Rúry sú spotrebiče, ktoré v domácnosti nesmú chýbať nikomu. Či už radi pečiete a varíte, alebo tieto činnosti nechávate radšej na niekoho iného, určite by ste mali mať tento spotrebič aspoň jeden doma, pretože vám zjednoduší prácu, uľahčí vám všetko, čo musíte spraviť a kedykoľvek, keď príde nejaká návšteva, rýchlo urobíte každý pokrm, ktorý musíte. Či už to má byť sladký dezert, ktorý neskôr ponúknete po niekoľko chodovom menu svojim blízkym, alebo to má byť hlavné jedlo. Všetko môžete jednoducho splniť aj pomocou kvalitnej rúry, ktorú si zakúpite. Dnešné kuchyne sú tvorené hlavne kvalitnými spotrebičmi, ktoré sú zabudované a vyzerajú nielen štýlovo, ale takisto nadčasovo, moderne a presne tak, ako by mal vyzerať spotrebič, ktorý máte u vás doma. Problémom však býva výber správneho spotrebiča, ktorý by vám mohol vyhovovať neustále, aj niekoľko rokov vkuse.

Na trhu dnes môžeme nájsť veľké množstvo zaujímavých výrobkov, medzi ktoré sa vo veľkom radia aj spotrebiče ako napríklad rúry. Presne tieto spotrebiče sú tým, čo určite potrebujete aj vy doma. Jednoduché ovládanie, nízka spotreba, vysoký výkon a rýchle pečenie je niečo, čo hľadajú nielen profesionálne cukrárky a kuchárky, ale takisto aj rodiny a domácnosti, ktoré stavia vždy na to najlepšie, čo môže byť. Výber toho najlepšieho spotrebiča je však niekedy naozaj veľmi ťažký, pretože na trhu sa nachádza naozaj veľké množstvo kvalitných a zaujímavých výrobkov, ktoré vás možno aj oslovia a budete chcieť práve tie. Výber však musí spočívať v tom, ako spotrebič vyzerá, aký má výkon a takisto aj spotrebu. Kombináciou týchto troch vecí vám vyjde jedna hlavná, ktorá vám ukáže presne na jeden či dva spotrebiče, ktoré sú tie najlepšie. Rovnako je to aj s rúrami na pečenie, ktoré dnes zohrávajú hlavnú úlohu v kuchyniach. Stavte aj vy na tú najlepšiu a najkvalitnejšiu rúru, ktorá vám pomôže ušetriť nielen čas, ale takisto aj spotrebu a budete mať pri nej naozaj dobrý pocit, pretože bude mať aj krásny dizajn, ktorý si určite zamilujete na prvý pohľad.

Značka Electrolux je známou značkou, ktorá predáva kvalitné spotrebiče a nie je asi človek, ktorý by ju nepoznal alebo na našom trhu ešte nevidel. Jej výrobky sú kvalitné, štýlové a majú príjemný dizajn, vďaka ktorému sa vám budú do domácnosti určite hodiť. Okrem elektrických rúr sa Electrolux zaoberá aj výrobou vysávačov, klimatizácií alebo aj práčok. Všetky tieto výrobky vyrába švédska značka Electrolux s dôrazom na jednoduché a intuitívne ovládanie. Značka si drží na trhu stále miesto už niekoľko desiatok rokov a niet sa ani čomu čudovať. Spotrebiče, ktoré vyrába, a ktoré si zákazníci veľmi radi kupujú, vydržia veľmi dlho a ich výkon je viac ako uspokojivý. Práve preto by ste aj vy mali staviť na rúru Electrolux EOB3454AOX , ktorá vás nadchne svojím jednoduchým dizajnom a perfektným výkonom.

Hľadáte aj vy modernú elektrickú rúru, ktorá vám upečie všetky dezerty a pokrmy, ktoré potrebujete rovnomerne? Pečte pre svoju rodinu domáci chlieb, pečte chutné obedy a ugrilujte si svoje obľúbené mäso. Toto všetko a omnoho viac vám ponúka multifunkčná rúra Electrolux EOB3454AOX s parnou funkciou Plus Steam s dvojkruhovým grilom. Táto vstavaná rúra má krásne farebné prevedenie nerezovej ocele, ktoré sa vám bude určite páčiť. Takisto vám ponúka praktickú povrchovú úpravu proti odtlačkom prstov, ktorá vám zaistí, že rúru značky Electrolux  nebudete musieť stále umývať po každom chytení.

Skvelou funkciou rúry Electrolux EOB3454AOX je najmä systém PLus Steam. Táto funkcia je vhodná najmä pri príprave domáceho pečiva alebo chleba. Trochu pary, ktoré sa behom pečenia v rúre uvoľní, zaistí bohatšiu, lesklejšiu a omnoho krajšiu farbu, chrumkavejšiu kôrku a mäkkú a veľmi chutnú textúru chleba, bagiet alebo rôznych druhov pečiva. Nikdy sa tak nestane, že by ste mali problém s pečením sladkých alebo slaných druhov pečiva. K dokonalým výsledkom pri príprave akýchkoľvek pokrmov prispieva takisto systém ohrevu Ultra Fan Plus, ktorý sa vyznačuje extra veľkým ventilátorom a špeciálnym vedením vzduchu. Všetky druhy pokrmov, ktoré pripravíte v tejto rúre budú upečené rovnomerne, kdekoľvek ich umiestnite. Máte tak istotu, že aj pri pečení viacerých plechov sa nestane, že by ste nemali niečo upečené.

Výhodou je, že jedlo môžete piecť v troch rôznych úrovniach naraz, bez toho, by vám jeden z pokrmov ohrozilo a bol by nedopečený alebo nedobre spravený. Druhý takisto nebude ani spálený. Dokonalého pomocníka robí z rúry Electrolux EOB3454AOX aj to, že má výkonný dvojkruhový gril, s ktorým dostanete skvelé výsledky veľmi jednoducho a rýchlo. Nikdy sa nestane, že by ste na grilovanie alebo pečenie čakali príliš dlho.

Pri pečení si môžete vybrať takisto z viacerých funkcií, ako napríklad vrchný ohrev, kruhové teleso + ventilátor, ring + evaporator + fan, spodný ohrev, svetlo, gril, vrchný ohrev + gril, ventilátor s grilom (tzv. infrapečenie) + spodný ohrev, ventilátor s grilom, horný + spodný ohrev. Medzi týmito spôsobmi pečenia si určite nájdete presne ten, ktorý sa vám najviac zapáči a najlepšie sa vám s ním bude piecť. Výhodou pri rúrach, ktoré vám ponúkajú viac spôsobov pečenia je ten, že si medzi nimi môžete vyberať a nájsť aj ten najlepší spôsob, ktorý sa vám bude hodiť.

Rúra Electrolux EOB3454AOX sa veľmi jednoducho a hlavne intuitívne ovláda. Všetky nastavenia, ktoré máte zadané, môžete vidieť na LED displeji, na ktorom si sami aj zvolíte dĺžku, spustenie alebo koniec prípravy jedál a pomocou otočných gombíkov si navolíte všetky ďalšie nastavenia. Hlavné otočné gombíky môžete zatlačiť dovnútra, vďaka čomu sa veľmi jednoducho rúra Electrolux EOB3454AOX udržuje čistá, jednoducho sa umýva a gombíky nikde neprekážajú. Akonáhle rúru spustíte, automaticky začne pracovať aj chladiaci ventilátor, ktorý ochladzuje elektronické komponenty, ktoré sú tak chránené a nikdy sa im nič nestane.

Údržba rúry Electrolux EOB3454AOX a jej čistenie je veľmi jednoduché vďaka kvalitným materiálom, ktoré boli využité na jej spracovanie a výrobu. Jednoducho vyčistíte nielen smaltové časti a dvere, ale takisto aj vyhrievacie teleso, ktoré je odnímateľné. Ku komfortu pri používaní rúry Electrolux EOB3454AOX prispieva aj hladké a tiché zatváranie, ktoré vždy zaistí tlmené zatvorenie. Nikdy by sa nemohlo stať, že dvierka príliš silno buchnú a niečo by sa rúre mohlo stať. K rúre pri kúpe získavate automaticky smaltovaný koláčový plech na pečenie, jeden odkvapkávací pekáč zo šedého smaltu a jeden bežný chrómovaný rošt. Vďaka rúre Electrolux EOB3454AOX tak upečiete vždy a všetko poriadne a tak, aby to chutilo nielen vám, ale celej vašej rodine a priateľom.