Radi si vytvárate rôzne účesy aj na bežné dni? Niekedy to bývala zdĺhavá práca, na ktorú ste si museli nechať dostatok času, aby ste všetko ráno alebo počas dňa stihli. Dnes sú však moderné žehličky, kulmy či fény, vďaka ktorým si veľmi rýchlo spravíte všetko, čo potrebujete. Stavte aj vy na najnovšie kulmy, ktoré vám vyčarujú účes rýchlo a jednoducho.

Značka Imatec Bellissima vždy prináša tie najlepšie a najnovšie trendy s elektrospotrebičoch, ktoré určite radi budete používať. Okrem toho, že máte kvalitný výrobok, má aj najnovšie funkcie, vďaka čomu budete vedieť, že ste stavili na to najlepšie. Značka má stálych zákazníkov po celom svete, ktorých nikdy nesklamala.

Túžite mať deň čo deň krásny účes, ktorý sa vám bude hodiť na každú príležitosť? Chcete zaujať svojimi nádherný vlasmi? Účesy, ktoré sú vhodné do práce, na bežné nosenie alebo na dôležité schôdzky spravíte veľmi rýchlo a jednoducho najmä vďaka rotačnej kulme  Imetec Bellissima Revolution 10761. Nestrácajte zbytočne čas návštevou kaderníckeho salónu, pretože na trhu je táto bezchybná kulma, ktorá vám pomôže v každom jednom smere.

Najväčším plusom tejto rotačnej kulmy  Imetec Bellissima Revolution 10761 je jej elegantný čierny dizajn, ktorý vyzerá naozaj krásne a bude sa páčiť úplne každému. Vďaka tomu, že má praktickú čiernu farbu, bude sa vám hodiť do každej kúpeľne alebo miestnosti, v ktorej kulmu budete mať. Určite sa vám zíde aj jej nízka hmotnosť, vďaka ktorej sa vám bude dobre držať v ruke aj celé hodiny. Síce si spravíte elegantný účes veľmi rýchlo, niekedy sú účesy aj zložitejšie, a práve preto je jej nízka hmotnosť výhodou. Ergonomické uchopenie je ďalším plusom, ktoré vám ponúka rotačná kulma  Imetec Bellissima Revolution 10761. Nebude sa vám nikdy z rúk šmýkať, nebude vám padať a jednoducho si ju vždy uchopíte tak, ako potrebujete.

Kulma je výnimočná vo všetkých ohľadoch. Je to aj vďaka jej obojstrannej rotácií. Rotácia kulmy  Imetec Bellissima Revolution 10761 je obojstranná, takže s ňou spravíte veľké alebo menšie vlny jednoduchšie a rýchlejšie, ako s klasickou kulmou. Tento inovatívny rotačný systém si jednoducho zamilujete. Špeciálny rotačný valec, ktorý sa automaticky otáča v dvoch smeroch si jednoducho na seba navinie vlasy a pomocou horúcej teplota ich natočí. Hladké, kučeravé či modelované vlasy. Všetko čo chcete si na každom type vlasov jednoducho urobíte. Jedných gestom dokážete spraviť celý účes na hlave. Rýchlo a najmä, jednoducho! Nech vás už nikdy nebolia žiadne ruky.

Každá žena túži po kvalitnej kulme na vlasy, ktorá vďaka unikátnej konštrukcií ponúka nielen  kulmu, ale aj žehličku. Tá sa hodí v každom prípade. Nemusíte si tak kupovať dva výrobky, stačí vám jeden, v ktorom oba nájdete. Vytvárajte si jednoducho nádherné objemovo bohaté účesy, ktoré upútajú úplne všetku pozornosť okolia. Nikto vás neprehliadne! Zatiaľ čo kulma dokáže vytvoriť nadýchané a zvlnené lokne, ktoré vydržia dlho, žehlička vám pomôže vlasy vyrovnať. Okrem toho získate aj vysokú teplotu, pri ktorej môžete vlasy upravovať. Regulovať si ju môžete od 120 až do 210 stupňov Celzia, čo vám umožňuje úplne individuálne nastavenie a prístup ku každému druhu vlasov. O tom, akú teplotu ste si nastavili budete informovaní prostredníctvom LCD displeja, ktorý vám ukáže všetko, čo budete potrebovať. Nemusíte sa báť, že by ste nevedeli, akú teplotu ste si nastavili a bola by príliš vysoká alebo naopak, príliš nízka.

Rotačná kulma vás zaujme najmä kvalitou spracovania na špičkovej úrovni a celkovým moderným dizajnom. Dá sa doslova povedať, že rotačná kulma  Imetec Bellissima Revolution 10761 je technický výdobytok, ktorý sa vám bude hneď páčiť. Žehliace plochy sú vyrobené z prémiovej leštenej keramiky GLOSS CERAMIC COATING, ktorá zaisťuje perfektný sklz po vlasoch a dokonalý rozvod tepla. Toto všetko je s ohľadom na maximálnu ochranu vašich vlasov. Tie nikdy nebudú zničené alebo dokonca zhorené. Niektoré staré kulmy niečo takéto spôsobovať mohli, no dnes sa niečomu takémuto vyhnete veľkým oblúkom. Vlasy ostávajú mäkké, hebké a chránené. Integrované vodiace hrebienky zaistia správne vedenie prameňov cez žehličku a silikónové pásiky na príklopnej časti sa postarajú o jemné zovretie vlasov pre tú najšetrnejšiu starostlivosť.

Mnohé ženy sa častokrát popália pri tom, ako si vlasy žehlia. Výrobca však myslel aj na to, aby ste sa pri kulmovaní a žehlení nepopálili ani pri rotačnej kulme  Imetec Bellissima Revolution 10761. K dispozícií máte funkciu automatického vypnutia. Po niekoľkých sekundách sa rotačná kulma značky Imetec Bellissima vypne. Rovnako je to aj s možnosťou zamknutia žehliacich plôch pomocou praktického zámku. Bezpečnú manipuláciu vám však zaručuje najmä chladný hrot, s ktorým vám nehrozí žiadne nečakané popálenie. S rotačnou kulmu  Imetec Bellissima Revolution 10761 môžete spraviť krásne účesy a mať profesionálne výsledky zakaždým, keď na ňu stavíte pri tvorení účesov.