Kuchynské roboty sú skvelou voľbou do každej domácnosti. Vedia pomôcť v mnohých situáciách, keď varíte, pečiete alebo pripravujete nejaké iné jedlá. Na druhej strane, často sú veľkým a mohutným nástrojom, ktorý sa nehodí do úplne každej jednej miestnosti. Sú drahšie a poskytujú desiatky funkcií, ktoré nevyužije úplne každý. Ak radi varíte, no nie ste v kuchyni 24/7, vhodnou alternatívou bude ponorný mixér.

Do menšej kuchyne sa hodí napríklad mixér, ktorý má rovno niekoľko nadstavcov a veľmi jednoducho tak spravíte úplne každé jedlo. Naopak, rodiny s väčším priestorom môžu staviť aj na väčšie výrobky, ktoré majú kde následne uskladniť. 

Medzi veľmi obľúbené výrobky, ktoré by nemali chýbať v žiadnej domácnosti, sa radia aj ponorné mixéry. Tie sú dôležité ako pri výrobe múčnikov, dezertov alebo chutných polievok, tak aj pri zdravej strave. Vďaka nim si totižto môžete pripraviť chutné a zdravé smoothies či domáce orechové maslo. 

Ponorné mixéry sa dnes u nás v domácnostiach objavujú stále častejšie. Niet sa ani čomu čudovať. Ich funkcií je stále viac a viac. Mnohým nechýba ani príslušenstvo a množstvo rozšírení, vďaka ktorým sú naozaj multifunkčné. Vďaka ponorným mixérom si tak vieme uľahčiť náš každodenný život. Pripravte si stlačením tlačidla všetko, čo máte radi aj vy. Je to jednoduchšie ako kedykoľvek predtým. 

Dnes sme si preto pre vás pripravili recenziu na skvelý ponorný mixér ETA Dritto 3061 90000. Ten očarí nielen svojím dizajnom, ale taktiež výkonom a funkciami, ktoré ponúka. Tých je viac ako sa zdá.

Rýchly náhľad

Hľadáte nového pomocníka do svojej domácnosti? Práve ste ho našli. Je ním tyčový mixér ETA Dritto 3061 90000, ktorý vie nielen mixovať, ale taktiež šľahať a sekať. Poháňa ho výkonný DC motor, ktorý funguje na 800 W a poradí si aj s tvrdými ingredienciami.

Každá kuchyňa si zaslúži pomocníka, ktorý je výkonný a štýlový. Ak po takom túžite aj vy, mali by ste staviť na model ETA Dritto 3061 90000, ktorý v sebe kombinuje zaujímavé funkcie. Zaujal vás? Prečítajte si našu recenziu.

Vysoký výkon

Výkon je základom každého ponorného mixéru. Od toho sa odvíja to, čo všetko zvládne mixér pomixovať a na čo všetko ho môžete využiť. Platí tu aj všeobecná rovnica. Čím vyšší výkon ponorný mixér má, tým viac vecí zvládne. Práve preto je potrebné pri výbere mixéru sledovať najmä tento parameter. Berie sa ako jeden z najdôležitejších.

Model ETA Dritto 3061 90000 má výkonný motor s príkonom 800 W. Poskytuje tak precíznu prácu ako pri mäkkých potravinách, tak aj pri tých tvrdších. To znamená, že mu nerobí problém mixovať ľad či orechy.

Príslušenstvo a funkcie

Ponorný mixér ETA Dritto 3061 90000 prichádza s bohatým príslušenstvom, ktoré ocení úplne každý, kto rád varí alebo pečie.

Súčasťou balenia modelu ETA Dritto 3061 90000 je metla a sekáčik potravín so 650 ml nádobou. Nechýba ani bežná 1 litrová pracovná nádoba, v ktorej sa skvelo mixujú tekuté potraviny ako smotana alebo rôzne krémy na torty.

Hlavná noha tyčového mixéra je z nerezu, takže s ňou môžete mixovať ako mäkké, tak aj tvrdé potraviny, pričom zostáva rovnaká a nezničí sa. Okrem toho, je odolná aj voči horúcim alebo príliš studeným potravinám.

Mixér ETA Dritto 3061 90000 disponuje technológiou Easy Speed, ktorá vám pomáha nastaviť optimálnu rýchlosť presne podľa toho, čo mixujete. Jednoducho si tak prístroj prispôsobíte presne podľa seba a podľa toho, čo pripravujete.

Blokovací systém Fast Lock je skvelý najmä pre ľudí, ktorí sa boja že by mohli počas mixovania prepnúť rýchlosť alebo mixér vypnúť úplne.

Šľahacia metla, ktorú k mixéru značky ETA dostanete, má prevodovku, ktorá zaisťuje optimálne otáčky. Príprava rôznych kokteilov, krémových omáčok či smoothies je rýchla a jednoduchá.

Pracovná nádoba je druhým príslušenstvom. Tá má objem 1 000 ml a poskytuje držadlo a veko. Dá sa prenášať a vhodná je aj na skladovanie potravín.

Mixér disponuje aj svetelnou signalizáciou prevádzky a praktickým pútkom na zavesenie. Môžete ho tak zavesiť a odložiť presne tam, kde potrebujete.

Tichý chod

Mixéry sú hlučné výrobky, ktoré by sa mali používať len počas dňa. Večer dokážu prekážať pri pozeraní televízie alebo pri bežnej konverzácií. Výhodou ponorného mixéru ETA Dritto 3061 90000 je najmä to, že jeho prevádzka je príjemne tichá. Nikoho tak zbytočne neruší a piecť alebo variť môžete aj počas večera.

Motor prístroja je síce výkonný, ale na druhej strane je úplne tichý. Pokojne si s ním môžete robiť rôzne smoothies alebo výživy aj počas večera či dokonca noci.

Štýlový dizajn

Dizajn kuchynských spotrebičov je dnes veľmi diskutovanou vecou, ktorá ovplyvňuje kúpu. Mnohí chcú okrem výkonných produktov aj tie, ktoré vyzerajú dobre. Niet sa čomu čudovať. Kuchyne sú miestom, v ktorom trávime veľa času a chceme, aby vyzerali dobre aj vtedy, keď v nich niečo pripravujeme.

Model ETA Dritto 3061 90000 je v štýlovom bielo-hnedom prevedení, ktorý sa hodí do každej jednej kuchyne. Je jedno či ju máte minimalistickú alebo rustikálnu, mixér je vhodný pre každého.

Ohľadom dizajnu je potrebné spomenúť aj ergonomickú rukoväť, vďaka ktorej sa veľmi dobre drží. Je vytvorená z príjemného Soft Touch materiálu, ktorý zaistí bezpečnú obsluhu. Ani po dlhšom čase sa vám nebude z rúk šmýkať a bude sa vám s ním dobre mixovať.

O značke

Na záver si už len povedzme niečo o značke ETA. ETA je česká značka, ktorá má veľmi dlhú tradíciu a drží si popredné miesto na trhu už celé generácie. Kupujú ju nielen Slováci a Česi, ale takisto aj ľudia zo zahraničia. Kvalitné výrobky si môžu tak dovoliť úplne všetci zákazníci, ktorí potrebujú kvalitné elektrospotrebiče do domácnosti. ETA ponúka množstvo výrobkov ako napríklad žehličky na vlasy či vysávače. Zvoľte si jeden z produktov z jej portfólia aj vy.