Nebaví vás upratovanie a bývate po ňom vždy neskut  očne unavení? Mali by ste si do domácnosti zaobstarať elektrický spotrebič, ktorý urobí za vás väčšinu práce. Okrem vysávania vám umyje aj podlahy a nikdy nevynechá ani jeden kúsok. Tak perfektne čistú zem v domácnosti ste nikdy predtým nemali!

Potrebujete pri domácnosti pomoc? Nie je to nič nezvyčajné. Pri väčších či menších domácnostiach sa každá nová pomoc vždy zíde. Ak vás nebaví neustále umývať a vysávať podlahy, zaobstarajte si jedinečného pomocníka, ktorý okrem toho, že za vás spraví väčšinu práce, vyzerá perfektne a môžete sa ním pochváliť ostatným. Tá najlepšia vec, ktorá sa vám môže stať, je zaobstarať si ten najlepší vysávač značky Roomba.

Každodenné upratovanie sa nezaobíde bez zbytočných nadávok a nepríjemnej nálady. Práve v takýchto chvíľach sa vám zíde určite robotický vysávač iRobot Roomba 980, ktorý si poradí s úplne všetkým a v súčasnosti je najschopnejším a najlepším robotickým vysávačom na svete. Začnite robiť príjemné veci, ktoré vás bavia a nechajte prácu a upratovanie na vašom elegantnom pomocníkovi, ktorý to spraví veľmi rýchlo a jednoducho.

Robotický vysávač iRobot Roomba 980 ako prvý dokáže spojiť adaptívnu navigáciu a vizuálnu lokalizáciu. Všetko môžete ovládať cez mobilný telefón, čo je jednou z najväčších výhod. Nemusíte tak nosiť so sebou všade ovládač, ktorým sa dá iRobot takisto ovládať. Mobil je vždy po ruke a máte na displeji prehľadne zorganizované všetko, čo potrebujete. Máte doma koberce? Aj pre vás je vhodný Robotický vysávač iRobot Roomba 980, pretože má funkciu intenzívneho čistenia kobercov. Je naozaj silný a vysaje úplne všetko, čo sa nachádza na zemi.

Pri upratovaní vždy stavte na odborníka, ktorým je iRobot Roomba 980. Garantujeme vám záruku úspechu, s ktorou budete spokojní na niekoľko desiatok rokov. Je to aj kvôli tomu, že značka iRobot sa zameriava len na robotiku a najmä na robotické vysávače, ktoré sú stále lepšie a lepšie. Síce sú ich výrobky s cenami o dosť vyššie, vždy si môžete byť istí, že máte perfektný výrobok, ktorý bude pracovať naozaj dlhú dobu. Väčšina ziskov tejto značky smeruje do ďalšieho rozvoja, takže pri každom novom výrobku prichádza aj niečo nové. Ďalšie nové funkcie, dizajn a mnoho iného.

Robotické vysávače značky Roomba patria medzi najobľúbenejšie, ktoré sa na trhu predávajú. Sú kvalitné a pomáhajú miliónom ľudí na planéte. Váš domov bude pod dohľadom iRobot Roomba 980 skrátka dokonalo čistý. Je to jednoducho inteligentný, nadčasový, elegantný a najmä bezpečný pomocník, ktorý vždy uprace a vyčistí, keď potrebujete. Je neprekonateľný, pretože má toľko funkcií a nadčasových prvkov, na ktoré sa iné značky ani nechytajú.

Vďaka svojej veľkosti vždy vyčistí veľmi jednoducho a rýchlo každú podlahu, či už máte veľký dom alebo menší byt. Je obratný a dostane sa do každého kúta, ktorý máte v miestnosti. Určite sa vám zapáči aj úplná samostatnosť, vďaka ktorej sa perfektne a obratne sám riadi, čo bude vysávať, sám sa dobije a nerušene pokračuje ďalej, až kým nespraví úplne všetko, čo mu zadáte. Je všestranný a neúnavný, takže jednoducho umyje celú domácnosť a vy sa budete cítiť perfektne.

Chcete svojho miláčika ovládať na diaľku? Nachádzate sa v kancelárií a jednoducho chcete, aby ste mali čisto, keď prídete domov? Stačí si do svojho smartfónu alebo tabletu stiahnuť aplikáciu iRobot HOME. Tak ho môžete plne ovládať bez ohľadu na čas a miesto, kde sa práve nachádzate. Stlačte tlačidlo “Clean” alebo ho v predstihu naprogramujte na deň, kedy chcete, aby umýval a môžete si byť istí, že budete mať vždy čisto. Rovnako si môžete nastaviť v aplikácií aj dni v týždni, kedy má robot umývať a môžete to vypustiť z hlavy. Robot sa zapne sám a postará sa o všetko, čo potrebujete.

V minulosti bolo mnoho nevýhod, ktoré sa spájali s týmito vysávačmi. Jednou z tých najväčších bolo najmä to, že nevzali úplne všetku špinu, a niektorú nechali tak. Robotický vysávač iRobot Roomba 980 si však poradí s každou nečistotou, ktorá sa mu dostane pod ruky. Vďaka tomu, že je vybavený jednou z najzásadnejších inovácií v histórií robotických vysávačov s názvom Aero Force, vyčistí úplne všetko. Je to trojstupňový čistiaci systém, ktorý sústredí prúd vzduchu do úzkej štrbiny medzi rotujúce kefy, čím dochádza k jeho akcelerácií a zvýšeniu efektivity vysávania až o 50% všade, kde je to potreba. Problémom nie sú tak cereálie, miniatúrne nečistoty alebo zvieracie chlpy, ktoré sú častokrát až prilepené k zemi. Výhodou je, že vysávač vsaje všetko, či už veľkých alebo menších rozmerov. Ideálnym pomocníkom je vďaka tomu najmä pre ľudí, ktorí majú doma domácich maznáčikov a stále majú problém s čistotou. O filtráciu vzduchu sa postará zas funkcia Aero Force filter.

Ďalšou veľkou výhodou je aj to, že robot si poradí s úplne každým druhom podláh a kobercov, ktoré mu dáte vyčistiť. Zdolá takisto aj plochy s nábytkom. Dva proti sebe rotujúce gumové kefy majú špeciálne vodiace drážky, ktoré spoľahlivo zozbierajú nečistoty zo zeme, linolea, drevenej podlahy či kobercov. Vďaka špeciálne navrhnutej konštrukcií sa nečistoty zbytočne nenalepujú na spodok vysávača a je preto takmer bezúdržbový. Nemusíte sa tak báť, že by ste ho stále museli čistiť a umývať. Jedinečný dizajn umožňuje aj jazdenie pod nábytok, pohovky alebo kreslá, takže nikdy viac sa nestane, že by ste pod svojím nábytkom mali haldy prachu, ktoré by si počkali na vás. Systém Wall Follow zas zaistí, že budete mať perfektné čistenie aj pozdĺž stien, nábytkov, v rohoch či na tých najnedostupnejších miestach, ktoré sa u vás doma nachádzajú. Pre tento vysávač jednoducho neexistuje žiadna prekážka!

Nemusíte sa báť ani zbytočného blúdenia po chodbách tohto vysávača. Systém navigácie iAdapt 2.0 je sofistikovaný systém navigácie, vďaka ktorému si nájde vždy cestu tam, kam potrebuje. Rozoznáva nábytok a prekážky, či vstup do ďalšej miestnosti, ktorá je oddelená prahom. Umýva tak všetko bez ohľadu na to, aká je veľká vaša miestnosť. Zaistí čistotu menšieho bytu a rovnako  aj obrovského domu. Pýši sa výnimočnou obratnosťou, dokáže hravo prekonať prechodové lišty, prahy a iné nerovnosti až do výšky 1,6cm.

Svoju inteligenciu preukazuje aj pri veľmi znečistených miestach, ktoré odhalí pomocou inovatívnych akustických a vizuálnych senzorov. Keď si “všimne”, že je niekde väčší neporiadok, jednoducho zvýši intenzitu a pozornosť. Niekoľkokrát tak prejde po tom istom mieste s väčšou rýchlosťou rotácie. Spoľahlivo rozozná aj to, keď sa odrazu ocitne na koberci a to prostredníctvom funkcie CarpetBoost, kde sa sací výkon nového motora automaticky zvýši až o 10-krát. Pri aktivácií režimu SPOT, ktorý slúži k lokálnemu čisteniu, robot dôkladne vyčistí aj priestor s priemerom 1 meter, vďaka čomu ho môžete využiť aj ako lopatku a zmetáčik, ak sa vám niečo vysype.

Zaujíma vás výdrž batérie? iRobot Roomba 980 má novou Li-Ion batériu, ktorá vydrží až 4-krát dlhšie. Batéria vďaka dlhšiemu výkonu spraví na jedno nabitie omnoho viac a to presne 185 m2. V porovnaní s ostatnými betériami má o 50% väčšiu kapacitu a o 4-krát väčšiu životnosť. Na nabitie využíva dokovaciu stanicu, kde sa dobije a pokračuje v čistení tam, kde predtým skončil, kým práca nie je hotová.

Bojíte sa, že sa robot zamotá do vašich káblov alebo vyleje misky s vodou a jedlom pre vášho psíka? Vďaka funkcií Antitangle, ktorá zabráni zamotaniu a zaseknutiu do káblov sa niečo také nikdy nestane. Keď kefy zacítia odpor od káblov, jednoducho sa otočia. Robot sa vydá jednoducho inam a umyje ié miesta. Funckia Virtual Wall a Halo udrží robota od miestností, ktoré nechcete nechať vysať, a ktoré chcete “chrániť” pred vysávačom.

Robotický vysávač iRobot Roomba 980 patrí medzi najlepšie vysávače tejto doby o čom svedčia aj funkcie, ktorými oplýva a jeho schopnosť vyčistiť všetky druhy podláh.