu vôbec nerozumie. Rovnako je to aj pri tomto mixéri. Vďaka všetkým použitým technológiám je ovládanie jednoduché a intuitívne. Všetko riadite pomocou základného tlačidla na tele prístroja. Tlačidlo je jedno a pri stlačení začne mixér okamžite pracovať.

Mixér je tak vždy pripravený k použitiu. Stačí zvoliť všetky dané prísady do nádoby, tú následne nasadiť na mixér a stlačiť pulzné tlačidlo. Fľaška sa veľmi jednoducho udržuje, viečko skvelo tesní a hneď, ako mixér dorobí daný koktail, stačí fľašku vziať. Viečko môže slúžiť aj ako klasický vrchnák.

Štýlový dizajn

Aj keď to mnohí nechcú potvrdiť, dizajn je veľmi dôležitým parametrom. Často sa stáva, že si do domácnosti kúpime produkt, ktorý ani len nepotrebujeme len so zámerom pekného dizajnu. Pri mixéri Delimano NUTRIBULLET 900 PRO FAMILY SET sa však môžete tešiť na dokonalú kombináciu vysokého výkonu a štýlového dizajnu.

Jeho sivo-kovové telo vás jednoducho dostane a budete sa naň veľmi radi pozerať. Všetky doplnky, ktoré k tomuto produktu dostanete, sú v rovnakom štýle, vďaka čomu spolu perfektne ladia. Je to teda doslova doplnok do domácnosti, ktorý pritiahne pozornosť.

Určite si zamilujete aj jeho praktické rozmery, vďaka ktorým sa hodí do každej jednej kuchyne. Dokonca aj do tej menšej. Môžete si ho pokojne nechať na kuchynskej linke a použiť ho vždy, keď budete potrebovať.

Vysoký výkon

Pri mixovaní ovocia a zeleniny je veľmi dôležitý aj vysoký výkon. Mixér Delimano NUTRIBULLET 900 PRO FAMILY SET vám poskytuje príkon 900 W, čo znamená, že si poradí aj s tvrdšími kúskami. Môžete si tak spraviť nielen bežné smoothies, ale taktiež nápoj s ľadom, s ktorým si mixér jednoducho poradí. Nápoje sú nadýchané, jednoducho sa pijú a skvelo chutia.

Vďaka vysokému výkonu si môžete byť istí aj v tom, že mixér vám ponúkne smoothies, ktoré budú príjemné krémové bez nejakých kúskov vo vnútri. Všetky ingrediencie sa jednoducho vďaka tomuto stroju rozmixujú. Vychutnajte si aj vy príjemnú konzistenciu tohto skvelého nápoja!

Všetko sa pripraví naozaj špeciálne a perfektne vďaka extra akčnej čepeli a vysokému výkonu motora. Tento výkon dokáže narušiť bunkovú stenu a dostatočne rozmixovať všetky potraviny. Poskytuje aj nedostupné látky, ktoré by sme z ovocia alebo zeleniny nemali ako dostať. Posilnite tak svojím nápojom obranyschopnosť a imunitu.

Tichý chod

Mixéry sú hlučné výrobky, ktoré by sa mali používať len počas dňa. Večer dokážu prekážať pri pozeraní televízie alebo pri bežnej konverzácií. Model Delimano NUTRIBULLET 900 PRO FAMILY SET však nie je vôbec hlučný, práve naopak. Jeho prácu si zamilujete aj vďaka príjemnému a tichému chodu. Varte, pečte a robte jedlá, ktoré máte radi kedykoľvek počas dňa bez toho, aby ste niekoho vyrušovali.

Veľké množstvo príslušenstva

Určite vás poteší aj fakt, že mixér Delimano NUTRIBULLET 900 PRO FAMILY SET poskytuje veľké množstvo príslušenstva. Medzi to sa radí:

  • vysoká nádoba s kapacitou 0,9 litra, vďaka ktorej si veľmi jednoducho pripravíte vitamínový koktejl pre celú vašu rodinu a priateľov
  • menšia nádoba s objemom 0,5 litra na výrobku koktejlu len pre jedného alebo dvoch ľudí
  • uzatvárateľné viečko na cesty
  • objímka na pitie – obe môžete veľmi pohodlne dať na menšiu alebo väčšiu nádobu a zobrať si svoj nápoj kamkoľvek so sebou. Vďaka tesniacemu viečku bude váš nápoj neustále čerstvý.

Pripraví všetko

Výhodou mixéru Delimano NUTRIBULLET 900 PRO FAMILY SET je, že pripraví úplne všetko. Nechajte svojej fantázií voľný priechod a pripravte si nápoje, ktoré si zamilujete. Mixér dokáže rozmixovať úplne všetko. Od mäkkého ovocia až po to najtvrdšie. Problém mu nerobí ani ľad.

Určite vás poteší aj príručka, v ktorej nájdete veľké množstvo užitočných receptov na lahodné nápoje.

O značke

V dnešnej rýchlej dobe potrebuje každý poriadny stroj, ktorý dokáže za pár sekúnd spraviť chutný a výborný nápoj plný vitamínov. Dajte svojmu telu to, čo naozaj potrebuje a to pomocou značky Delimano. Tá je známa svojimi kvalitnými výrobkami, ktoré si zamilovali ľudia po celom svete. Ich vlajkovou loďou je práve Nutribulet, ktorý má naozaj vysoký výkon v kombinácií so štýlovým dizajnom.