Slúchadlá sa dnes využívajú v celom spektre aktivít. Môžete ich používať nielen na počúvanie hudby, pri športovaní alebo pri cestovaní. Mali by poskytovať kvalitný zvuk, dobre vyzerať a ešte lepšie sedieť. Nájsť tie najlepšie slúchadlá, ktoré ponúkajú kombináciu týchto funkcií, však nie je tak jednoduché. Pri ich výbere je preto potrebné mnohé modely porovnávať, sledovať ich parametre a skúšať. 

Pri nakupovaní slúchadiel cez internetové obchody môže nastať jeden menší problém. Slúchadlá si nemôžete vyskúšať. Neviete, ako vám budú sedieť, ako hrajú a množstvo ďalšieho. V rámci takéhoto nakupovania je dôležité sledovať parametre a recenzie iných užívateľov. Práve recenzie vedia mnohokrát pomôcť viac, ako si myslíte. 

Okrem kvality a výkonu však nezabúdajte ani na dizajn. Slúchadlá je pri nosení vidieť. Mali by byť štýlové, v uchu dobre držať a neodstávať. Ak plánujete kúpu nového modelu, no doteraz ste sa stále nerozhodli, máme pre vás jeden tip. Sú ním slúchadlá Marshall Major III, ktoré sa svojím výkonom a dizajnom radia medzi tie najlepšie na trhu. Poďte si o nich prečítať niečo viac. 

Rýchly náhľad

Hľadáte kvalitné slúchadlá, ktoré by vám dobre sedeli a mohli by ste ich používať na čokoľvek? Máme pre vás model Marshall Major III, ktorý vyzerá štýlovo, poskytuje skvelý zážitok z počúvania hudby a skvelo drží pri chodení, cvičení a všetkých ostatných aktivitách.

S modernými slúchadlami značky Marshall si vychutnáte počúvanie hudby naplno bez rozdielu, čo počúvate. Všetky vaše skladby vám model sprostredkuje pomocou 40 mm dynamických reproduktorov s impedanciou 32 hromov a citlivosťou 97 dB. Slúchadlá sú ideálnym spoločníkom pre každého, kto hľadá kvalitné slúchadlá za skvelú cenu.

Zaujal vás model Marshall Major III? V tom prípade čítajte ďalej!

Ovládanie

Ovládanie slúchadiel by malo byť jednoduché a intuitívne. Mnohí ľudia ovládacie prvky na slúchadlách nevyužívajú, pretože sú zvyknutí na prepínanie hudby a hlasitosti cez mobil. Ak však ovládanie cez slúchadlá využívate, na tento parameter sa zamerajte.

Na slúchadlách nájdete špeciálne multismerové ovládacie tlačidlo. Pomocou neho hudbu môžete spustiť alebo zastaviť. Taktiež pomocou neho upravujete hlasitosť a prijímate alebo uskutočňujete telefónny hovor. Pri ovládaní tak nemusíte mať po ruke mobil. Pokojne ho hoďte do kabelky alebo dajte do vrecka.

Dizajn

Dizajn síce nie je tak dôležitý parameter, no slúchadlá vám pri nosení bude vidno. Preto by ste si ich mali vyberať vo farbe, ktorá sa dá skombinovať so všetkým. Najlepšie sú slúchadlá v bielej alebo čiernej farbe. Ak však chcete niečo zaujímavé, mnohé modely nájdete vo farbách ako červená, žltá alebo zelená.

Dizajn Marshall Major III je minimalistický a elegantný. Slúchadlá nájdete v niekoľkých farebných prevedeniach. Je na vás, ktorý zvolíte. Tými najobľúbenejšími sú však biele a čierne prevedenia.

Slúchadlá, ktoré obklopujú časť okolo uší, nie sú príliš veľké, no na druhej strane ani príliš malé. Majú stredne veľké rozmery, vďaka čomu na hlavu dobre sadnú a nebudú sa pohybovať zo strany na stranu.

Obruč okolo hlavy je v rovnakej farbe ako celok slúchadiel. Skvelo tak ladí a nebude na seba príliš upozorňovať.

Komfort pri nosení

Slúchadlá budete pravidelne nosiť. Nemali by vám vypadávať a mali by byť v uchu príjemné. Vyberajte si také, ktoré poskytujú niekoľko možností prispôsobenia.

Komfort zaručuje najmä to, že model Marshall Major III je bezkáblový a funguje na základe Bluetooth technológie. To znamená, že vám nikde nič nebude zavadzať a zariadenie, na ktoré sú slúchadlá napojené, môže byť aj vo väčšej vzdialenosti. Táto výhoda sa vám bude určite páčiť najmä pri cvičení.

Druhou vecou, ktorá podporuje komfort pri nosení, sú mäkké vložky, ktoré sa nachádzajú z vnútornej strany slúchadiel. V okolí uší vás nebudú tlačiť a budú príjemné na nosenie.

Slúchadlá taktiež nie sú príliš ťažké. Majú len 0,2 kilogramu. Na hlave ich tak nebudete vôbec cítiť.

Výkon a zvuk

Medzi hlavné a najdôležitejšie parametre, ktoré by ste pri slúchadlách mali sledovať, je výkon a zvuk. Ak totižto slúchadlá dobre nehrajú, môžu vyzerať akokoľvek dobre, nemali by ste ich kupovať. Práve preto, ak môžete, slúchadlá si vyskúšajte. Zapnite si niekoľko rôznych žánrov a počúvajte.

Výkon a kvalita slúchadiel Marshall Major III je perfektná. O všetko sa starajú najnovšie technológie, ktoré sa v slúchadlách nachádzajú. Počúvajte všetky žánre bez toho, aby ste o niečo prichádzali. Užívajte si ten najlepší zvuk vychádzajúci z týchto slúchadiel.

Spolu s výkonom musíme spomenúť aj technológiu Bluetooth aptX, ktorá umožňuje rýchle a jednoducho napojenie na akékoľvek zariadenie, ktoré je v dosahu. Slúchadlá pomocou tejto technológií minimalizujú prípadné problémy s audio alebo video synchronizáciou. Toto uvítate najmä pri sledovaní obľúbených filmov alebo seriálov.

Výdrž batérie

Na jedno plné nabitie vydržia slúchadlá Marshall Major III neuveriteľných 30 hodín prehrávania hudby. Počúvajte všetko, čo potrebujete, bez toho, aby ste boli obmedzovaní batériou.

Plné nabitie z 0 na 100 % trvá do 5 – 6 hodín. Ak potrebujete slúchadlá nabiť a batéria je úplne vybitá, jednoducho ich dajte nabiť na 20 minút. Za takéto nabitie získate 2 hodiny počúvania.

Pre koho sú vhodné?

Slúchadlá Powerbeats Pro sú vhodné najmä pre:

  • ľudí, ktorí si potrpia na dobrú kvalitu zvuku
  • tých, ktorí milujú značku Marshall a jej štýlový dizajn
  • ľudí milujúcich kvalitné a štýlové slúchadlá