Nakupovanie elektrospotrebičov je v dnešnej modernej dobe omnoho jednoduchšie ako v minulosti. Jednotlivé modely si môžete medzi sebou porovnávať a zisťovať, ktorý je lepší. Výber práčky nie je iný. Pri nakupovaní si môžete čítať rôzne recenzie a zisťovať, ktorý model je pre vás ten najlepší.

Práčka je spotrebič, ktorý by vám doma nemal chýbať. Pri výbere je potrebné zamerať sa na tie najdôležitejšie parametre a jemné detaily, ktoré tvoria celok. Dnes si v recenzií spomenieme jeden druh práčky, ktorý patrí medzi tie najlepšie na trhu, a na ktorý by ste sa pri kúpe mali rozhodne pozrieť. Poskytuje totižto nielen skvelé výsledky z prania, ale taktiež veľmi príjemný dizajn a zaujímavé funkcie, ktoré rozhodne oceníte. A o akej práčke hovoríme? Predstavujeme vám práčku so sušičkou Samsung Quick Drive™ WW90M649OPM/ZE.

Rýchly náhľad

Hľadáte kvalitného pomocníka do domácnosti? Práve ste ho našli. Starostlivosť o bielizeň je spolu so Samsung Quick Drive™ WW90M649OPM/ZE omnoho jednoduchšia a rýchlejšia. Vďaka mnohým programom a funkciám, ktoré ponúka, vás jednoducho ohromí a vy už nebudete chcieť nič iné.

Model s predným plnením vám ponúka veľký bubon a skvelú energetickú triedu, vďaka ktorej sa vám podarí ušetriť o 40 % viac energie ako bežne. Chcete vedieť o modeli Samsung Quick Drive™ WW90M649OPM/ZE niečo viac? V tom prípade čítajte ďalej!

Dizajn 

Aj keď to tak nevyzerá, dizajn je v dnešnej dobe veľmi dôležitý. Spotrebič je výrazným kúskom v každej jednej miestnosti. Priťahuje pozornosť, a preto sa musí k okoliu správne hodiť. Mnohí výrobcovia veľmi dobre vedia, že práve dizajn je pre mnohých zákazníkov rozhodujúci.

Práčka Samsung Quick Drive™ WW90M649OPM/ZE vyzerá skvelo. Jej dizajn je minimalistický. Je odetá do klasickej bielej farby, ako väčšina práčok v dnešnej dobe. Na prednej časti sa vynímajú veľké dvierka. Tie sú väčšie, vďaka čomu robia dizajn modernejší a štýlovejší. 

Plus, jej rozmery sú aj na to, že má veľký bubon, príjemné. Vďaka rozmerom (š × v × h) 600 x 850 x 680 mm sa zmestí aj do menších kúpeľní alebo iných miestností. 

Ovládacie prvky nájdete na vrchnej časti práčky, ako vo väčšine prípadov. Ovládacím prvkom je hlavný gombík, ktorý sa veľmi jednoducho používa. Následne nechýba LED displej, na ktorom nájdete úplne všetky dôležité informácie a dve tlačidlá na pravej strane. Na ľavej strane nájdete zásuvku pre aviváž a prací prášok.

Funkcie a programy

Práčka Samsung Quick Drive™ WW90M649OPM/ZE poskytuje veľké množstvo programov. Medzi ne sa radia napríklad:

Prvou skvelou technológiou je QuickDrive, ktorá  urýchli pranie pri zachovaní výkonu a starostlivosti o oblečenie. Všetko je to vďaka unikátnemu bubnu, ktorý poskytuje optimalizovaný tok vody. Tým pádom voda s čistiacim prostriedkom prenikajú hlboko do tkaniny.

Ďalej ide o technológiu AddWash, ktorá vám dovoľuje pridať bielizeň do bubna po zahájení prania. Nemusíte sa tak báť, že by ste na niečo zabudli a museli to prať v rukách alebo dlhšie čakať, kým sa znova pôjde prať niečo v tejto farbe. Benefitom je aj možnosť pridania bielizne či aviváže až v určitej časti procesu, typicky počas pláchaania alebo odstreďovania.

Nesmieme zabudnúť ani na digitálny invertorový motor, ktorý je zárukou tých najlepších účinkov a toho najlepšieho výkonu. Motor má silné magnety, vďaka ktorým je aj pri najvyšších otáčkach veľmi tichý. Okrem toho, neopotrebuje sa tak rýchlo ako bubny v ostatných práčkach. Nedochádza totižto k mechanickému treniu a opotrebovávaniu súčiastok.

Technológia Eco Bubble vie vygenerovať aktívnu penu, vďaka ktorej sa vie bielizeň vyčistiť aj pri nižších teplotách. To znamená, že práčka nemusí vodu tak zohrievať a následne využívať toľko energie. Oblečenie vie vyprať už pri 40 stupňoch Celzia.

Bubble Soak je ďalšia špeciálna funkcia, ktorá vie odstrániť odolné škvrny. Pôsobí skvelo aj na červené škvrny od vína. Funkcia vie každému programu pridať intenzívnu fázu, pri ktorej aktívna pena pôsobí na látku a až potom začína vybraný program.

A nesmieme zabúdať ani na to, že práčka funguje za pomoci programového asistenta. Ten vám vie odporučiť optimálne pracie cykly, zatiaľ čo asistent údržby dokáže odstrániť problémy a programový asistent optimalizuje zas celý proces prania.

Práčka je vybavená kvalitným vykurovacím telesom so špeciálnou povrchovou úpravou. Tá minimalizuje usadzovanie vodného kameňa z tvrdej vody a vďaka tomu pracuje po celú dobu svojej životnosti rovnako účinne.

Rýchly program sa vám posratá o to, aby bolo oblečenie vyprané už do 39 minút. Názov programu je Super Speed a postará sa o to, aby ste boli s vypratím spokojní už za veľmi krátky čas.

A poslednou funkciou, ktorú musíme spomenúť, je ekologicky šetrná funkcia Eco Drum Clean+, ktorá udržuje práčku sviežu bez použitia chemikálií. VIe pritom však odstrániť až 99,9 % baktérií, ktoré spôsobujú nepríjemný zápach.

Spotreba

Spotreba je druhým parametrom, ktorý zákazníci často sledujú. Je to veľmi dôležitý parameter, ktorý ovplyvňuje celú kúpu. Lacnejšie práčky majú vyššiu spotrebu, a preto sa do nich investovať rozhodne neoplatí. Na druhej strane, drahšie práčky sú síce na začiatku drahšie, no ich výhodou je vyššia energetická trieda a tým pádom aj nižšia spotreba. Na začiatku teda zainvestujete, ale peniaze následne ušetríte.

Práčka patrí do energetickej triedy A+++. Ide o tú najvyššiu a najlepšiu energetickú triedu, vďaka ktorej viete ušetriť až o 40 % viac financií v porovnaní s nižšími triedami.

Hlučnosť

Veľkou výhodou práčky Samsung Quick Drive™ WW90M649OPM/ZE je najmä jej tichý chod, ktorý vás nebude rušiť pri spánku, sledovaní televízie či konverzácií s priateľmi. Dokonca vám nebude vadiť ani vtedy, keď sa budete nachádzať v kúpeľni alebo v miestnosti, kde sa práčka perie. 

Jej hlučnosť je len 49 dB pri praní a 73 dB pri odstreďovaní. To znamená, že ju takmer nepočuť. Nikdy vám nebude robiť problémy alebo vadiť.

O značke

Značka Samsung patrí medzi popredných výrobcov elektro spotrebičov, ktorí si svoje miesto na trhu neustále držia a výrobky zdokonaľujú. Mnohí zákazníci poznajú značku Samsung najmä podľa štýlových a kvalitných mobilných telefónov. Značka sa však zaoberá aj inými spotrebičmi a elektronikou, ako sú napríklad chladničky, monitory alebo televízory. Všetky tieto výrobky sú precízne spracované, jednoducho ovládateľné a kvalitné, takže vám vydržia desiatky rokov.