Počúvanie hudby sa za posledné roky stalo veľmi obľúbenou voľno časovou aktivitou. Počúvame hudbu skoro neustále. Či už sedíme v aute, v autobuse, doma alebo ležíme v posteli a užívame si dobrú hudbu, ktorá nám hrá z reproduktorov alebo zo slúchadiel. S hudbou plynie čas akoby lepšie a vždy keď potrebujeme, aj rýchlejšie. Na to, aby sme si mohli hudbu užívať neustále, aj počas chôdze, je potrebné mať kvalitné a dobré slúchadlá. Tie totižto dokážu naozaj zázraky.

Ak má človek prístup k dobrej hudbe, jediné čo potrebuje, sú kvalitné slúchadlá, ktoré zaistia naozaj dobrý a kvalitný zvuk. Hudbu si tak môžete vychutnať kedykoľvek a kdekoľvek ste.

Výber slúchadiel je na vás. Najčastejšie sa odvíja od osobných preferencií ako je dizajn, farba, materiál, veľkosť, prevedenie, basy, výšky či rôzne iné špecifické údaje. Pred tým, ako si vôbec kúpite nejaké slúchadlá, je potrebné si ich dobre vyskúšať alebo minimálne porovnať s inými a zistiť čo najviac informácií. My vám dnes poskytujeme veľké množstvo informácií o slúchadlách známej značky Samsung.

Skutočné kvalitné bezdrôtové slúchadlá

Samsung Galaxy Buds sú v súčasnosti jedným z veľkých trendov v oblasti zvuku. Značka Samsung je naozaj skvelá v oblasti slúchadiel. Bezdrôtové má tentokrát prvé a sú viac ako perfektné. Čo všetko poskytujú a prečo by ste ich mali kúpiť? Dnes sa toto všetko dozviete!

Dizajn

Aj keď sa môže zdať, že pri všetkých preferenciách, ktoré musíte pri výbere slúchadiel zohľadniť, je dizajn tým posledným, mýlite sa. Mnohí ľudia si kupujú slúchadlá najmä podľa dizajnu a toho, ako vyzerajú. Prečo? Dôvod je jednoduchý. Ľudia chcú vyzerať dobre za každých okolností. Aj pri nosení slúchadiel.

Samsung Galaxy Buds vyzerajú hneď na prvý pohľad veľmi atraktívne. Sú to malé “štuple”, ktoré si takmer nevšimnete. Následne ich jednoducho vložíte do nabíjacej krabičky a hotovo.

Slúchadlá vyzerajú elegantne a kompaktne, s jemnými gumovými krytmi pre bezpečné uchytenie v uchu. Do krabičky dostanete aj ďalšie gumové kryty rôznych veľkostí, aby vám sedeli čo najlepšie.

Nedostatok drôtov, ktoré ich sťahujú dole, znamená, že zostávajú v uchu aj keď hlavou viac otáčate alebo cvičíte. Sú teda vhodné aj na cvičenie, ako napríklad beh.

Jedným z vynikajúcich prvkov dizajnu je použitie perleťového materiálu na vonkajšom kryte pukov, čo krásne odráža svetlo a má takmer holografický účinok.

Jednoduché ovládanie

Hlasitosť zvuku môžete pokojne ovládať aj na mobile. Pravdou však je, že veľa vecí môžete ovládať aj na samotných slúchadlách. Na ich vonkajšej časti nájdete dotykové ovládacie prvky, ktoré sa dajú použiť na prehrávanie alebo pozastavenie hudby, preskakovanie skladieb, prijímanie a ukončovanie hovorov alebo spustenie hlasového asistenta spoločnosti Samsung Bixby na kompatibilných zariadeniach.

Dotykové ovládanie si môžete sami nastaviť alebo prestaviť. Vyberte si ovládanie presne podľa seba.

Dotykové ovládacie prvky sú pohodlné. Je však potrebné, aby ste vyvinuli dostatočný tlak a správne ovládali všetky funkcie. Ak nevyviniete dostatočný tlak, musíte akciu znova opakovať. Dobrou správou je, že sa časom vďaka používaniu lepšie prispôsobíte systému a nakoniec sa zlepšíte. Taktiež, ak ste v stabilnej polohe, slúchadlá sa jednoducho ovládajú. Pri behu alebo športe sa môžete niekedy pomýliť, horšie stlačiť a tým nevyvinúť dostatočný tlak.

Nabíjacie puzdro

Nabíjacie puzdro je mimoriadne kompaktné a pri počúvaní na cestách sa ľahko zasunie do vrecka. Na vonkajšej strane puzdra nájdete malú kontrolku LED, ktorá ukazuje, koľko batérie má puzdro, zatiaľ čo kontrolka LED vo vnútri puzdra informuje o tom, koľko batérie majú samotné slúchadlá.

Na zadnej strane puzdra je nabíjací port USB-C. Samsung Galaxy Buds sa dodávajú s káblom USB, aby ste mohli puzdro nabiť. Slúchadlá majú výdrž šesť hodín počúvania hudby bez prestania. Naopak, puzdro na nabíjanie poskytuje ďalších sedem hodín.

Aplikácia Samsung Galaxy Wearable vám povie, koľko batérie v puzdre zostalo, keď ich vytiahnete z puzdra.

Jednou z najzaujímavejších funkcií je skutočnosť, že tieto slúchadlá môžete bezdrôtovo nabíjať v ich puzdre. To znamená, že ak máte bezdrôtovú nabíjaciu podložku kompatibilnú s Qi, stačí ich len zapnúť a nabijú sa.

Je to obzvlášť užitočné vzhľadom na nový rad Galaxy S10 smartfónov, ktoré prichádzajú s obojsmerným bezdrôtovým nabíjaním. To znamená, že môžete nastaviť funkciu na telefóne Galaxy S10 a umiestniť slúchadlá na zadnú časť zariadenia, aby sa nabili.

Výkon

Ak máte telefóny značky Samsung, pripojenie je naozaj veľmi jednoduché. Rovnako to je však aj so slúchadlami Samsung Galaxy Buds. Ak ste na začiatku aj mali nejaký problém s pripojením, väčšina sa vždy vyriešila novými aktualizáciami.

Galaxy Buds však skutočne žiaria, pokiaľ ide o basové frekvencie. Sú naozaj perfektné a majú skvelý výkon. Ak chcete kvalitný zvuk, stavte na ne aj vy!

Ak sa vám páči hudba, ktorú počúvate, pravdepodobne sa vám bude páčiť spôsob, akým znie zvuk Galaxy Buds. Samozrejme, nebudú ponúkať rovnakú izoláciu hluku ako pár slušných slúchadiel do uší, ktoré na trhu nájdete, ale kvalita zvuku je veľmi pôsobivá.

V aplikácii Galaxy Wearable nájdete niekoľko ďalších funkcií vrátane ekvalizéra, ktorý vám umožňuje prepínať medzi rôznymi predvolbami, vrátane zvýraznenia basov. Jednoducho si tak sami vytvoríte zvuk, po ktorom túžite.

Prostredníctvom aplikácie môžete tiež zapnúť funkciu „okolitého zvuku“, ktorá zmieša šum v pozadí s hudbou pomocou vstavaných mikrofónov na slúchadlých – praktická funkcia, ak chcete používať Galaxy slúchadlá pri behu a potrebujete počuť. určitý vonkajší hluk z bezpečnostných dôvodov.

Môžete tiež vyvážiť zvuky, ako je napríklad burácanie, a zároveň posilňovať hlasy v okolí, čo vám umožní zostať v strehu pred okolitými hlukmi bez toho, aby bola ohrozená kvalita vašej hudby.

Ak sa náhodou stane, že svoje Galaxy Buds stratíte, môžete ich tiež vyhľadať pomocou funkcie Nájsť moje slúchadlá.

O značke

Značka Samsung patrí medzi popredných výrobcov elektro spotrebičov, ktorí si svoje miesto na trhu neustále držia a výrobky zdokonaľujú. Mnohí zákazníci poznajú značku Samsung najmä podľa štýlových a kvalitných mobilných telefónov, ktoré vlastní niekoľko miliónov ľudí po celom svete. Značka sa však zaoberá aj inými spotrebičmi a elektronikou, ako sú napríklad chladničky, monitory alebo televízory. Všetky tieto výrobky sú precízne spravené, jednoducho ovládateľné a kvalitné, takže vám vždy vydržia naozaj veľmi dlho a nemusíte sa báť, že by sa vám po nejakej krátkej dobe pokazili.  Ak teda aj vy zvažujete, aké smart hodinky alebo náramky si kúpiť, možno by ste mali vziať do povedomia aj slúchadlá Samsung Galaxy Buds , ktoré vás prekvapia hneď vo viacerých smeroch.