Práčky patria medzi elektrospotrebiče, ktoré by vám v domácnosti nemali chýbať. Ak hľadáte do nového bytu či domu práčku, ktorá by nemala chýbať v žiadnej domácnosti, určite by ste mali staviť na známe a kvalitné značky, ktoré vás nikdy nesklamú. Medzi tie patrí aj napríklad značka Beko, ktorá okrem práčok vyrába aj iné elektrospotrebiče, ktoré sa vám určite zapáčia.

Ručné pranie bielizne je už dávno za nami a v dnešnej modernej dobe sa stavia vždy na kvalitných práčkach, ktoré spravia prácu omnoho lepšie ako vy a pritom ešte nebudete unavení. Pri výbere práčky je niekedy veľmi ťažké, nájsť tú najlepšiu, ktorá by bola kvalitná a vydržala vám aj niekoľko rokov.

Práčka Beko VMY 81243 CS PTLMB1sa vám osvedčí hneď na prvý pohľad. Je to najmä kvôli tomu, že má obrovský bubon, ktorý na jedno opratie pojme až 8 kilogramov bielizne. Vďaka tomu sa hodí najmä do veľkých domácností, ktoré potrebujú na jedno vypratie oprať úplne všetko. Práčka je stavaná na to, aby sa púšťala aj niekoľkokrát za deň, keďže vo väčších rodinách je určite potrebné prať aj niekoľkokrát do dňa.

Čím väčší bubon práčka má, tým by mala mať aj väčšie dvierka. Predsa len, cez malé dvierka by vám išlo veľa bielizne asi veľmi pomaly. Niektoré značky na to nemyslia, no značka Beko áno. Tá si dala záležať na tom, aby boli dvierka dostatočne veľké a mohli ste na párkrát naplniť celú práčku. Okrem toho do nej veľmi ľahko dáte oprať napríklad veľkú deku, posteľnú bielizeň či zimné bundy. Tento model disponuje s dvierkami veľkými až 34 centimetrov, čo je naozaj veľa. Výhodou je aj to, že môžete vidieť omnoho lepšie, ako práčka perie a čo sa vo vnútri deje.

Práčka s predným plnením Beko VMY 81243 CS PTLMB1 poskytuje 10 ročnú záruku na ProSmart Invertor Motor. Je to motor, ktorý je naozaj veľmi kvalitný, no ak by sa mu niečo stalo, môžete ho reklamovať. Na tomto motore však ušetríte omnoho viac ako pri iných práčkach, ktoré sa radia do tej istej energetickej kategórie.

Máte doma deti? Určite sa vám bude páčiť aj bezpečnostná detská poistka, ktorá je pre vás tá najlepšia. Nikdy sa tak nestane, že by vaše deti zapli alebo vypli práčku.

Práčka patrí do energetickej triedy A+++, vďaka čomu ušetríte naozaj veľa peňažných prostriedkov. Za rok tak môžete spotrebovať v priemere iba 9900 litrov a 193 kWh. Tento model práčky Beko VMY 81243 CS PTLMB1ponúka 1200 otáčok za minútu.

Radi periete počas noci? S touto práčkou to môžete určite urobiť. Je veľmi tichá a nikoho nebude rušiť. Nielen pranie, ale aj odstreďovanie je veľmi tiché.

Práčka Beko VMY 81243 CS PTLMB1nikdy nezničí vaše oblečenie, aj keď je v nej čo najviac oblečenia. Je to najmä kvôli tomu, že má elektronické vyváženie náplne. To sa postará o správne rozloženie bielizne vo vnútri bubna. Eliminuje tak aj vibrácie a hluk. Práčka sa vôbec nehýbe a stojí pevne na svojom mieste.

Prebytočná voda v bubne práčky? To sa už nikdy nestane najmä vďaka automatickému riadiacemu systému, ktorý prispôsobí spotrebu vody. Funkcia AquaWave zaručuje jemnú a efektívnu starostlivosť o všetky tkaniny. Nikdy sa nestane, že by ste mali nejaké oblečenie zničené po vytiahnutí z práčky. Môžete do nej dať prať aj jemné spodné prádlo, ktoré by ste inak museli prať v rukách.

Niektoré práčky mnohokrát nevyužijú úplne celý prací prostriedok na pranie. To sa vám však nikdy nestane pri práčke Beko VMY 81243 CS PTLMB1, ktorá má funkciu AquaFusion. Vďaka tomu je takmer 100% pracieho prostriedku vždy využitého pri praní.

Máte mnoho práce a nestíhate prať? Nastavte si odložený štart, ktorý si môžete odložiť až o 24 hodín. Nechajte tak práčku prať vtedy, keď chcete. Kým prídete domov, oblečenie bude čerstvé a svieže.

Práčka Beko VMY 81243 CS PTLMB1 má niekoho užitočných programov, ktoré sa vám budú páčiť. Je to napríklad program na bavlnu, syntetiku či jemné spodné prádlo. Všetku bielizeň budete mať úplne čistú a jemnú.

Mnohé spotrebiče značky Beko majú program BabyProtect. Tento program je určený pre dokonalé vypranie bielizne pre malé deti a alergikov. Je ideálny kedykoľvek, keď potrebujete mať sterilnú bielizeň.

Máte doma mnohých domácich miláčikov? Asi dobre viete, ako veľmi ťažko idú jednotlivé chlpy dolu. Pre toto je určený funkcia Pet, ktorá sa postará o to, aby ste mali úplne čisté oblečenie, ktoré nebude plné chlpov.

Ponáhľate sa a potrebujete mať rýchlo opraté jemne zašpinené oblečenie? Stavte na program Xpress Super Short, ktorý za neuveriteľných 14 minút vyperie dva kilogramy oblečenia pri teplote od 0 do 30 stupňov Celzia.

Beko VMY 81243 CS PTLMB1 patrí medzi stredne drahé práčky. Oplatí sa však do nej investovať najmä kvôli tomu, že má perfektné programy, funkcie a vyperie veľké množstvo oblečenia.