Kúpa sporáku do domácnosti je niekedy tým najťažším orieškom. Ako vybrať ten najlepší, ktorý vám bude v domácnosti pracovať niekoľko rokov bez toho, aby sa zničil? Niekedy ani dobré názory spotrebiteľov a spokojných zákazníkov nezaručujú istotu. My však pre vás máme 100%-nú istotu, vďaka ktorej budete hneď vedieť, že ste si kúpili najlepší výrobok!

Pečenie a varenie potrebuje nielen kvalitné suroviny, ale aj kvalitné výrobky, na ktorých budete jednotlivé recepty skúšať a pripravovať. Ak si zariaďujete novú kuchyňu alebo len jednoducho potrebujete nový sporák do svojej domácnosti, stavte aj vy na tento, ktorý sme si dnes pripravili pre vás! Okrem toho, že vyzerá dobre, má aj skvelé výsledky!

Značka Gorenje, ktorá ponúka tie najlepšie výrobky sa presadila aj pri výrobkoch do kuchyne. Sporáky či rúry na pečenie nikdy neboli lepšie, než doteraz. Aj sklokeramický sporák Gorenje EI 57337 AX sa radí medzi tie naj výrobky, ktoré Gorenje kedy vyprodukoval. Stavte aj vy na kvalitu a krásny výrobok, ktorý sa vám bude určite páčiť!

Pripravte tie najlepšie jedlá nielen vďaka kvalitným surovinám, ale aj vďaka sklokeramickému sporáku, ktorý má názov Gorenje EI 57337 AX. Vďaka krásnemu sporáku toho dosiahnete omnoho viac, ako si myslíte. Jednoducho na ňom uvaríte vybrané jedlá presne podľa vášho gusta. Každé sústo bude chutiť omnoho lepšie, ako doteraz. Dôvodom je najmä to, že máte široký výber špecializovaných funkcií, ktoré vám pomôžu varenie nielen urýchliť, ale pomôže vám aj pri ovládaní celého zariadenia. Takisto vám sporák zaistí vaše maximálne bezpečie behom práce v kuchyni. Nikdy sa tak nestane, že by ste sa popálili alebo si spravili závažnejšie poranenia, ktoré by ste potom museli liečiť nejako inak. Variť môžete vo veľkom štýle!

Hovorí vám niečo indukčná doska? Presne toto ponúka sklokeramický sporák Gorenje EI 57337 AX, ktorý ňou disponuje. Jej ohrev je omnoho rýchlejší, než u klasických, plynových sporákov. S varením tak budete hotoví omnoho rýchlejšie. Viete čo je na tom ešte lepšie? Hneď ako dáte dolu hrniec z platne, môžete ju chytiť, pretože vôbec nepáli. Ani trochu. Budete tak v bezpečí nielen vy, ale aj vaše deti, ktoré radi dávajú ruky tam, kam nemajú. Rovnako je to aj s úsporou, ktorú tento sporák ponúka. Ostatný povrch okolo vašich hrncov sa vôbec nezohrieva, takže sa nestane, že by ste si niečo položili vedľa alebo by ste sa chytili a odrazu by ste sa popálili. Teplotu je možné nastaviť veľmi rýchlo a jednoducho. Stačí vám na to jeden dotyk prsta.

Variť môžete bez problémov rýchlo a bezpečne. Celú prácu vám urýchli aj rýchly ohrev Power Boost, ktorý dodatočne zvýši výkon varnej dosky až o 25%. Máte tak istotu, že aj pri tej najjednoduchšej veci budete mať všetko hotové rýchlo a bezpečne. Rovnako môžete zvýšiť výkon na všetkých štyroch varných zónach súčasne pomocou funkcie AllBoost. Táto funkcia je najlepšia najmä pri príprave náročnejších jedál, ktoré potrebujú mať dostatočnú teplotu.

Integrovaná multifunkčná rúra je vybavená vysoko odolným a pevným materiálom s názvom Silver Matter, ktorý znesie naozaj extrémne teploty a to i pri pyrolytickom čistení, kedy býva vnútrajšok vyhriaty na neuveriteľných 500 stupňov Celzia. Rúra Gorenje EI 57337 AX si poradí so všetkým, čo potrebujete. Okrem kvalitného sporáku tak máte aj kvalitnú rúru, ktorá si poradí so všetkým, čo potrebujete. Pomocou čistenia sa zbavíte každej jednej nečistoty, ako sú napríklad spáleniny na prach. Trojnásobný náter interiéru zas poskytuje dostatočnú izoláciu. Vďaka tomuto náteru máte istotu, že je priestor rúry vždy bezpečný a sterilný. Nikdy sa nestane, že by sa s vašim pokrmom stalo niečo, čo by ste neočakávali. V rúre môžete používať hneď niekoľko programov, medzi ktoré patrí napríklad veľmi obľúbený Infra gril, spodný alebo horný ohrev či dokonca ohrev ventilátorom. Ten používa naozaj mnoho ľudí, keď potrebujú upiecť viac vecí a chcú, aby bolo všetko poriadne upečené.

Nechýba ani maximálne zabezpečenie, ktoré sa poskytuje aj tým najmenším kuchárom, čiže deťom, ktoré sa vám neustále motajú okolo. Pre zaistenie maximálne bezpečnosti pri varení je doba neprerušovanej prevádzky časovo obmedzená. Po dosiahnutí časového limitu sa varný panel automaticky vypne, vďaka čomu sa nebudete musieť obávať toho, že by ste zabudli spotrebič vypnúť a náhodou by sa mohlo nejaké dieťa v dome popáliť. Praktický je aj detský zámok, ktorý vám zas zaručí, že sa ovládací panel neodomkne až pokým ho znova neodomknete. Trojité zasklenenie Cool Door, ktoré udržuje dvere rúry chladné a tým bezpečné na dotyk sa vám bude páčiť. Vo výbave spolu so sporákom získate rosť rúry, extra hlboký XXL smaltový plech či teleskopické výsuvy.