Nebaví vás neustále upratovanie po svojich deťoch či členoch rodiny? Niekedy sa upratovanie môže zvrtnúť aj na niekoľko hodinovú prácu, z ktorej ste viac unavení, ako z klasickej práce, do ktorej chodíte. Nie ste v tom sami. Mnohí však už dávnejšie stavili na pomocníkov, ktorí vám v dome všetko upracú a vy sa nebudete musieť zapodievať týmito činnosťami.

Robotické vysávače sú veľmi obľúbenými nástrojmi a pomocníkmi v domácnosti, ktoré sa u nás usadili už dávnejšie. Pomáhajú najmä v čistení dlážky, ktorá je zanesená od prachu a špiny, no môžete na ne dať aj hubky, ktoré podlahu perfektne umyjú. Vďaka ich univerzálnemu použitiu ho využívajú rodiny, ktoré sú nielen veľké, ale aj menšie. Je jedno, či máte veľký alebo malý byt. Váš domov bude vždy krásne umytý a čistý.

Značku Hobot nemusí úplne každý poznať. Na našom trhu prišla prevažne s robotickými vysávačmi, ktoré spravili veľkú dieru do sveta. Väčšina týchto vysávačov je na vysokej cenovej úrovni, no práve vysávače značky Hobot vám zaručujú perfektné vysávanie a umývanie za nízke ceny. Ak teda hľadáte lacnejšieho pomocníka do domácnosti, ktorý však spraví všetko čo má, určite stavte na značku Hobot.

Robotický vysávač HOBOT 268 je akoby z novej generácie. Hneď ako sa pozriete na jeho dizajnové a štýlové prevedenie v bielej farbe, dostane vás. Priťahovať vás bude najmä tým, že vyzerá úplne inak, ako ostatné roboty. Je nadčasový a zaujímavý pre každého, kto sa chce priblížiť budúcnosti.

Výhodou, ktorá sa páči všetkým užívateľom tohto robotického vysávača je tá, že ho môžete okrem klasického čistenia podláh používať aj na čistenie okien. Precízne tak umyjete každé jedno okno, ktoré potrebujete bez toho, aby ste na ňom mali šmuhy či iné nedokonalosti. Nielen okná, ale aj rôzne sklenené povrchy môžete umyť robotickým vysávačom HOBOT 268. Odteraz tak nemusíte rozmýšľať s čím a ako budete umývať okná. Jednoduchá práca práve prichádza.

Vďaka tomu, že hlavica zaberá veľkú plochu, pretože má lineárny dvojsmerný pohyb, všetko budete mať umyté presne podľa vašich predstáv bez toho, aby ste sa museli narobiť vy. Určite sa vám zapáči aj systém Single-side, ktorý umožní využívať robot na rôznych hrúbkach skiel a aj na hladkom povrchu. Nikde sa tam nebude zbytočne šmýkať.

Vysávač má aj vstavajú záložnú UPS batériu, ktorá ho v prípade vypnutia elektrického prúdu udrží napríklad na okne. Rovnako je skvelá táto batéria aj vtedy, keď robot vysáva všetky druhy podláh, ktoré máte doma.

Laserové senzory spolu so senzorom GYRO sa postarajú o to, aby vysávač vysal úplne všetko a nezanechával za sebou nejakú špinu či prach. Nikdy sa tak nevrátite domov bez toho, aby ste mali upratané. HOBOT 268 prispôsobuje svoje utierky povrchu, na ktorom sa nachádza, takže je vždy skvelo pripravený na parkety, kachličky alebo drevenú podlahu.

Systém lineárneho pohybu zariadi, že budete mať vždy precízne umyté a vyčistené sklá a podlahy. Nechýba ani výkonný prisávací motor, vďaka ktorému robot nikdy nepadne, ani pri výpadku prúdu. Na sklo si môžete zvoliť utierku z mikrovlákna, ktorá skvelo vyčistí každú nečistotu. Povrch je čistený hneď v dvoch fázach, najprv horizontálne a potom vertikálne. Výsledkom sú vždy dokonalo čisté plochy každého materiálu.

Najnovší navigačný systém skvelo sleduje vysávač a udáva mu polohu, kam by sa mal dostaviť a čo by mal umyť. Sám tak rozpozná veľkosť čisteného povrchu a poradí si aj s tými najväčšími miestnosťami, do ktorého ho dáte.

Pneumatické podložky, ktorými disponuje tento univerzálny pomocník, sa automaticky nastavujú a tým pádom sa prispôsobujú povrchu, na ktorom sa nachádzajú. Výsledkom je vždy spoľahlivý a plynulý pohyb po akomkoľvek povrchu.

Nechýbajú ani dva druhy utierok z mikrovlákna, ktoré jednoducho môžete meniť. Modrá je určená pre suché čistenie, ktorým môžete povrchy leštiť a druhá, žltá je na vlhké čistenie. Utierky vždy účinne a perfektne zachytia všetok prach a ďalšie nečistoty, s ktorými si musí robot poradiť.