Pečenie, varenie alebo len pomáhanie v kuchyni dokáže byť časovo náročné a fyzicky namáhavé. Mnohí kuchári v kuchyniach známych reštaurácií vedia o tom povedať svoje. A nielen tí, ale takisto aj ľudia, ktorí jednoducho v kuchyni pravidelne pracujú. Pre niekoho je možno varenie a pečenie oddych, no pre iných je to práca, ktorú robia pravidelne.
V dnešnej dobe však existuje naozaj mnoho spotrebičov, ktoré sa vám v každom jednom ohľade snažia s niečim pomôcť. Či už je to mikrovlnka, ktorá vám ohreje jedlo za pár sekúnd, rúra, ktorá vám upečie koláč rovnomerne  alebo elektrický sporák, ktorý sa ovláda jednoducho a intuitívne.
Práve rúry sú spotrebičom, na ktorý sa zameriame ako prvý. Tento spotrebič dokáže niekedy naozaj zázraky. Vie ušetriť kopu času, pripraviť chutné jedlo či dokonca rozmraziť nejaké potraviny. Rúry sú dnes spravené na ten spôsob, aby dokázali svojmu užívateľovi pomôcť a najmä skrátiť jeho pobyt v kuchyni, ktorý by bol inak príliš zdĺhavý.
Najnovšie kuchynské rúry majú okrem toho aj krásny dizajn. Výrobcovia jednoducho vedia, čo ľudia milujú a čo chcú.

Technika sa neustále posúva ďalej a tí, ktorí si zariaďovali dom pred niekoľkými rokmi už môžu vidieť rozdiely v technológiách a dizajne. Nielen človek, ale takisto aj svet okolo neho sa mení neskutočnou rýchlosťou, a preto je mnohokrát veľmi ťažké držať krok s technológiami a novinkami, ktoré nám ponúkajú internetové alebo kamenné obchody.
Ak vám vaša rúra prestala fungovať alebo sa práve sťahujete a nejakú novú potrebujete, mali by ste si nájsť takú, ktorá udrží krok najmä s vami. Základom je jednoduchý dizajn, ktorý vám zaistí, že aj keď sa o niekoľko rokov rozhodnete zmeniť dizajn alebo štýl kuchyne, vždy sa vám do nej rúra bude hodiť. Nebudete ju musieť len tak meniť.
Takisto by ste sa mali zamerať aj na výkon a spotrebu. Po niekoľkých rokoch, keď si všimnete, že vám rúra “saje” z peňaženky omnoho viac peňazí, ako ste očakávali, bude už neskoro na jej výmenu. Práve preto by ste pri kúpe takýchto dôležitých výrobkov mali rozmýšľať omnoho dlhšie ako len jeden alebo dva dni. Prezerajte si ponuky obchodov, porovnávajte jednotlivé modely, dajte si poradiť od odborníkov a konzultujte svoj výber. Správny výber rúry tak oceníte aj po niekoľkých rokoch.

Výkonný teplovzdušný pomocník

Hľadáte aj vy výkonného pomocníka do kuchyne, ktorý by vám pomohol pri každom pečení? Stavte na teplovzdušnú rúru Bosch HBA534ES0, ktorá vám poskytuje široké možnosti využitia, rôzne funkcie a jednoduché ovládanie. Stane sa tak vaším obľúbeným pomocníkom, ktorého budete milovať.

Grilovanie, pečenie alebo iné úkony. Aj to všetko zvládne model Bosch HBA534ES0, ktorý patrí medzi špičky na dnešnom trhu. Vykúzlite jedlo ako profesionáli aj vy.

Funkcie

Pusťme sa hneď do toho najdôležitejšieho, čo sú funkcie. Vstavaná rúra Bosch HBA534ES0 je snom snáď každého človeka, ktorý túži po krásnej a štýlovej kuchyni. Dnes to môže byť aj váš splnený sen.

Rúra Bosch HBA534ES0 vám ponúka až sedem variantov pečenia, ktoré sa nastavia veľmi jednoducho. Najväčšou prednosťou je však pečenie, ktoré používa veľmi zaujímavú funkciu 3D horúci vzduch. Ten sa postará o dokonalé výsledky vášho úsilia.

Tento systém dokáže privádzať horúci vzduch hneď z troch úrovní naraz. Pokrm má tak možnosť prepiecť sa správne a na všetkých miestach. Môžete zabudnúť na pripálené rohy alebo nedopečený stred.

Okrem 3D pečenia si môžete zvoliť aj z ďalšej ponuky, ako napríklad:

  • klasický spodný a horný ohrev
  • cirkulačný infra – grill – na správne upečené kura
  • veľkoplošný gril – na grilované rebierka
  • špeciálny stupeň PRO – na perfektne upečenú pizzu
  • jemné teplovzdušné pečenie – napríklad na vianočné koláčiky

Jednoduché ovládanie

Ovládanie spotrebičov sa neustále zdokonaľuje a zjednodušuje. Aj napriek novým technológiám zvládne ovládanie aj úplný začiatočník.

Rúra Bosch HBA534ES0 sa ovláda elektronicky. Sami si môžete nastaviť teplotu v rozmedzí od 50 do 275 stupňov Celzia. Nechýbajú ani elektronické hodiny s časovou predvoľbou. Svoj pokrm si tak môžete nechať upiecť bez toho, aby ste sa báli jeho zhorenia.

Na rúru nepotrebujete ani žiadny špeciálny prívod prúdu. Stačí ju zapojiť do bežnej zástrčky. Na jej chod jej stačí napätie 220 – 240 V.

Štýlový dizajn

Ak aj vy hľadáte štýlovú a peknú rúru, ktorá by sa vám hodila do vašej kuchyne, rozhodne stavte aj vy na Bosch HBA534ES0 .

Dizajn rúry je veľmi dôležitý hneď z niekoľkých dôvodov. Ten prvý je osobný. Každý z nás chce mať doma pekný spotrebič, ktorý bude vyzerať skvelo. A práve rúra Bosch HBA534ES0 tak aj vyzerá. Jej strieborno-čierne prevedenie je elegantné a pritom jednoduché.

Druhý dôvod je, že sa vám vďaka štýlovému a peknému dizajnu bude hodiť do vašej kuchyne a skvelo dotvorí celok. To znamená, že rúra nebude len obyčajným spotrebičom, ktorý je v kuchyni len z praktického hľadiska.

Rúra je vstavaná, a preto ušetrí taktiež miesto. Kuchyňa vyzerá vďaka vstavaným spotrebičom veľmi uhladene a štýlovo, vďaka čomu na takýto typ spotrebičov staví mnoho ľudí.

Tichý chod

Tak ako väčšina spotrebičov v dnešnej dobe, aj rúry sa pomaly, no s istotou každým novým modelom stišujú. Model Bosch HBA534ES0 sa môže pýšiť naozaj tichým chodom, ktorý nebude rušiť nikoho. Či už jedlo pečiete počas dňa alebo večera, na rúru sa môžete spoľahnúť vždy.

Jej chod je taký tichý, že nevyruší spiaceho človeka, konverzáciu ľudí, ktorí sú blízko nej alebo nejaký film, ktorý práve sledujete.

Jednoduché čistenie

Čistenie rúr bolo vždy peklom pre každého. Pripáleniny či usadený olej sa čistili aj hodiny. Niekedy ani po dlhom čase rúra stále nebola dostatočne čistá. Pri modeli Bosch HBA534ES0 sa však ničoho takéhoto nemusíte báť. Má totižto Eco Clean Direct funkciu, pri ktorej zadná stena automaticky pohlcuje vypečené tuky. Odpadne vám tak boj s oškrabávaním a komplikovaným čistením.

Steny majú aj Granit Email, hladký povrch bez ostrých hrán, ktorý taktiež zjednodušuje ich údržbu.

Veľmi bezpečná

Bezpečnosť nadovšetko. Aj toho sa drží značka Bosch. Vďaka tomu si môžete užiť rúru Bosch HBA534ES0, ktorá vám nielen upečie chutný pokrm, ale taktiež sa postará, aby jej prevádzka bola bezpečná.

Nechýba teda detská poistka, funkcia, ktorá udržuje sklo studené aj počas pečenia a chladné dvierka, vďaka čomu je manipulácia možná aj počas pečenia.

O značke

Značka Bosch má vo svojej ponuke nielen kvalitné, ale aj štýlové výrobky. Každý produkt je precízne spracovaný a ponúka výkon, hodný mnohých profesionálnych spotrebičov. Výrobky značky Bosch sú známe po celom svete a vy si môžete byť istí, že milióny spokojných zákazníkov by ich nemenili.