Radi doma varíte alebo pečiete a potrebujete dobrý a výkonný spotrebič, ktorý bude stíhať urobiť všetku prácu za vás? Kuchynské roboty sú síce skvelou voľbou, no mnohokrát je to vec, ktorá je veľká, nehodí sa do malej kuchyne a je veľmi nákladná na kúpu. Práve to je dôvod, prečo by ste mali staviť na kvalitné elektrospotrebiče, ktoré sa zmestia do vašej kuchyne a bez problémov tak uvaríte alebo upečiete všetko, čo potrebujete.

V tomto prípade sa do menšej kuchyne hodí napríklad mixér, ktorý má rovno niekoľko nadstavcov a veľmi jednoducho tak spravíte úplne každé jedlo. Ponorné mixéry a iné druhy mixérov sú veľmi dôležité aj pri zdravej strave, ktorá je dnes veľmi obľúbená. Ak sa aj vy veľmi radi stravujete zdravo, určite potrebujete kvalitné spotrebiče, s ktorými si jedlo pripravíte. Mixér je tak skvelou a vhodnou voľbou pre každého.

Podľahli ste aj vy zdravému životnému štýlu a deň čo deň si robíte smoothies, nejaké zdravé nátierky alebo jedlá, ktoré chutia nielen vám, ale aj celej vašej rodine či priateľom? Potom by ste mali určite staviť aj vy na ponorné mixéry, ktoré vám spravia v dnešnej dobe nápoj z úplne všetkého. Okrem zdravého nápoja alebo jedla si môžete spraviť akékoľvek iné, veľmi chutné jedlo, ktoré bude zdravé a chutné.

Ponorné mixéry sa dnes u nás v domácnostiach objavujú stále častejšie. Niet sa ani čomu čudovať. Práve vďaka kvalitným strojom, ako sú mixéry, si dnes môžete uľahčiť svoj každodenný život a nemusíte stále rozmýšľať nad tým, ako pripraviť svoj obľúbený nápoj, smoothie alebo nejakú šťavu. Určite by ste mali staviť na výkonný mixér, pomocou ktorého pripravíte každý jeden nápoj z rôznych druhov zeleniny či ovocia.

Sila a najnovšie technológie

Túžite po krémových polievkach alebo lahodných ovocných smoothies? Nemusíte dlho hľadať. Práve ponorný mixér Philips HR1673/90 dokáže rozmixovať akúkoľvek prísadu, ktorú potrebujete k svojmu vareniu. A to nie je všetko.

Pomocou mixéru značky Philips môžete sekať mäso, bylinky, orechy, cibuľu, čokoládu a syr. Rovnako s ním jednoducho našľaháte smotanu, majonézu, sneh alebo cesto na palacinky. Jeden prístroj, ktorý je skvelý, výkonný a naozaj rýchly. Aj to je ponorný mixér Philips HR1673/90. Splňte si vďaka nemu sen a skvelom a kompaktnom kuchynskom pomocníkovi aj vy.

Chcete vedieť, prečo je ponorný mixér Philips HR1673/90 z kolekcie Avance Collection tak výkonný? Dôvod je ten, že mixér disponuje silným motorom s príkonom 800 W. Poradí si tak s každou jednou ingredienciou vo vašej kuchyni. Okrem silného motora si zamilujete aj technológiu Pro Mix blending, ktorý využíva trojuholníkový tvar k vytvoreniu optimálneho toku a poskytuje tým vyšší výkon. Technológia bola vyvinutá v spolupráci s prestížnou univerzitou.

Jednoduché ovládanie

Ovládanie spotrebičov sa každým rokom zjednodušuje. Dnes zvládne aj ten najzložitejší prístroj ovládať niekto, kto mu vôbec nerozumie. Rovnako je to aj pri tomto mixéri. Vďaka technológií Speed Touch je ovládanie rýchlostí jednoduché a intuitívne. Všetko ovládate pomocou jedného tlačidla. Čím viac stlačíte, tým vyšší výkon máte. Nemusíte sa tak zapodievať mnohými gombíkmi, ktoré by len sťažovali ovládanie.

Na začiatku môžete mixovať pomenšie a neskôr rýchlosť zvyšovať. Zaistíte si tak dokonalú hladkú konzistenciu všetkých mixovaných prísad. Nechýba ani rýchlosť turbo, ktorou môžete rozmixovať aj tie najtvrdšie suroviny. Sekajte orechy, drvte ľad a pripravujte si jedlá, ktoré máte radi. Dnes vám v ceste nestojí žiadna prekážka.

Štýlový dizajn

Aj keď to mnohí nechcú potvrdiť, dizajn je veľmi dôležitým parametrom. Často sa stáva, že si do domácnosti kúpime produkt, ktorý ani len nepotrebujeme len so zámerom pekného dizajnu. Pri mixéri Philips HR1673/90 sa však môžete tešiť na dokonalú kombináciu vysokého výkonu a štýlového dizajnu.

Jeho čierno-kovové telo vás jednoducho dostane a budete sa naň veľmi radi pozerať. Všetky doplnky, ktoré k tomuto produktu dostanete, sú v rovnakom štýle, vďaka čomu spolu perfektne ladia. Je to teda doslova doplnok do domácnosti, ktorý pritiahne pozornosť.

Nesmieme zabudnúť ani na jeho nízku hmotnosť. Kým niektoré ponorné mixéry sú ťažké a pracuje sa s nimi namáhavo, mixér Philips HR1673/90 je ľahký, kompaktný a môžete ním pripravovať aj niekoľko jedál za sebou. V ruke vám tak zbytočne neoťažie.

Ponorný mixér Philips HR1673/90 vám poskytuje britvy pokryté titánom. Ten je šesťkrát tvrdší než oceľ, čo znamená, že nože sú stále dostatočne ostré. Vďaka krytu čepele v tvare vlny máte istotu, že ponorný mixér značky Philips zanechá vašu kuchyňu čistú.

Tichý chod

Mixéry sú hlučné výrobky, ktoré by sa mali používať len počas dňa. Večer dokážu prekážať pri pozeraní televízie alebo pri bežnej konverzácií. Model Philips HR1673/90 však nie je vôbec hlučný, práve naopak. Jeho prácu si zamilujete aj vďaka príjemnému a tichému chodu. Varte, pečte a robte jedlá, ktoré máte radi kedykoľvek počas dňa bez toho, aby ste niekoho vyrušovali.

Perfektná výbava

To, čo je dôležité pri každom mixéri, je výbava. Práve vďaka nej si totižto nekupujete len jeden, ale rovno niekoľko prostriedkov na spracovanie surovín a vytvorenie jedál. Pri kúpe ponorného mixéru Philips HR1673/90 získate XL sekáčik, kompaktný sekáčik, metlu na šľahanie krémov a majonéz. Nechýbajú ani odnímateľné kovové osi a odmerku s objemom 1,2 litra.

Už len na výbave si môžete všimnúť, na čo všetko sa mixér dá použiť a ako jednoducho dokáže pripraviť jednotlivé pokrmy.

Určite oceníte aj prívodový kábel s dĺžkou 1,2 metra, pomocou ktorého môžete pracovať s mixérom kdekoľvek. Okrem nej sa vám bude páčiť aj mäkká ergonomická rukoväť. Tá vám zaistí príjemný zážitok z používania. Stavte aj vy na ponorný mixér Philips HR1673/90, ktorý sa jednoducho používa a poskytuje tie najlepšie výsledky.