Radi trávite v kuchyni dlhý čas, pečiete a varíte? Presne pre vás je ručný šľahač s misou od značky Bosch MFQ36460, ktorý je rýchly, jednoducho sa ovláda a pripraví vám to najchutnejšie jedlo, ktoré ste kedy jedli. Perfektné príslušenstvo vám umožní spraviť si jednoducho každé cesto na koláč či plnku do neho.

Značka Bosch patrí medzi tie najlepšie značky, ktoré sa na slovenskom a českom trhu nachádzajú. Ponúkajú tie najlepšie výrobky, ktoré vám vydržia dlho a nebudete sa ich musieť báť, že by sa vám po niekoľkých rokoch pokazili a museli by ste ich meniť za nové. Ručný šľahač, ktorý zmixuje aj niekoľko kilogramov cesta je perfektný a naozaj veľmi silný.

Vďaka ručnému šľahaču Bosch MFQ36460 ušetríte omnoho viac času, akoby ste si mysleli. Okrem toho, že ručne môžete šľahať cesto, môžete dať stroj ku šľahacej mise, takže ho nemusíte držať a stojí aj samostatne. Vďaka tomu máte vždy ruky prázdne a do misy môžete vložiť suroviny, ktoré potrebujete. Nádoba, do ktorej dávate potraviny je rotovacia, takže sa vám bude stále otáčať a všetko sa perfektne rozmixuje a zmieša.

Rotovacia misa má objem tri litre, takže v nej zmiešate naozaj veľké množstvo potravín. Vďaka veľkosti sa teda hodí do stredne veľkých až veľkých rodín, ktoré potrebujú dostatok priestoru na všetko. Rotačné pohyby vám vymiešajú nielen cesto ale aj hladký krém, ktorý potrebujete mať precízne pripravený.

Bojíte sa hluku? To naozaj netreba! Šľahač značky Bosch vám zaručuje tichú prevádzku, ktorá nebude rušiť nikoho v okolí. Môžete tak piecť aj v noci a susedia nebudú o ničom vedieť. Práve tichá prevádzka je výhodou, vďaka ktorej si tento šľahač kupujú naozaj mnohí a radi naň vždy stavia. Vybrať si môžete z piatich rýchlostí, ktoré perfektne sedia na rôzne varianty šľahania. Okrem toho máte v ponuke aj šľahacie metly a miešacích hákov. Tie vám pohodlne a najmä jednoducho spravia tú najhoršiu prácu, ktorá by vás mohla čakať pri pečení.

Ak sa rozhodnete pre pečenie či varenie a šľahač budete držať v ruke, o bolesti rúk či nepríjemných trasľavých pocitoch nebudete nič vedieť. Je to najmä kvôli tomu, že mixér má ergonomicky tvarované rukoväte, ktoré sú pokryté protišmykovou vrstvou soft touch, ktorá je z mäkkého gumového materiálu. V ruke sa vám tak nebude nič kĺzať a ani vám nič nebude robiť nepríjemné pocity. Niektoré, staršie či menej výkonné šľahače sú ťažké a mnohokrát nespravia práve to, čo by ste od nich požadovali. Ručný šľahač Bosch MFQ36460 je výbornou voľbou, pretože má všetky výhody, ktoré iným šľahačom chýbajú.

Mnohí, ktorí sa radi orientujú v kuchyni určite zbystria pozornosť, keď zistia, akými výhodami disponuje tento stroj. Tichý motor, ktorý je vybavený veľkým príslušenstvom a ergonomickou vrstvou sa vám bude pozdávať hneď od začiatku a okamžite si s ním padnete do oka.

Moderná technológia, ktorá bola použitá na vytvorenie tohto výrobku patrí medzi tie najlepšie, ktoré poznáte. Motor je silný, tichý a ľahký. Vy si vždy vyberiete, akú rýchlosť si zvolíte a čo budete piecť či variť. Tento stroj sa vám vždy perfektne prispôsobí v každej situácií, ktorá si vyžaduje nejaký profesionálny a silný prístroj, ktorý by zvládal urobiť poriadnu prácu.