Technické vymoženosti nám dneska ponúkajú naozaj mnoho zaujímavých a štýlových spotrebičov, ktoré by ste si chceli mať doma určite aj vy. Či už sú to kvalitné rúry, vysávače, klimatizácie alebo nejaké iné výdobytky techniky, určite by ste mali na ne staviť. V dnešnom rýchlom svete, kedy počas dňa chcete stihnúť viac ako milión vecí naraz, jednoducho musíte pracovať aj na doraz svojich síl a presvedčiť sa, že vám môžu pomáhať aj stroje, ktoré mám naokolo. Najnovšie rúry vám upečú každý jeden pokrm, ktorý budete potrebovať bez problémov, veľmi rýchlo a bez toho, aby ste čo i len spálili okraj. Úžasné zákusky, chutné hlavné jedlá či nejaké chuťovky, ktoré chcete servírovať svojim hosťom, si prichystáte a dáte piecť. Rúry sa v dnešnej dobe postarajú nielen o správny program, ktorý upečie vaše jedlo, ale takisto aj o načasovanie, aby jedlo bolo upečené, no zároveň nebolo spálené. Najnovšie rúry vám dnes do života prinesú len to najlepšie a domácnosť bude vyzerať vďaka jednej modernej vychytávke naozaj perfektne a bez toho, aby ste sa museli báť, že by sa vám tam nehodila. Dnes je totižto pohľad výrobcov zameraný nielen na tú praktickú a funkčnú časť, ale takisto aj na tú ďalšiu, ktorá hovorí o tom, že by ste mali mať doma nejaký štýlový a dobrý spotrebič, ktorý vyzerá perfektne.

Viete si predstaviť svoju kuchyňu bez rúry? My si myslíme, že nie. Či už si práve idete zariadiť nový byt alebo sa len sťahujete, určite ste boli vždy zvyknutí na tento spotrebič, ktorý ste jednoducho, keď bolo treba, predhriali na nejakú teplotu, počkali a mohli ste piecť. Čokoľvek. Či už išlo o slané jedlo, sladké dezerty alebo ste len potrebovali nejaký pokrm predpiecť, vždy ste to mohli urobiť za pomoci rúry.
Dnes sú rúry naozaj veľmi kvalitne spracované a skvelo ovládateľné. Na mnohých nájdete veľký displej a jeden či dva otočné gombíky, pomocou ktorých ovládate úplne celý priebeh. Tie najnovšie vám dokonca ponúkajú aj dotykový displej, na ktorom sa môžete pohybovať veľmi intuitívne a žiadnu príručku do rúk vziať nemusíte. Výrobcovia totižto vedia, že dnešní ľudia potrebujú niečo, čo sa bude ovládať ľahko, intuitívne a bez toho, aby museli mať pri sebe vždy manuál, na ktorom uvidia presnú kombináciu gombíkov. Je to najmä z toho dôvodu, že rovnako ako vy, tak aj ostatní jednoducho na niečo takéto čas nemajú. Dokonca existuje aj taká skupina, ktorá sa o takéto veci absolútne nezaujíma a radšej ostáva v úzadí. My sa ani nečudujeme, pretože mnohé výrobky, ktoré sa dnes predávajú sú naozaj až príliš komplikované, čo je zbytočné. Práve preto by ste si mali na trhu nájsť a kúpiť presne takú rúru, ktorá sa o vás postará v každom jednom prípade. Či už pôjde o pečenie zákuskov, koláčov alebo slaného pokrmu, vždy sa na ňu budete môcť spoľahnúť.

O značke

Značka Electrolux je známou značkou, ktorá predáva kvalitné spotrebiče a nie je asi človek, ktorý by ju nepoznal alebo na našom trhu ešte nevidel. Jej výrobky sú kvalitné, štýlové a majú príjemný dizajn, vďaka ktorému sa vám budú do domácnosti určite hodiť. Okrem elektrických rúr sa Electrolux zaoberá aj výrobou vysávačov, klimatizácií alebo aj práčok. Všetky tieto výrobky vyrába švédska značka Electrolux s dôrazom na jednoduché a intuitívne ovládanie. Značka si drží na trhu stále miesto už niekoľko desiatok rokov a niet sa ani čomu čudovať. Spotrebiče, ktoré vyrába, a ktoré si zákazníci veľmi radi kupujú, vydržia veľmi dlho a ich výkon je viac ako uspokojivý. Práve preto by ste aj vy mali staviť na rúru Electrolux EOC3430EOX, ktorá vás nadchne svojím jednoduchým dizajnom a perfektným výkonom.

Varenie s úsmevom

Pri pečení alebo varení si mnohí dokážu naozaj perfektne oddýchnuť. Ak sa vždy v kuchyni len stresujete a hádžete jednu špinavú misku do drezu za druhou, trháte si vlasy, pretože vaša rúra už zase niečo pripálila a musíte to robiť odznova, mali by ste sa zamyslieť. Nepotrebujete náhodou novú rúru na pečenie, pri ktorej bude celé pečenie omnoho jednoduchšie a bez stresu? Ak je vaša odpoveď áno, veľmi radi vám dáme tip, na jednu z najlepších, aké sa nachádzajú na trhu a tou je rúra Electrolux EOC3430EOX. Pri tomto spotrebiči zažijete v kuchyni tú pravú pohodu a varenie s úsmevom. Bez zbytočného stresu alebo ponáhľania sa, pretože niečo nestíhate. Široký výber programov na pečenie a jednoduché ovládanie sú dve najsilnejšie stránky, s ktorými prichádza na trh táto rúra. Určite vás poteší aj to, že čistenie je veľmi jednoduché, pretože rúra disponuje samočistiacou funkciou, ktorý premení zbytky jedla na prach a spoľahlivo tak odstráni aj odolné nečistoty, s ktorými ste mali doteraz problémy.

Do kuchyne perfektne zapadne

Vstavaná rúra Electrolux EOC3430EOX má naozaj perfektné schopnosti. Jednou z najväčších výhod je to, že je vstavaná, takže vám nebude nikde vytŕčať. Jednoducho si ju zabudujete medzi svoje skrinky, kam úhľadne zapadne. Nerezové prevedenie je dnes samozrejmosťou len s tou výnimkou, že táto úprava je ochránená pred odtlačkami prstov. Potešili sme vás? Ani sa nečudujeme. Mnohí ľudia majú totižto problém s odtlačkami na nerezových povrchoch, ktoré však niekedy ani nejdú zotrieť či umyť.

Máte veľkú rodinu? Skvelé! Extra veľký priestor rúry Electrolux vám umožní pripraviť dostatok skvelého a chutného jedla nielen pre vašu rodinu, ale takisto aj pre návštevy, rodinné stretnutia alebo zvláštne príležitosti, pri ktorých jednoducho rúra musí byť prítomná. Radi doma pečiete domácu pizzu? Špeciálna funkcia určená na pečenie pizzy vám zaistí vždy chrumkavé cesto a tú pravú chuť, ktorú by ste v klasickej rúre nevyčarovali.

Jedlo je upečené rýchlo a jednoducho

Najnovšie typy rúr majú nielen štýlový dizajn, ale takisto prepracovaný systém ohrevu. Táto rúra ho má takisto a jeho názov je Ultra Fan Plus, ktorý vám umožňuje využitie každého jedného centimetra vnútorného priestoru rúry tak, aby ste pripravovali každé jedlo rovnomerne. Pri starších rúrach ste museli najprv upiecť jedno jedlo, následne pripraviť ďalšie. Teraz však môžete do rúry vložiť aj niekoľko jedál naraz a upečú sa naraz a rovnomerne. Systém sa totižto vyznačuje veľkým ventilátorom a špeciálnym vedením vzduchu, čo vám zaručuje, že teplo sa dostane do každej jednej časti rúry.

Samočiastiaci program sa postará o všetku špinu

Ako sme už vyššie spomínali, umývanie nie je žiadnym problémom. Dnešné spotrebiče, rovnako ako táto rúra, disponujú samočistiacim programom, vďaka ktorým sa vyčistia úplne sami. Rúra Electrolux EOC3430EOX vám ponúka jedinečnú možnosť čistenia iba dotykom prstu. Špeciálna samočistiaca funkcia dokáže premeniť kúsky jedál na prach, ktorý potom jednoducho zotriete vlhkou handričkou a máte hotovo.

Ovládanie zvládne úplne každý

Ku koncu spomenieme ešte ovládanie, ktoré zvládne naozaj úplne každý. Je to totižto naozaj veľmi jednoduché. Otočné gombíky sú zasúvacie, takže vám nikdy nebudú prekážať a prehľadný LED displej vám umožní presné nastavenie dĺžky programu, času jeho spustenia alebo aj jeho ukončenia. Všetky potrebné nastavenia tak zvládnete behom krátkej chvíľky a to bez toho, aby vás to nejako výrazne zdržiavalo. Spolu so spotrebičom získate aj chrómovaný rosť, smaltový koláčový plech na pečenie a ešte jeden smaltový pekáč. Odkryte kúzlo pokojného a príjemného pečenia aj vďaka rúre Electrolux EOC3430EOX.