Pečenie, varenie alebo len pomáhanie v kuchyni dokáže byť časovo náročné a fyzicky namáhavé. Mnohí kuchári v kuchyniach známych reštaurácií vedia o tom povedať svoje. A nielen tí, ale takisto aj ľudia, ktorí jednoducho v kuchyni pravidelne pracujú. Pre niekoho je možno varenie a pečenie oddych, no pre iných je to práca, ktorú robia pravidelne.
V dnešnej dobe však existuje naozaj mnoho spotrebičov, ktoré sa vám v každom jednom ohľade snažia s niečim pomôcť. Či už je to mikrovlnka, ktorá vám ohreje jedlo za pár sekúnd, rúra, ktorá vám upečie koláč rovnomerne  alebo elektrický sporák, ktorý sa ovláda jednoducho a intuitívne.
Práve rúry sú spotrebičom, na ktorý sa zameriame ako prvý. Tento spotrebič dokáže niekedy naozaj zázraky. Vie ušetriť kopu času, pripraviť chutné jedlo či dokonca rozmraziť nejaké potraviny. Rúry sú dnes spravené na ten spôsob, aby dokázali svojmu užívateľovi pomôcť a najmä skrátiť jeho pobyt v kuchyni, ktorý by bol inak príliš zdĺhavý.
Najnovšie kuchynské rúry majú okrem toho aj krásny dizajn. Výrobcovia jednoducho vedia, čo ľudia milujú a čo chcú.

Technika sa neustále posúva ďalej a tí, ktorí si zariaďovali dom pred niekoľkými rokmi už môžu vidieť rozdiely v technológiách a dizajne. Nielen človek, ale takisto aj svet okolo neho sa mení neskutočnou rýchlosťou, a preto je mnohokrát veľmi ťažké držať krok s technológiami a novinkami, ktoré nám ponúkajú internetové alebo kamenné obchody.
Ak vám vaša rúra prestala fungovať alebo sa práve sťahujete a nejakú novú potrebujete, mali by ste si nájsť takú, ktorá udrží krok najmä s vami. Základom je jednoduchý dizajn, ktorý vám zaistí, že aj keď sa o niekoľko rokov rozhodnete zmeniť dizajn alebo štýl kuchyne, vždy sa vám do nej rúra bude hodiť. Nebudete ju musieť len tak meniť.
Takisto by ste sa mali zamerať aj na výkon a spotrebu. Po niekoľkých rokoch, keď si všimnete, že vám rúra “saje” z peňaženky omnoho viac peňazí, ako ste očakávali, bude už neskoro na jej výmenu. Práve preto by ste pri kúpe takýchto dôležitých výrobkov mali rozmýšľať omnoho dlhšie ako len jeden alebo dva dni. Prezerajte si ponuky obchodov, porovnávajte jednotlivé modely, dajte si poradiť od odborníkov a konzultujte svoj výber. Správny výber rúry tak oceníte aj po niekoľkých rokoch.

Rúra pre každého

Zažite aj vy v kuchyni tú pravú pohodu a varte s úsmevom na perách! Práve vďaka rúre Electrolux EOC3430EOX totižto spoznáte kúzlo jednoduchej prípravy jedál, dokonca aj pre väčší počet hostí.

Pri modeli Electrolux EOC3430EOX sa môžete tešiť na široký výber programov na pečenie, jednoduché ovládanie a štýlový dizajn. Nechýba ani samočistiaca funkcia, ktorá premení zvyšky jedla na prach a spoľahlivo tak odstráni aj odolné nečistoty.

Jednoduché čistenie

Čistenie rúr bolo vždy peklom pre každého. Pripáleniny či usadený olej sa čistili aj hodiny. Niekedy ani po dlhom čase rúra stále nebola dostatočne čistá. Pri modeli Electrolux EOC3430EOX si určite užijete funkciu ECO Clean, ktorá umožní veľmi jednoduché umývanie. Stačí na dno rúry vložiť pekáč s trochou vody, zapnúť daný program a rúra sa o všetko postará.

Jedlo sa zmení na prach, ktorý sa veľmi jednoducho, jedným ťahom, zotrie vlhkou handrou. Umývanie rúry je tak naozaj veľmi jednoduché a rýchle.

Veľká rúra pre veľké rodiny

Extra veľký priestor rúry si zamilujú najmä väčšie rodiny. Môžete v nej tak urobiť naraz hneď niekoľko chodov. Svojich hostí môžete ohromiť taktiež dokonalou pizzou, ktorá sa v tomto spotrebiči vďaka špeciálnemu programu veľmi rýchlo a jednoducho upečie.

Funkcie

Okrem spomínanej funkcie na pizzu si určite užijete aj prepracovaný systém ohrevu UltraFan Plus, ktorý umižňuje využitie každého jedného centimetra vnútorného priestoru tak, aby sa všetko pripravovalo rovnomerne. Je preto úplne jedno, ako alebo kde do rúry jedlo vložíte.

Systém sa vyznačuje veľkým ventilátorom a špeciálnym vedením vzduchu, čo zaisťuje rovnomernú distribúciu tepla. Pripravujte tak svoje jedlo bez problémov a pokojne aj naraz.

Štýlový dizajn

Ak aj vy hľadáte štýlovú a peknú rúru, ktorá by sa vám hodila do vašej kuchyne, rozhodne stavte aj vy na Electrolux EOC3430EOX.

Dizajn rúry je veľmi dôležitý hneď z niekoľkých dôvodov. Ten prvý je osobný. Každý z nás chce mať doma pekný spotrebič, ktorý bude vyzerať skvelo. A práve rúra Electrolux EOC3430EOX tak aj vyzerá. Jej strieborno-čierne prevedenie je elegantné a pritom jednoduché.

Druhý dôvod je, že sa vám vďaka štýlovému a peknému dizajnu bude hodiť do vašej kuchyne a skvelo dotvorí celok. To znamená, že rúra nebude len obyčajným spotrebičom, ktorý je v kuchyni len z praktického hľadiska.

Rúra je vstavaná, a preto ušetrí taktiež miesto. Kuchyňa vyzerá vďaka vstavaným spotrebičom veľmi uhladene a štýlovo, vďaka čomu na takýto typ spotrebičov staví mnoho ľudí.

Nerez je síce veľmi pekným materiálom, no často je aj veľmi náchylný na odtlačky prstov. V tomto prípade sa však nemusíte ničoho báť. Rúra má špeciálnu povrchovú úpravu, vďaka čomu sa na nej nezachytávajú zbytočné odtlačky.

Jednoduché ovládanie

Ovládanie zvládne naozaj úplne každý. Funguje na princípe otočných zasúvacích gombíkov. Nechýba ani dostatočne veľký LED displej, ktorý vám umožní nastavenie dĺžky programu, času jeho spustenia a jeho ukončenia. Všetky ostatné nastavenia zvládnete behom chvíle bez toho, aby ste sa výrazne zdržali.

Spolu s rúrou získate pri kúpe chrómový rosť, smaltový koláčový plech na pečenie a odkvapkávajúci smaltový pekáč. Spoznajte tak kúzlo jednoduchého varenia a zamilujte si multifunkčnú rúru Electrolux EOC3430EOX aj vy!

Tichý chod

Tak ako väčšina spotrebičov v dnešnej dobe, aj rúry sa pomaly, no s istotou každým novým modelom stišujú. Model Electrolux EOC3430EOX sa môže pýšiť naozaj tichým chodom, ktorý nebude rušiť nikoho. Či už jedlo pečiete počas dňa alebo večera, na rúru sa môžete spoľahnúť vždy.

Jej chod je taký tichý, že nevyruší spiaceho človeka, konverzáciu ľudí, ktorí sú blízko nej alebo nejaký film, ktorý práve sledujete.

O značke

Nakoniec by sme vám radi predstavili značku Electrolux. Táto značka je známou značkou, ktorá predáva kvalitné spotrebiče a nie je asi človek, ktorý by ju nepoznal alebo na našom trhu ešte nevidel. Jej výrobky sú kvalitné, štýlové a majú príjemný dizajn, vďaka ktorému sa vám budú do domácnosti určite hodiť. Okrem elektrických rúr sa Electrolux zaoberá aj výrobou vysávačov, klimatizácií, mrazničiek alebo aj práčok. Všetky tieto výrobky vyrába švédska značka Electrolux s dôrazom na jednoduché a intuitívne ovládanie. Značka si drží na trhu stále miesto už niekoľko desiatok rokov a niet sa ani čomu čudovať. Spotrebiče, ktoré vyrába, a ktoré si zákazníci veľmi radi kupujú, vydržia veľmi dlho a ich výkon je viac ako uspokojivý.