Počúvanie hudby sa za posledné roky stalo veľmi obľúbenou voľno časovou aktivitou. Počúvame hudbu skoro neustále. Či už sedíme v aute, v autobuse, doma alebo ležíme v posteli a užívame si dobrú hudbu, ktorá nám hrá z reproduktorov alebo zo slúchadiel. S hudbou plynie čas akoby lepšie a vždy keď potrebujeme, aj rýchlejšie. Na to, aby sme si mohli hudbu užívať neustále, aj počas chôdze, je potrebné mať kvalitné a dobré slúchadlá. Tie totižto dokážu naozaj zázraky.

Ak má človek prístup k dobrej hudbe, jediné čo potrebuje, sú kvalitné slúchadlá, ktoré zaistia naozaj dobrý a kvalitný zvuk. Hudbu si tak môžete vychutnať kedykoľvek a kdekoľvek ste.

Výber slúchadiel je na vás. Najčastejšie sa odvíja od osobných preferencií ako je dizajn, farba, materiál, veľkosť, prevedenie, basy, výšky či rôzne iné špecifické údaje. Pred tým, ako si vôbec kúpite nejaké slúchadlá, je potrebné si ich dobre vyskúšať alebo minimálne porovnať s inými a zistiť čo najviac informácií. My vám dnes poskytujeme veľké množstvo informácií o slúchadlách známej značky Beats.

Kvalita a skvelý výkon v jednom

Beats X sú skvelou alternatívou pre každého, kto má rád bezdrôtové slúchadlá, ale chcel by sa vyhnúť Apple AirPods. Väčšina z najlepších slúchadiel od značky Beats je v súčasnosti práve v jednoduchom a menšom dizajne.

Je to najmä z toho dôvodu, že namiesto toho, aby spoločnosť vyvíjala drahé veľké slúchadlá sa orientuje na kvalitu a menší vzhľad, ktorý sa hodí väčšine. Aj keď sú trochu odlišné ako iné modely, Beats X ponúkajú známu kvalitu značky Beats. Nechýba ani bezproblémová kompatibilita so zariadeniami iOS a Android.

Veľkou výhodou týchto slúcdhadiel je najmä funkcia, ktorá umožňuje vašim novým slúchadlám vydržať až dve hodiny po len päťminútovom nabití. Ak teda ponáhľate a slúchadlá nie sú nabité, jednoducho ich na päť minút zapojte do elektrickej energie. Dostanete dve hodiny kvalitného zvuku.

Dizajn

Aj keď sa môže zdať, že pri všetkých preferenciách, ktoré musíte pri výbere slúchadiel zohľadniť, je dizajn tým posledným, mýlite sa. Mnohí ľudia si kupujú slúchadlá najmä podľa dizajnu a toho, ako vyzerajú. Prečo? Dôvod je jednoduchý. Slúchadlá podobné modelu Beats X vedia vyniknúť a zaujať. Práve preto pritiahnu veľa pozornosť.

Pripojenie slúchadiel pomocou jedného káblu, ktorý máte okolo krku nemusí byť ideálnym riešením pre niektorých. Koniec koncov, občas sa stáva, že práve kvôli káblu sa slúchadlá ťahajú dolu. Výhodou však je, že vďaka káblu slúchadlá často nestrácate. Ak vám náhodou vypadnú, jednoducho vám ostanú visieť na krku.

Ak sa obávate, že sa vám bude kábel zdať nepríjemný, zmiernime vaše obavy – BeatsX je absolútne jeden z najpohodlnejších párov bezdrôtových uší, aké na trhu nájdete. Vďaka plochému káblu sa prirodzene prispôsobí krku. Nepletie sa s vlasmi a ani s oblečení.

Chcete si Beats X prispôsobiť presne podľa seba? Na trhu ich nájdete v štyroch prefarbeniach a to v čiernej, bielej, šedej a modrej.

Dizajn BeatsX má oproti AirPods tri výhody. Po prvé, je oveľa ťažšie ich stratiť. Po druhé, majú dlhšiu výdrž batérie. Beats X poskytuje približne 8 hodín na rozdiel od AirPods, ktoré poskytujú šesť hodín. A nakoniec, štyri sady násadok na uši vám poskytujú väčšiu šancu nájsť tie, ktoré vám budú sedieť v porovnaní s univerzálnym prístupom AirPods.

Jednoduché ovládanie

Ovládacie prvky sa nachádzajú na kábli, ktorý spája slúchadlá. Tieto prvky sú tu presne také, ako sa ľuďom páčia: základné, ale efektívne. Môžete ich použiť na zvýšenie a zníženie hlasitosti, pozastavenie hudby, preskočenie skladieb a prevíjanie dozadu. K dispozícii je tiež vstavaný mikrofón, pomocou ktorého môžete telefonovať.

Batéria

Aj napriek tomu, že nie všetky nové čipy a technológie sú hneď perfektné, pri novom čipe W1, ktorý sa nachádza v Beats X, sa budete tešiť. Je totižto naozaj perektný. Pomáha bezproblémovej synchronizácii slúchadiel so zariadeniami iOS a pomáha zachovať výdrž batérie.

Synchronizácia a spárovanie iPhone s Beats X je naozaj jednoduché. Stačí, ak pri svoj mobil Apple priložíte slúchadlá. Takmer ihneď sa objaví výzva, či chcete spárovať slúchadlá. Stačte tlačidlo áno. Slúchadlá sú spárované a dostanú aj vaše meno.

Spárovanie funguje s ľubovoľným počtom zariadení so systémom iOS, vrátane Apple Watch a iPad.

Pre používateľov systému Android, ktorí sú zvyknutí používať NFC na spárovanie svojich zariadení, nemusí ísť o prelomovú funkciu. Ale pre používateľov iOS, ktorí sa snažili spárovať slúchadlá, oceňujeme zlepšenia použiteľnosti, ktoré prináša čip W1 Chip.

Pokiaľ ide o výdrž batérie, W1 pomáha v tom, aby si batéria udržala čo najviac energie. Apple AirPods, ktoré taktiež používajú čip W1, vydržia medzi nabíjaním asi šesť hodín, zatiaľ čo BeatsX vydrží až asi osem hodín.

Keď už hovoríme o rýchlom nabíjaní, táto funkcia pracovala presne podľa očakávania a poskytla zhruba 25% za päť alebo aj menej minút.

Výkon

Kvalita zvuku je v skutočnosti relatívne jasná. Beats X poskytuje naozaj skvelý výkon najmä pri vysokých tónoch. Nemusíte sa báť šumivých a rušivých efektov.

V prípade, že hľadáte dobré slúchadlá, ktoré poskytujú kvalitný zvuk, Beats X sú tými pravými. Vyzerajú perfektne, ovládajú sa jednoducho a poskytujú naozaj perfektný zvuk. Počúvanie hudby si naozaj užijete.

Skvelý výrobok za skvelú cenu

Ak premýšľate nad kúpou nových slúchadiel, Beats X by mohli byť pre vás tie pravé. Sú štýlové, vyzerajú skvelo a používajú sa jednoducho. Viete si ich prispôsobiť presne podľa seba aj vďaka štyrom rôznym násadkám. Výhodou je aj rýchle nabíjanie. Za 5 minút získate až 25 % energie, čo vám vydrží približne 2 hodiny.