Máte radi smoothies či iné zdravé nápoje, ktoré si pripravíte na raňajky a desiatu behom sekundy? Určite by ste mali mať doma aspoň jeden výkonný stolný mixér, ktorý vám dokáže spraviť všetky chutné jedlá a nápoje perfektne. Tento druh mixérov sa hodí do každých rodín, no najmä do tých, ktoré sa radi stravujú zdravo a potrebujú mať pri sebe vždy kvalitného spoločníka, na ktorého sa môžu vždy spoľahnúť.

Nemáte radi, keď pijete svoje smoothies alebo nejaké iné nápoje s kúskami? Už sa vám nič také nestane! Rozmixujte všetko úplne do hladka a pite svoje chutné jedlá cez slamku! Uvidíte, že to ide omnoho ľahšie, než si myslíte.

Strojom, na ktorý sa budete môcť vždy spoľahnúť má názov Delimano NUTRIBULLET 600. Určite ste o ňom už počuli, pretože okrem toho, že je mnohých obchodoch, v televízií môžete vidieť reklamy a samé chvály tisícok spokojných zákazníkov.

V dnešnej rýchlej dobe potrebuje každý poriadny stroj, ktorý dokáže za pár sekúnd spraviť chutný a výborný nápoj plný vitamínov. Dajte svojmu telu to, čo naozaj potrebuje! Všetky vitamíny z ovocia, zeleniny či iných prísad Delimano NUTRIBULLET 600 poriadne rozmixuje. Dodáte svojmu telu tak bohatú dávku vitamínov, ktoré by ste ani klasickým jedením čerstvého ovocia nedostali. Osviežte sa a posilnite svoje telo vďaka Nutribulletu! Okrem toho, že si ho môžete kúpiť v základnej verzií, kúpiť ho môžete aj s rozšíreným príslušenstvom, čo je ešte lepšie. Používať ich budete určite všetky, pretože sú vhodné na úplne všetko! Objavte tajomstvo v oblasti výživy, ktoré zmení váš život.

Výhodou Delimano NUTRIBULLET 600 je to, že je to stolný mixér, ktorý nemusíte zbytočne držať. Pekne nechajte všetky suroviny rozmixovať zatiaľ čo robíte niečo iné. Jedinečnosť Nutribulletu je najmä to, že extrahuje z potravín významné nutričné hodnoty. Tie sú väčšinou obsiahnuté v šupkách, stopkách, jadrách alebo semienkach. Všetky tieto veci telo nedokáže vo svojom tele rozložiť, a preto je najlepšie, keď to necháte robiť stolný mixér Delimano NUTRIBULLET 600. Všetky minerálne látky, vlákninu a vitamíny však vaše telo potrebuje. Klasickým odšťavovaním či dokonca žuvaním však tieto látky nedostanete do tela. Tie cez telo iba prejdú a nemáte z toho nič. Nutribullet sa o to postará.

Veľmi jednoducho objavíte aj skryté živiny, ktoré rozmixuje a doslova rozmelie Nutribullet. Tým pádom pomôžete vašemu telu a organizmu lepšie vstrebať všetky živiny, ktoré doteraz bývali skryté. Chráňte svoje telo pred rôznymi chorobami. Tie vás budú obchádzať veľkým oblúkom.

Veľkou výhodou Nutribulletu je najmä to, že má veľmi štýlový dizajn, a preto si ho môžete nechať na kuchynskej linke. Nedávajte ho do žiadnej skrinky! Majte ho vždy po ruke a používajte ho ako sa vám zachce.

Jeho umývanie je takisto veľmi jednoduché. Dovnútra môžete dať vodu a nechať, nech sa mixér vyčistí sám. Niektoré časti však môžete dať aj do umývačky, čo vám ušetrí robotu ešte viac. K výbave Nutribulletu dostanete extrakčnú čepeľ a plochú čepeľ z nerezovej ocele. Práve tie sa postarajú o to, aby ste mohli mixovať nielen mäkké kúsky ako je napríklad ovocie, ale aj orechy alebo ľad. Motor má príkon neuveriteľných 600 W, čo robí z tohto stroja naozaj veľmi silnú mašinku. Obohaťte si svoj jogurt, smoothie nápoj alebo každé jedlo počas dňa pomocou Nutribulletu!

Základná nádoba, ktorú obdržíte pri kúpe má objem 0,7 litra, vďaka čomu si môžete byť istí, že tam dáte úplne všetko. Či už potrebujete rozmixovať raňajky, nejakú omáčku na obed alebo večeru, všetko doňho jednoducho dáte!

V dvanásť dielnej sade, ktorá sa najviac oplatí, obdržíte okrem základného príslušenstva aj menšie nádoby s objemom 0,5 litra. Jedna z nich má aj ucho, aby ste si ju mohli vziať napríklad do práce či do školy. Okrem toho máte pribalené aj objímky, ktoré môžete nasadiť na nádoby. Nemusíte sa ani báť toho, že by sa nápoj vylial, pretože dostanete aj tesniace viečko. S tým budete mať svoje smoothies vždy po ruke a bez obáv, že by sa vám vylialo v taške. Okrem toho, nádoby udržia nápoj vždy čerstvý a plný všetkého, čo máte radi!

Mixér perfektne pokorí každý jeden druh zeleniny či ovocia. Rovnako to je aj s ľadom a orechmi, ktoré ho nenechajú chladným. Nemáte nápady na to, čo si spraviť na raňajky? Pribalená príručka vám poradí s úplne všetkým! Nemusíte sa tak báť, že by ste nevedeli nejaký dobrý recept. Nechýba ani nutričný poradca, ktorého určite využijú ľudia, ktorí majú radi zdravý životný štýl.