Elektrický sporák je zariadenie, ktoré by vám doma určite nemalo chýbať. Pomocou neho totižto dokážete navariť úplne všetky pokrmy, prichystať si raňajky, obedy a aj večere a to bez zdĺhavého čakania. Dnes na trhu nájdete naozaj veľké množstvo zaujímavých druhov sporákov, ktoré sa vám určite budú hodiť do domácnosti a zamilujete si ich hneď na prvé vyskúšanie. Predsa len, každý by mal mať doma presne taký sporák, ktorý mu bude vyhovovať a perfektne sa mu bude na ňom pracovať.
Sporáky však dnes spĺňajú nielen tú praktickú stránku veci, ktorá je veľmi dôležitá, no spĺňajú aj tú dizajnovú, ktorá je pre človeka snáď o niečo dôležitejšia ako tá praktická. Snáď každý chce mať doma kvalitný spotrebič, s ktorým sa dá veľmi jednoducho a bezproblémovo variť alebo chystať jedlo. Novodobé sporáky vám ponúkajú omnoho viac, ako len možnosť varenia. Ich funkcie sú naozaj veľmi široké a všetky do jedného si zamilujete.
Okrem toho, nesmieme zabudnúť ešte na jednu výhodu, ktorou je jednoduché a intuitívne ovládanie. Aj napriek tomu, že sporáky ponúkajú vždy veľké množstvo funkcií, ponúkajú aj jednoduché ovládanie, vďaka čomu nebudete musieť držať v ruke manuál a neustále sa ním riadiť. Už od prvého použitia budete vedieť ovládať úplne všetko a to bez toho, aby ste sa jednotlivé kombinácie učili.
Užívajte si luxus, ktorý vám dnešné moderné sporáky ponúkajú a uvidíte, že nič iné nebudete ani chcieť. Niekedy je však ešte lepšie, keď máte rovno kombinovaný sporák, ktorý vám toho ponúka omnoho viac, ako si myslíte.

Vybrať si správny sporák je veľmi dôležité. Nie je to totižto spotrebič, ktorý budete mať len pár rokov a následne ho vymeníte. Práve z toho dôvodu sa mnohí ľudia výberu doslova až boja. Pri výbere sa netreba báť, treba k nemu však pristupovať zodpovedne a správne. Pri výbere treba poznať základné a zároveň veľmi dôležité parametre, podľa ktorých zistíte, či je daný spotrebič pre vás vhodný, alebo naopak, mali by ste sa popozerať po nejakom inom. Dnes vám poradíme, ako si vybrať ten najlepší sporák, ktorým je aj sklokeramický sporák Mora Premium C 818 AW .

Nový pomocník do kuchyne

Rozmýšľate, že by ste si do kuchyne kúpili nového pomocníka? Sklokeramický sporák značky Mora Premium C 818 AW vám poskytuje multifunkčnú 65 litrovú rúru v modernom bielom prevedení. Ohromte ako seba, tak aj svojich blízkych šikovným pomocníkom v domácnosti.

Zjednodušte si pomocou rúry Mora Premium C 818 AW život aj vy. Ten sa totižto zaraďuje do úspornej energetickej triedy A. Má nastaviteľné nožičky a optimálnu šírku 60 cm. Vhodný je tak aj do menšieho bytu.

Výhodou je aj veľké a bohaté príslušenstvo. To obsahuje rošt, plech a osemlitrový MAXI XXL pekár s rukoväťou.

Varte rýchlejšie a jednoduchšie

Premeňte svoje nudné jedlá na grastronomický zážitok, po ktorom bude túžiť každý. Sporák Mora Premium C 818 AW vám ponúka štyri Hi-Light varné zóny, ktoré sa vďaka špeciálnym tepelným špirálam rozohrejú naozaj veľmi rýchlo a rovnomerne. Nebojte sa preto experimentov. Sporák vám taktiež ukazuje aj teplo, ktoré na varnej doske ostalo. Nespravíte tak nikdy chybu a neopálite sa.

Rýchle zohriatie a mnoho ďalšieho

Pripravte si chutné pokrmy aj vy v 65 litrovej multifunkčnej rúre. Poskytuje vám teplotné rozmedzie od 50 do 275 stupňov Celzia. Pri pečení vám určite pomôže aj príjemné osvetlenie a jedenásť rôznych programov. Z tých si rozhodne vyberiete svoj obľúbený.

Vyskúšajte si aj tlmené zatváranie dvierok rúry. Zavriete ich pohodlne jedným dotykom.

Pri pečení nezabúdajte využiť programy ako klasické pečenie, gril s ventilátorom aj bez, teplovzdušné pečenie, rýchle predhriatie, rozmrazovanie alebo ohrev tanierov. Tie budete mať tak vždy pripravené na servírovanie.

Jednoduché ovládanie

Ovládanie je taktiež veľmi jednoduché. Na displeji si môžete dokonca nastaviť funkciu minútky, ktorá sa postará o dĺžku pečenia a varenia, zatiaľ čo sa v kuchyni budete venovať ďalším prípravám. Dizajn sporáku je zaujímavý aj vďaka efektívnemu sklenenému veku.

Sporák sa ovláda naozaj veľmi jednoducho, a to štyrmi otočnými gombíkmi pre plynové horáky varnej dosky. Každý gombík funguje na jeden horák samostatne. Ďalej nechýbajú ani dva otočné gombíky, ktorými si volíte funkcie rúry a reguláciu teploty.

Štýlový dizajn

Dizajn spotrebiča je veľmi dôležitý. Samotný výrobok totižto robí celú tvár danej miestnosti. Ak je spotrebič štýlový a pekný, kuchyňa má hneď iný nádych. Kombinovaný sporák značky Mora sa môže pýšiť štýlovým bielym dizajnom, ktorý sa hodí úplne všade. Pozdvihuje jednoduchosť a minimalickosť do tých najvyšších úrovní. Moderné prevedenie je vhodné ako do novozariadených, tak aj do starších kuchýň.

Tichý chod

Spotrebiče sú neustále tichšie a tichšie. Vďaka tomu sa používajú omnoho lepšie a jednoduchšie. Pomocou sporáku a jeho rúry môžete pripravovať pokrmy aj o polnoci. Model Mora Premium C 818 AW nezobudí ani spiaceho človeka a nebude vám vadiť ani pri konverzácií.

Jednoduché čistenie

Pomocou funkcie Eco Clean rúru vyčistíte bez námahy a to behom polhodiny. Nalejte vodu napríklad do pekáča a zapečené nečistoty a mastnotu nechajte zmäkčiť parou. Jednoducho potom všetko zotrite handričkou.

Zabudnite pomocou tohto programu na zdĺhavé a nepríjemné čistenie. Odteraz budete mať čas na všetko.

Bezpečnosť nadovšetko

Vychutnajte si úžasné jedlá a to pomocou komfortnej, a hlavne bezpečnej prípravy. Majte o priebehu pečenia úplný prehľad a to aj vďaka teleskopickému výsuvu. Manipulujte tak s pokrmom bezpečne a pohodlne, podlievajte ho alebo pridávajte prísady bez toho, aby ste sa popálili.

Nezabudnite ani na detskú poistku sporáku, ktorá zaistí zaoblokovanie všetkých tlačidiel počas pečenia. Nehrozí tak žiadne riziko.

Chráňte svoje deti a taktiež seba pomocou praktického trojitého skla, ktoré ostane vždy chladné. Ak sa ho teda dotknete vy, vaše dieťa alebo dokonca váš psí miláčik, ničoho sa nemusíte báť. Nikto z vás sa neopáli.

O značke

Značka Mora patrí medzi veľmi obľúbené značky mnohých slovenských spotrebiteľov. V jej portfóliu nájdete sporáky, rúry, chladničky či mikrovlnky. Všetky výrobky sú vytvorené s dôrazom na funkčnosť a štýlovosť.