Samsung patrí medzi veľmi obľúbených výrobcov elektroniky. Okrem telefónov sa špecializuje aj na iné výrobky, ako napríklad inteligentné hodinky. Premýšľate, že by ste si jedny zaobstarali? Stavte na tútp značku a vyberte si z jej širokej ponuky.

Ako sme spomenuli, smart hodinky sú niečo, čoho je dnes na trhu veľké množtvo. Niet sa ani čomu čudovať, že sa mnohokrát stáva, že si neviete vybrať presne to, čo potrebujete. Ako si však samotné hodinky vybrať? V prvom rade je potrebné, aby boli hodinky kompatibilné s vašim smartfónom. Väčšina hodiniek je kompatibilná s hlavnými softvérmi a to Androidom a iOS. Nemusíte sa tak báť žiadnych komplikácií.

Dôležité sú aj samotné očakávania, čo by hodinky mali zvládnuť. Azda všetky smart hodinky vám ponúknu meranie času, notifikácie z mobilných telefónov, čítanie správ (SMS alebo napríklad správy zo sociálnych sietí), prehrávanie hudby či monitorovanie aktivity používateľa. Toto všetko sú základné činnosti. Ďalej sú však aj doplnkové vlastnosti, ako napríklad vodeodolnosť, GPS, LTE alebo prachuodolnosť.

Ďalšie funkcie sú väčšinou veľmi zaujímavé, no takisto dokážu pomôcť v mnohých smeroch. Ak totižto chodíte radi na turistiku, určite by ste mali staviť na hodinky, ktoré sú aj vodeodolné a takisto aj prachuvzdorné. Mnohokrát ste nielen vy, ale takisto aj vaše hodinky vystavené ťažším podmienkam. No a nakoniec by sme mohli ešte poznamenať veľmi dôležitý faktor, ktorým je výdrž batérie. Tá by mala byť naozaj dostatočne vysoká, aby vám hodinky vydržali naozaj aspoň jeden celý deň. Takto vám môžu zmonitorovať všetko, čo potrebujete

Značka Samsung patrí medzi popredných výrobcov elektro spotrebičov, ktorí si svoje miesto na trhu neustále držia a výrobky zdokonaľujú. Mnohí zákazníci poznajú značku Samsung najmä podľa štýlových a kvalitných mobilných telefónov, ktoré vlastní niekoľko miliónov ľudí po celom svete. Značka sa však zaoberá aj inými spotrebičmi a elektronikou, ako sú napríklad chladničky, monitory alebo televízory. Všetky tieto výrobky sú precízne spravené, jednoducho ovládateľné a kvalitné, takže vám vždy vydržia naozaj veľmi dlho a nemusíte sa báť, že by sa vám po nejakej krátkej dobe pokazili.  Ak teda aj vy zvažujete, aké smart hodinky si kúpiť, možno by ste mali vziať do povedomia aj hodinky Samsung Galaxy Watch 42mm (SM-R810NZDAXEZ), ktoré vás prekvapia hneď vo viacerých smeroch.

Samsung Galaxy Watch 42mm (SM-R810NZDAXEZ) sú hodinky, ktoré vám ponúkajú naozaj vysokú triedu a prvotriednu výbavu. Zaujmú nielen milovníkov praktických a smart hodiniek, ale takisto aj ľudí, ktorí milujú eleganciu. Ženy ich totižto perfektne skombinujú do každého jedného outfitu a to bez väčších problémov. Guľatý ciferník, ktoré dizajn môžete prispôsobiť úplne bez problémov svojmu vkusu, je prepracovaný do tých najmenších detailov. Dokonca aj ručička vrhá realistický tieň. Výhodou dnešnej doby je naozaj najmä to, že aj smart hodinky, ktoré doteraz neboli príliš elegantné a hodili sa skôr do športových outfitov, sú vhodné aj do outfitov, ktoré nosíte do práce alebo keď si idete niekam vyraziť. Hodinky od značky Samsung tak doplnia váš outfit či už idete v šortkách na prechádzku, v legínach do fitka alebo v obleku do divadla.

Ako sme spomínali, hodinky Samsung Galaxy Watch 42mm (SM-R810NZDAXEZ) sa jednoducho prispôsboia vám. Vyberiete si nielen farbu, ale takisto aj veľkosť. Veľkosť hodiniek nájdete v priemere 42 mm, ktoré sú dostupné vo farbách čierna Midnight Black a ružovo zlatá Rose Gold, alebo vo väčšej veľkosti s priemerom 46 mm v striebornej farbe. Telo hodiniek nemusíte nutne doplniť o štýlový odľahčený silikónový náramok, ktorý je súčasťou balenia. Môžete ho totižto nahradiť akýmkoľvek iným náramkom, ktorý má rozmer 20 mm alebo 22 mm pri väčšom modele. Prispôsobiť si môžete aj dizajn ciferníka. Pri týchto hodinkách vám hodinky budú neustále zobrazovať čas bez toho, aby ste ich museli vy sami prebúdzať alebo rozsvieťovať  displej nejakým tlačidlom.

S hodinkami Samsung Galaxy Watch 42mm (SM-R810NZDAXEZ) máte svoje obľúbené piesne stále pri sebe. Nemusíte mať ani pri sebe mobil, aby ste ich mohli počúvať, pretože ich môžete mať teraz rovno na svojom zápästí v hodinkách. Naplňte si svoje úložisko, ktoré má perfektne veľkú kapacitu 4GB svojimi milovanými interprétmi a skladbami, ktoré máte radi. Jednoducho si spárujte hodinky spolu s bezdrôtovými slúchadlami a vychutnávajte si dobrú hudbu, ktorú by ste inak museli počúvať len z mobilu. Ten môžete v pokoji nechať doma, aby vám napríklad pri športovaní nezavadzal.

Hodinky Samsung Galaxy Watch 42mm (SM-R810NZDAXEZ) majú aj perfektný výkon, pretože obsahujú až dvojjadrový procesor Exynos spolu v kombinácií so 768MB RAM pamäťou. Táto kombinácia vám zaručuje, že najnovšie hodinky vám len tak niečo nerozhádže. To sa však nijako negatívne ani neodrazilo na spotrebe batérií a následnej výdrži. Mnohí by si mysleli, že batéria tak stráca, ale pravda je opak. Okrem toho smart hodinky Galaxy podporujú praktické bezdrôtové nabíjanie, takže vám stačí jednoducho položiť hodinky na nabíjajúcu podložku a nechať si ich nabiť. Bez problémov s USB káblami.

Radi beháte alebo cvičíte? Pomocou hodiniek Samsung Galaxy Watch 42mm (SM-R810NZDAXEZ) to bude omnoho jednoduchšie. Svoj výkon môžete sledovať vo viac ako 39 rôznych aktivitách a s presným meraním srdcového tepu, na čo je značka Samsung naozaj špecialistom. Keď potom hodinky využijete aj s múdrou bezplatnou aplikáciou, ktorá sa nachádza v mobiloch a jej názov je Samsung Health, získate ešte viac možností, ako inokedy. Aplikácia vám dokáže napríklad sledovať príjem a výdaj kalórií či detekovať a zmierňovať stres. Hodinky xSamsung Galaxy Watch 42mm (SM-R810NZDAXEZ) naviac nespia ani v noci a stále sledujú aj váš nočný cyklus. Namiesto toho, aby mali v noci pauzu neustále sledujú, ako spíte. Merajú fázy spánku a jeho celkovú kvalitu, takže prípadne budete vedieť, na čom zapracovať, aby ste boli stále v perfektnej forme.

Hodinky Galaxy Watch sú akoby osobným asistentom, ktorý vždy vie, čo zrovna vy potrabujete. Ráno po prebudení vám ukážu predpoveď počasia a prehľad denných noviniek a povinností. Deň si môžete efektívne a pohodlne naplánovať vďaka prehľadnému rozbrazeniu programu na nasledujúcich desať hodín. Večer zas môžete relaxovať a prakticky si sledovať všetky štatistiky, ktoré sú prehľadne zobrazené. Okrem upomienok, ktoré nemáte spravené sa môžete pozrieť aj na celodenné zdravotné meranie, od sledovania spánku až po počet krokov za celý deň. Nechýbajú ani údaje o športových aktivitách.

Aj napriek tomu, že hodinky Samsung Galaxy Watch 42mm (SM-R810NZDAXEZ) vyzerajú ako krásny šperk, sú naozaj poriadne drsné. Certifikácia IP68 a odolnosť proti tlaku až 5ATM zaručia, že sa nemusíte vyhýbať vode a ani prachu. Odolnosť hodiniek tak odpovedá vojenskému štandardu MUL-STD-810G.