Radi doma varíte alebo pečiete a potrebujete dobrý a výkonný spotrebič, ktorý bude stíhať urobiť všetku prácu za vás? Kuchynské roboty sú síce skvelou voľbou, no mnohokrát je to vec, ktorá je veľká, nehodí sa do malej kuchyne a je veľmi nákladná na kúpu. Práve to je dôvod, prečo by ste mali staviť na kvalitné elektrospotrebiče, ktoré sa zmestia do vašej kuchyne a bez problémov tak uvaríte alebo upečiete všetko, čo potrebujete.

V tomto prípade sa do menšej kuchyne hodí napríklad mixér, ktorý má rovno niekoľko nadstavcov a veľmi jednoducho tak spravíte úplne každé jedlo. Ponorné mixéry a iné druhy mixérov sú veľmi dôležité aj pri zdravej strave, ktorá je dnes veľmi obľúbená. Ak sa aj vy veľmi radi stravujete zdravo, určite potrebujete kvalitné spotrebiče, s ktorými si jedlo pripravíte. Mixér je tak skvelou a vhodnou voľbou pre každého.

Podľahli ste aj vy zdravému životnému štýlu a deň čo deň si robíte smoothies, nejaké zdravé nátierky alebo jedlá, ktoré chutia nielen vám, ale aj celej vašej rodine či priateľom? Potom by ste mali určite staviť aj vy na ponorné mixéry, ktoré vám spravia v dnešnej dobe nápoj z úplne všetkého. Okrem zdravého nápoja alebo jedla si môžete spraviť akékoľvek iné, veľmi chutné jedlo, ktoré bude zdravé a chutné.

Ponorné mixéry sa dnes u nás v domácnostiach objavujú stále častejšie. Niet sa ani čomu čudovať. Práve vďaka kvalitným strojom, ako sú mixéry, si dnes môžete uľahčiť svoj každodenný život a nemusíte stále rozmýšľať nad tým, ako pripraviť svoj obľúbený nápoj, smoothie alebo nejakú šťavu. Určite by ste mali staviť na výkonný mixér, pomocou ktorého pripravíte každý jeden nápoj z rôznych druhov zeleniny či ovocia.

Vysoký výkon

Vysoký výkon je základom snáď pre každého. Ak aj vy hľadáte do svojej kuchyne multifunkčného pomocníka, rozhodne stavte na ponorný mixér KENWOOD Triblade HDP408WH. Ten sa radí medzi špičkové produkty vo svojej kategórií. Jeho unikátne dizajnové hranaté trojité čepele Triblade rozmixujú omnoho viac jedla za kratší čas ako konkurenčné modely. Mixér KENWOOD Triblade HDP408WH toto všetko zvládne.

Oproti predchádzajúcim modelom je KENWOOD Triblade HDP408WH vybavený vylepšeným motorom, ktorý dosahuje príkon až neuveriteľných 800 W. Aj pri najťažšej záťaži zvláda úplne všetko a neprehrieva sa.

Jednoduché ovládanie

Ovládanie spotrebičov sa každým rokom zjednodušuje. Dnes zvládne aj ten najzložitejší prístroj ovládať niekto, kto mu vôbec nerozumie. Rovnako je to aj pri tomto mixéri. Vďaka najnovším použitým technológiám je ovládanie rýchlostí jednoduché a intuitívne. Všetko ovládate pomocou jedného tlačidla. Vy sami si regulujete rýchlosti a to, čo mixér robí.

Na začiatku môžete mixovať pomenšie a neskôr rýchlosť zvyšovať. Zaistíte si tak dokonalú hladkú konzistenciu všetkých mixovaných prísad. Nechýba ani rýchlosť turbo, ktorou môžete rozmixovať aj tie najtvrdšie suroviny. Sekajte orechy, drvte ľad a pripravujte si jedlá, ktoré máte radi. Dnes vám v ceste nestojí žiadna prekážka.

Štyri rôzne nadstavce

Aj vám vadilo, že pri kúpe ponorného mixéra ste často dostali len jeden alebo maximálne dva rôzne nadstavce. Tentokrát to tak nebude. Model KENWOOD Triblade HDP408WH vám poskytuje:

  • základnú kovovú mixovaciu nohu, ktorá vďaka unikátnemu tvaru zabraňuje rozstrekovaniu zmesi všade naokolo. Kuchyňa aj vy tak ostanete úplne čistí
  • široký biely nadstavec Soup XL, ktorý je vhodný na krémové polievky
  • šľahacia metlička, ktorá je skvelá na rôzne druhy krémov
  • MasherPro noha s vymeniteľnými diskami, ktorý je vhodná na mixovanie kaší alebo pomazánok. Disky sú vybavené malými otvormi, vďaka ktorým bude nielen zemiaková kaša veľmi príjemne nadýchaná a hladká. Máte na výber disk s kovovými čepeľami, ktorý je určený na pokrmy s tvrdšími kúskami, alebo disk s plastovými čepeľami, ktorý oceníte napríklad pri sekaní byliniek.

Bezpečnosť je základ

Mixér KENWOOD Triblade HDP408WH vyniká špeciálne zúženým tvarom madla, vďaka ktorému sa vám bude prístroj pohodlne držať. Madlo je potiahnuté protišmykovým materiálom Suregrip, ktorý zaručí bezpečné a pevné uchopenie. Aj v prípade mastných rúk sa vám bude prístroj držať príjemne a dobre.

Ovládanie prístroja je umiestnené tak, aby ste mohli plynule meniť rýchlosť a to aj behom mixovania. Na výber máte až desať rôznych rýchlostí, ktoré zaisťujú presný výsledok.

Štýlový dizajn

Aj keď to mnohí nechcú potvrdiť, dizajn je veľmi dôležitým parametrom. Často sa stáva, že si do domácnosti kúpime produkt, ktorý ani len nepotrebujeme len so zámerom pekného dizajnu. Pri mixéri KENWOOD Triblade HDP408WH sa však môžete tešiť na dokonalú kombináciu vysokého výkonu a štýlového dizajnu.

Jeho bielo-sivé telo vás jednoducho dostane a budete sa naň veľmi radi pozerať. Všetky doplnky, ktoré k tomuto produktu dostanete, sú v rovnakom štýle, vďaka čomu spolu perfektne ladia. Je to teda doslova doplnok do domácnosti, ktorý pritiahne pozornosť.

Nesmieme zabudnúť ani na jeho nízku hmotnosť. Kým niektoré ponorné mixéry sú ťažké a pracuje sa s nimi namáhavo, mixér KENWOOD Triblade HDP408WH je ľahký, kompaktný a môžete ním pripravovať aj niekoľko jedál za sebou. V ruke vám tak zbytočne neoťažie.

Praktické nádoby

Súčasťou balenia je aj pol litrová nádoba s oceľovým sekacím nožom, v ktorom hravo a bez sĺz nasekáte cibuľu úplne na jemno. Rovnako nakrájate aj zeleninu alebo pomeliete oriešky. Druhá nádoba s objemom 0,75 litra je určená na mixovanie a šľahanie. Vďaka svojmu tvaru napomáha rýchlejšiemu vyšľahaniu šľahačky či bielkov. Je taktiež vybavený pevným stojanom a držadlom pre pohodlnú prácu. Pri uchovávaní zmesi v chladničke oceníte aj viečko.

Tichý chod

Mixéry sú hlučné výrobky, ktoré by sa mali používať len počas dňa. Večer dokážu prekážať pri pozeraní televízie alebo pri bežnej konverzácií. Model KENWOOD Triblade HDP408WH však nie je vôbec hlučný, práve naopak. Jeho prácu si zamilujete aj vďaka príjemnému a tichému chodu. Varte, pečte a robte jedlá, ktoré máte radi kedykoľvek počas dňa bez toho, aby ste niekoho vyrušovali.