Hudbu dnes počúvame takmer neustále. Je s nami spätá, keď sedíme v aute, v autobuse alebo keď cvičíme. Dodáva nám dobrú náladu, pomáha nám vo výdrži a dokážu nás zbaviť negatívnych myšlienok. Na to, aby sme si mohli hudbu vychutnať však potrebujeme kvalitné nástroje, ktoré ju produkujú. Medzi ne sa radia slúchadlá, reproduktory a iné. A práve pri výbere slúchadiel vám veľmi radi pomôžeme aj v dnešnej recenzií.

Ak má človek prístup k dobrej hudbe, jediné čo potrebuje, sú kvalitné slúchadlá, ktoré zaistia naozaj dobrý a kvalitný zvuk. Hudbu si tak môžete vychutnať kedykoľvek a kdekoľvek ste.

Výber slúchadiel je na vás. Najčastejšie sa odvíja od osobných preferencií ako je dizajn, farba, materiál, veľkosť, prevedenie, basy, výšky či rôzne iné špecifické údaje. Pred tým, ako si vôbec kúpite nejaké slúchadlá, je potrebné si ich dobre vyskúšať alebo minimálne porovnať s inými a zistiť čo najviac informácií. My vám dnes poskytujeme veľké množstvo informácií o slúchadlách známej značky Beats.

Štýl a kvalita v jednom

Ak uvidíte niekde v meste niekoho so štýlovými slúchadlami, je veľká pravdepodobnosť, že tieto slúchadlá budú práve od značky Beats. Prečo? Bezdrôtové slúchadlá Beats PowerBeats 3 sú jedným z najobľúbenejších modelov známej značky Beats. Tá je známa nielen štýlovými výrobkami, ale taktiež vysokou kvalitou a prístupnými cenami. Značka je taktiež známa tým, že je vlastnená spoločnosťou Apple.

Ale aj napriek ich povesti, ktorá hovorí len to dobré, aké v skutočnosti sú? Pre tých, ktorí ich ešte neskúšali alebo nemali možnosť, prinášame dnes recenziu, ktorá vám možno pomôže rozhodnúť sa.

Model je vybavený čipom W1, ktorý m poskytuje ešte väčší výkon. Znamená to, že sa dajú veľmi jednoducho ovládať a používať bez toho, aby sekali alebo zamŕzali.

Dizajn

Aj keď sa môže zdať, že pri všetkých preferenciách, ktoré musíte pri výbere slúchadiel zohľadniť, je dizajn tým posledným, mýlite sa. Mnohí ľudia si kupujú slúchadlá najmä podľa dizajnu a toho, ako vyzerajú. Prečo? Dôvod je jednoduchý. Slúchadlá podobné modelu Beats PowerBeats 3 sú veľké, na hlave vyniknú a asi nikto nechce slúchadlá, ktoré by nevyzerali dobre.

Dizajn PowerBeats 3 sa príliš nelíši od predchádzajúcich modelov, pričom slúchadlá samotné sú umiestnené na dlhých plastových častiach a spájajú vaše uši s gumovými háčikmi. Samozrejmosťou je logo Beats, ktoré sa nachádza na bočnej strane.

Aj keď konštrukcia háčika úplne nevylučuje, že slúchadlá nespadnú z hlavy. Aj napriek tomu však poskytujú kvalitný zvuk a držia veľmi dobre. Izolácia hluku je viac perfektná.

Háčiky sú spočiatku príliš široké a PowerBeats 3 môže vypadávať z ucha alebo visieť. Háčiky sa však dajú mierne ohnuť a ak zúžite uhol, budete môcť slúchadlá nosiť veľmi pohodlne.

Tlačidlo napájania, ktoré je zarovnané pozdĺž hornej časti podlhovastých jednotiek, ku ktorým sú slúchadlá pripevnené, sa dá ťažko nájsť prstom.

Ovládač na slúchadlách je silný a ľahko použiteľný, s výraznými tlačidlami a vysokou kvalitou zostavenia, vďaka ktorej ľahko kliknete na zmenu hlasitosti, uskutočnenie hovoru alebo preskočenie skladieb dvojitým alebo trojitým klepnutím.

Dobrá kvalita zostavenia je niečo, čo ľudia od produktov Apple očakávajú. PowerBeats 3 ponúka nielen to. Dokonca omnoho viac.

Kvalita zvuku

Basy v modele PowerBeats 3 sú vyššie, ako na mnohých iných slúchadlách, ale nie na šialenej úrovni, vďaka čomu je hudba kvalitná a dobrá.

Je to úroveň basov, vďaka ktorej sú slúchadlá najmä ako pár športových slúchadiel. Slúchadlá sú ideálne na cvičenie, no taktiež sú vhodné, keď chcete uvoľnenejšie počúvanie.

Hlasitosť je o niečo nižšia, ako by mohla byť. Aj napriek tomu sú slúchadlá silné a kvalitné.

Spojenie na zariadení PowerBeats je silné počas celého ich používania. Jediné, čo môže byť menším problémom je počiatočné pripojenie. Pre väčšinu ľudí, ktorí používajú slúchadlá Bluetooth, je to však bežné, že po umiestnení na hlavu musia niekedy dlhšie počkať na spárovanie.

Životnosť batérie

Jednou z najpôsobivejších vecí na slúchadlách PowerBeats 3 je ponúkaná výdrž batérie.

Aj keď sa rozhodnutie používať microUSB ako nabíjací port môže zdať pre produkt Apple zvláštne, znamená to, že veľa ľudí bude mať okolo seba niekoľko vhodných káblov – a samozrejme v balení je ešte jeden.

Vzhľadom na to, že tieto slúchadlá sú navrhnuté tak, aby dobre fungovali s produktmi v ekosystéme Apple, je dobré, ak ich budete používať so systémom iOS. Vhodné sú však aj pre Andorid systémy.

Pokiaľ ide o životnosť batérie, PowerBeats 3 môžete využívať v priemere štyri až päť dní. Záleží to však od toho, ako často ich využívate a aké funkcie.

Napríklad počas dvojhodinového behu cez víkend došlo len k poklesu o 20%, čo bol vynikajúci výkon zo slúchadiel, ktoré nevyzerajú, akoby vo vnútri nich boli obrovské batérie.

Čas nabíjania je tiež rýchly. Ak sa slúchadlá vybili a potrebujete ich rýchlo nabiť, bude vám stačiť pár minút nabíjania.

Jednoduché ovládanie

Slúchadlá sa veľmi jednoducho ovládajú. Zvuk si, samozrejme, kontrolujete prostredníctvom svojho smartfónu či mobilu, no ovládanie je aj na samotných slúchadlách. Presnejšie na jednom z nich.

PowerBeats 3 sú tak vhodné pre úplne každého, kto potrebujete kvalitné slúchadlá. Dokonca sú vhodné aj pre ľudí, ktorí nie sú príliš zdatní v ovládaní elektroniky.

PowerBeats 3 sú vyrobené tak, aby poskytovali dlhú životnosť a dobrú kvalitu zvuku. Je to tak skvelý model pre všetkých, ktorí milujú cvičiť.

Hlavným bodom je aj cena, ktorá nebude pre zákazníkov spoločnosti Beats cudzia. Ak ste už mali pár slúchadiel od tejto značky, viete, že existujú aj lacnejšie modely iných značiek. Beats je však veľmi kvalitná značka, za ktorú sa oplatí zaplatiť.

Model Powerbeats 3 poskytuje kombináciu dvoch výrobkov v jednom. Ide o fitness slúchadlá, ktoré však nemusíte používať len pri cvičení, ale taktiež pri chôdzi po ulici alebo pri cestovaní v autobuse.

Nie sú vodeodolné

K menším problémom sa môže pridať vodeodolnosť. Slúchadlá totižto nie sú vodeodolné. Majú len certifikát IPX4. To znamená, že ich môžete mať v uchu, keď sa spotíte alebo keď vonku prší. Dávajte si však pozor na to, aby vám nepadli do vody alebo aby ste ich nepoužívali v bazéne.