Už odjakživa boli v domácnosti ženy, ktoré piekli pre svoje rodiny. Každý deň tak na stole nechýbal nejaký dobrý koláč, ktorý spravili z lásky. Ten nielen dobre chutil, ale takisto aj dobre zasýtil neustále hladné deti. Milujete aj vy pečenie či varenie a potrebujete kvalitnú rúru, ktorá sa postará o to, aby ste mali vždy všetky pokrmy správne pripravené? Stavte aj vy na rúry, ktoré sa dnes na trhu nachádzajú, pretože patria medzi tie najlepšie, ktoré vám trh môže ponúknuť. Okrem toho, že väčšina má nízku spotrebu, pekné prevedenie a štýlový dizajn, určite vás prekvapí aj ich výkon, ktorý je naozaj silný a vy si tak poradíte aj s tým najnamáhavejším jedlom, ktoré by ste pre svoju rodinu mali pripraviť. Dobré koláče, špeciálne dezerty alebo zapekané slané chuťovky pre svoju rodinu dnes prichystáte veľmi rýchlo vďaka technickému pokroku, ktorý nám zasahuje do domácností jedna radosť.

Technické vymoženosti nám dneska ponúkajú naozaj mnoho zaujímavých a štýlových spotrebičov, ktoré by ste si chceli zakúpiť určite aj vy. Či už sú to kvalitné rúry, vysávače, klimatizácie alebo nejaké iné výdobytky techniky, určite by ste mali na ne staviť. V dnešnom rýchlom svete, kedy počas dňa chcete stihnúť viac ako milión vecí naraz, jednoducho musíte pracovať aj na doraz svojich síl a presvedčiť sa, že vám môžu pomáhať aj stroje, ktoré mám naokolo. Najnovšie rúry vám upečú každý jeden pokrm, ktorý budete potrebovať bez problémov, veľmi rýchlo a bez toho, aby ste čo i len spálili okraj. Úžasné zákusky, chutné hlavné jedlá či nejaké chuťovky, ktoré chcete servírovať svojim hosťom, si prichystáte a dáte piecť. Rúry sa v dnešnej dobe postarajú nielen o správny program, ktorý upečie vaše jedlo, ale takisto aj o načasovanie, aby jedlo bolo upečené, no zároveň nebolo spálené. Najnovšie rúry vám dnes do života prinesú len to najlepšie a domácnosť bude vyzerať vďaka jednej modernej naozaj perfektne a bez toho, aby ste sa museli báť, že by sa vám tam nehodila.

Značka Electrolux je známou značkou, ktorá predáva kvalitné spotrebiče a nie je asi človek, ktorý by ju nepoznal alebo na našom trhu ešte nevidel. Jej výrobky sú kvalitné, štýlové a majú príjemný dizajn, vďaka ktorému sa vám budú do domácnosti určite hodiť. Okrem elektrických rúr sa Electrolux zaoberá aj výrobou vysávačov, klimatizácií alebo aj práčok. Všetky tieto výrobky vyrába švédska značka Electrolux s dôrazom na jednoduché a intuitívne ovládanie. Značka si drží na trhu stále miesto už niekoľko desiatok rokov a niet sa ani čomu čudovať. Spotrebiče, ktoré vyrába, a ktoré si zákazníci veľmi radi kupujú, vydržia veľmi dlho a ich výkon je viac ako uspokojivý. Práve preto by ste aj vy mali staviť na rúru Electrolux EOB43410OX, ktorá vás nadchne svojím jednoduchým dizajnom a perfektným výkonom.

Rozhliadate sa po novej rúre, ktorá bude spĺňať všetky všetky vaše požiadavky a bude mať veľmi pekný estetický dizajn? Skúste staviť na multifunknčú rúru Electrolux EOB43410OX, ktorá vás prekvapí nielen svojím štýlovým dizajnom, ale takisto aj eleganciou, ktorá perfektne zapadne do línie vašej kuchynskej linky. Rúra je maximálne flexibilná a ponúka XXL kapacitu vo vnútri rúry. Multifunkčný spotrebič Electrolux EOB43410OX v nerezovom prevedení ponúka širokú škálu funkcií, s ktorými budete spokojní niekoľko rokov bez toho, aby ste ju vymieňali za nejakú inú. Pečenie a varenie môže byť omnoho jednoduchšie práve vďaka tejto rúre, ktorá vám splní aj to posledné, čo potrebujete.

Veľký vnútorný objem XXL ponúka objem rúry neuveriteľných 74 litrov a tak sa do nej zmestí aj ten najväčší plech, ktorý potrebujete upiecť. Vstavaná rúra Electrolux EOB43410OX sa radí do energetickej triedy A a jej povrch je zaobstaraný povrchovou úpravou proti odtlačkom prstov vďaka čomu si môžete byť istí, že rúra sa nikdy nebude ťažko umývať a nebudete mať s ňou problémy, ktoré majú iní ľudia pri umývaní. Vďaka energetickej triede A vám ušetrí naozaj veľmi veľa energie, vďaka čomu získate peniaze, ktoré by ste inak museli do energií investovať. Rúra Electrolux EOB43410OX je vybavená účinnou izoláciou, vďaka ktorej dokážete udržať vnútornú teplotu a teplotu prípravy jedla. S touto izoláciou je o 10% energeticky úspornejšia než ostatné rúry triedy A, ktoré by ste si mohli kúpiť.

Multifunkčná rúra Electrolux EOB43410OX je obstaraná rôznymi praktickými funkciami, ktoré určite využijete. Rúra má zasúvacie gombíky, ktoré nebudú nikdy zavadzať a nebudú vám kaziť ladnú líniu celej kuchynskej linky. Tieto gombíky slúžia k nastaveniu teploty a k jednotlivým režimom ohrevu. Prehľadný LED displej uprostred panelu slúži k nastaveniu času a funkcií odpočítavania času. To vám ponúka veľmi prehľadné informácie o tom, čo sa deje v rúre a čo by ste potrebovali vedieť.

Rúry, ktoré majú mnoho programov sú tie najlepšie, pretože si z nich môžete vybrať a nájsť svoj najobľúbenejší, ktorý budete používať pravidelne. Výrobcovia v Electrolux to zjavne vedia, a práve preto vybavili multifunkčnú rúru Electrolux EOB43410OX až ôsmymi funkciami, ktoré určite skvelo využijete aj vy. Medzi nimi sa nachádza napríklad horný a spodný ohrev, vrchný ohrev s grilom, spodný ohrev, ventilátor s grilom (tzv. infrapečenie), ventilátor s grilom so spodným ohrevom, kruhové teleso, vrchný ohrev a gril. Všetky tieto programy využijete na prípravu vašich obľúbených pokrmov a spravíte si tak dezert alebo hlavné jedlo presne podľa vašich predstáv. Rúra si poradí so sladkými pokrmami ako napríklad bábovka, domáca bublanina alebo deťmi obľúbená pizza či grilované klobásy, pečené kura a iné druhy mäsa a takisto aj domáci chlieb. Všetko vám upečie presne tak, ako budete chcieť a bez toho, aby ste sa museli báť nedobrého upečenia alebo iných problémov, ktoré sprevádzajú iné rúry. Rúra Electrolux EOB43410OX vám takisto ponúka možnosť piecť na troch úrovniach naraz, vďaka čomu máte omnoho rýchlejšie pečenie a na jedenkrát tak upečiete rovno tri plechy. Nestrávite tak v kuchyni príliš dlhý čas.

Pre vaše maximálne pohodlie sú rošty elektrickej rúry Electrolux EOB43410OX navrhnuté veľmi dômyselne a to tak, aby zjednodušili vkladanie a vykladanie plechov. Vďaka tomu sa omnoho jednoduchšie zasunú späť do rúry a veľmi rýchlo aj za pomoci len jednej ruky. Pre rovnomernú prípravu jedla je rúra zaobstará systémom ohrevu s názvom Ultra Fan Plus, ktorý sa vyznačuje najmä extra veľkým ventilátorom, ktorý táto XXL rúra potrebuje a takisto aj špeciálnym vedením vzduchu. Jedlo je tak rovnomerne upečené či už bude hore alebo dole. Detská bezpečnostná poistka chráni pred náhodným zapnutím alebo vypnutím spotrebiča. Vďaka tejto funkcií môžete v pokoji robiť čokoľvek a nemusíte sa báť, že by sa vašim deťom niečo stalo.

Pre jednoduchú údržbu vám vnútorný priestor rúry Electrolux EOB43410OX ponúka hladký lesklý smalt, ktorý je veľmi odolný. Ohrevné teleso môžete veľmi jednoducho dostať von aby ste ho mohli očistiť omnoho lepšie, ako keby sa chcete dostať dovnútra rúry. Ďalšou skvelou vychytávkou sú sklenené dvierka, ktoré môžete veľmi jednoducho vyčistiť. Funkcia Aqua Clean je zas perfektný program pre účinné a šetrné čistenie rúry. Bez agresívnych čistiacich prostriedkov môžete ekologicky a účinne vyčistiť vnútornú časť rúry Electrolux EOB43410OX. Do pekáča stačí jednoducho naliať vodu a spustiť program Aqua Clean. Voda sa pri zvýšenej teplote postupne odparuje a vlhká para zmäkčí mastnotu, ktorá je prichytená na stenách rúry. Táto rúra vám vydrží naozaj dlhé roky bez toho, aby ste ju museli meniť alebo dať opravovať.