Túžili ste vždy po vysávači, ktorý si sám všetko doma povysáva, bez toho aby ste u neho boli. Jednoducho ho len zapnete, necháte, nech si “pochodí” po dome či byte a vy si môžete vyložiť nohy. Presne toto všetko vám splní jeden z najlepších robotických vysávačov v histórií od známej značky LG, ktorá vyrába nielen televízory či mobily, ale aj spomínané robotické vysávače. Stavte na vysávač LG VSR 86040 PG a užívajte si oddych!

V minulosti robotické vysávače nepatrili medzi obľúbenú elektroniku najmä kvôli tomu, že boli nespoľahlivé a nevysávali úplne všetko, čo mali. Zanechávali za sebou rôzne menšie či väčšie kúsky prachu a špiny. Ak potrebujete tichého pomocníka, ktorý spraví všetko za vás, tentokrát sa na vysávač konečne môžete spoľahnúť! Značka LG prichádza z najtichším robotickým vysávačom, ktorý sa postará o úplne všetko v domácnosti a jednoducho vás nahradí.

Pri robotických vysávačoch je veľmi dôležitá navigácia, ktorá vedie vysávač aj do tých najväčších zákutí vo vašom byte. Všetko, čo potrebujete tak dokáže jedným vysatím dať preč a nebudete musieť chodiť za ním a zbierať ešte nejaké kúsočky špiny, ktorá náhodou ostala na zemi. LG VSR 86040 PG má v sebe zabudovanú tú najnovšiu navigáciu, ktorá ho povedie po celom vašom byte a nebude sa niekoľkokrát vracať na to isté miesto. Za necelú hodinu dokáže povysávať veľké priestranstvo, vďaka čomu sa naň vždy môžete spoľahnúť a vyložiť si nohy.

Určite sa vám bude páčiť aj farebné prevedenie, ktoré z neho robí doslova ozdobu vášho interiéru. Ak máte menší byt a nemáte vysávač kde dať, jednoducho ho nechajte vonku, niekde v kúte, kde si ho skoro nikto nevšimne, pretože bude perfektne ladiť s ostatkom nábytku v priestore. Zlaté farebné prevedenie spraví vždy dojem. Vysávač nie je príliš veľký a je úzky, čo mu dáva ďalšie pozitíva. Pri prenášaní vám nebude robiť žiaden problém. Keďže je jeho telo úzke, zmestí sa vám aj pod nejakú skrinku, takže ho tam môžete skladovať a nezaberať si priestor v nejakej skrinke.

Vysávače tohto typu majú batériu, ktorú nabíjate vždy, keď to potrebujú. Nevýhodou bývali doteraz veľmi slabé batérie, ktoré sa už v polovici vysávania vybili a museli ste čakať ďalšiu hodinu, kým sa nabijú. S týmto je koniec! Vysávač značky LG má kvalitnú Li-Ion batériu, ktorú majú aj najnovšie smartfóny. Vydrží tak aj niekoľko vysávaní za sebou bez nabitia. Doba nabíjania teda predstavuje 180 minút a doba prevádzky perfektných 100 minút.

Motor s názvom Smart Invertor má desať ročnú záruku. Vďaka tomuto inovatívnemu motoru máte záruku, že vysávač pôjde vždy na maximálny výkon a váš byt bude vždy čistý.

Počuli ste už niekedy o funkcii Dual Eye? Ak nie, je to funkcia, ktorá robí snímky interiéru a vďaka nej vysávač nikdy neprejde špinu a nevracia sa niekoľkokrát na to isté miesto. Ušetríte tak batériu a vyhnete sa tomu, že nejaká časť nie je povysávaná.

Nemusíte sa báť ani nárazov. Vysávač je vybavený nárazníkom, ktorý má širší záber a sníma presnejšie. Len málokedy sa stane, že by narazil, a keď sa tak náhodou stane, iba sa odrazá od steny či nohy stola a ide ďalej.

Nádoba na prach sa nachádza pod vrchným vekom. Stačí ho len otvoriť a nádobu vybrať. Najlepšie urobíte, ak ju budete čistiť po každom vysávaní. Takto sa vám stane, že vysávač nikdy nebude preplnený a bude perfektne čistiť. Nádoba má kapacitu 0,6 litra, takže pojme viac prachu.

Vysávač LG VSR 86040 PG si vďaka zabudovanej pamäti zapamätá váš byt a všetky prekážky či vyvýšeniny. Bude vedieť, ktorým častiam sa má vyhýbať a kde býva najviac špiny. K dispozícií máte aj niekoľko upratovacích režimov, medzi ktorými si môžete vyberať.

Stávalo sa vám pri starších modeloch, že vírili prach? Keďže nový LG VSR 86040 PG má kefy a hubice umiestnené bližšie k čelu, lepšie vysáva prach a zbytočne ho nevíri. Okrem toho mop je viac ako dvakrát väčší, čo zabezpečuje domov a podlahu bez šmúh. Jednoduchšie sa vymieňa a pohodlne sa s ním pracuje.