Radi doma varíte alebo pečiete a potrebujete dobrý a výkonný spotrebič, ktorý bude stíhať urobiť všetku prácu za vás? Kuchynské roboty sú síce skvelou voľbou, no mnohokrát je to vec, ktorá je veľká, nehodí sa do malej kuchyne a je veľmi nákladná na kúpu. Práve to je dôvod, prečo by ste mali staviť na kvalitné elektrospotrebiče, ktoré sa zmestia do vašej kuchyne a bez problémov tak uvaríte alebo upečiete všetko, čo potrebujete.

V tomto prípade sa do menšej kuchyne hodí napríklad mixér, ktorý má rovno niekoľko nadstavcov a veľmi jednoducho tak spravíte úplne každé jedlo. Ponorné mixéry a iné druhy mixérov sú veľmi dôležité aj pri zdravej strave, ktorá je dnes veľmi obľúbená. Ak sa aj vy veľmi radi stravujete zdravo, určite potrebujete kvalitné spotrebiče, s ktorými si jedlo pripravíte. Mixér je tak skvelou a vhodnou voľbou pre každého.

Podľahli ste aj vy zdravému životnému štýlu a deň čo deň si robíte smoothies, nejaké zdravé nátierky alebo jedlá, ktoré chutia nielen vám, ale aj celej vašej rodine či priateľom? Potom by ste mali určite staviť aj vy na ponorné mixéry, ktoré vám spravia v dnešnej dobe nápoj z úplne všetkého. Okrem zdravého nápoja alebo jedla si môžete spraviť akékoľvek iné, veľmi chutné jedlo, ktoré bude zdravé a chutné.

Ponorné mixéry sa dnes u nás v domácnostiach objavujú stále častejšie. Niet sa ani čomu čudovať. Práve vďaka kvalitným strojom, ako sú mixéry, si dnes môžete uľahčiť svoj každodenný život a nemusíte stále rozmýšľať nad tým, ako pripraviť svoj obľúbený nápoj, smoothie alebo nejakú šťavu. Určite by ste mali staviť na výkonný mixér, pomocou ktorého pripravíte každý jeden nápoj z rôznych druhov zeleniny či ovocia.

Vysoký výkon

Ponorný mixér Braun Multiquick 7 MQ785 Patisserie Plus je vybavený výkonným a tichým 750 W DC motorom. Ten vám zaistí plynulý chod za každej okolnosti. Či už miešate, sekáte alebo inak pripravujete svoje pokrmy, rozhodne vás nič nezastaví. Pri varení a pečení tak nezabijete príliš veľa času.

Jednoduché ovládanie

Ovládanie spotrebičov sa každým rokom zjednodušuje. Dnes zvládne aj ten najzložitejší prístroj ovládať niekto, kto mu vôbec nerozumie. Rovnako je to aj pri tomto mixéri. Vďaka najnovším použitým technológiám je ovládanie rýchlostí jednoduché a intuitívne. Všetko ovládate pomocou jedného tlačidla. Vy sami si regulujete rýchlosti a to, čo mixér robí.

Príjemné ovládanie a ergonómia je dôležitá najmä pri zdĺhavom pečení a varení. Práve tyčový mixér Braun Multiquick 7 MQ785 Patisserie Plus vás v tomto ohľade naozaj poteší. Okrem nízkej hmotnosti vám poskytuje aj ergonomické uchopenie. Práca s ním je tak omnoho jednoduchšia.

Nechýba ani technológia Smart Speed a intuitívne tlačidlo, ktoré je veľmi dômyselne umiestnené priamo pod prstami. Jedným stlačením tak môžete pohodlne regulovať otáčky. Čím väčší tlak na tlačidlo vyviniete, tým vyššiu rýchlosť zvolíte. Je to jednoduché, praktické a rýchlo si na to zvyknete.

Štýlový dizajn

Aj keď to mnohí nechcú potvrdiť, dizajn je veľmi dôležitým parametrom. Často sa stáva, že si do domácnosti kúpime produkt, ktorý ani len nepotrebujeme len so zámerom pekného dizajnu. Pri mixéri Braun Multiquick 7 MQ785 Patisserie Plus sa však môžete tešiť na dokonalú kombináciu vysokého výkonu a štýlového dizajnu.

Jeho čierno-kovové telo vás jednoducho dostane a budete sa naň veľmi radi pozerať. Všetky doplnky, ktoré k tomuto produktu dostanete, sú v rovnakom štýle, vďaka čomu spolu perfektne ladia. Je to teda doslova doplnok do domácnosti, ktorý pritiahne pozornosť.

Nesmieme zabudnúť ani na jeho nízku hmotnosť. Kým niektoré ponorné mixéry sú ťažké a pracuje sa s nimi namáhavo, mixér Braun Multiquick 7 MQ785 Patisserie Plus je ľahký, kompaktný a môžete ním pripravovať aj niekoľko jedál za sebou. V ruke vám tak zbytočne neoťažie.

Tichý chod

Mixéry sú hlučné výrobky, ktoré by sa mali používať len počas dňa. Večer dokážu prekážať pri pozeraní televízie alebo pri bežnej konverzácií. Model Braun Multiquick 7 MQ785 Patisserie Plus však nie je vôbec hlučný, práve naopak. Jeho prácu si zamilujete aj vďaka príjemnému a tichému chodu. Varte, pečte a robte jedlá, ktoré máte radi kedykoľvek počas dňa bez toho, aby ste niekoho vyrušovali.

Bohaté príslušenstvo

Samozrejme, čo by to bol za mixér, ak by nedostal zaujímavé príslušenstvo prostredníctvom ktorého si môžete urobiť ďalšie zaujímavé recepty a kombinácie jedál. Využitie tyčového mixéru je tak omnoho pestrejšie.

Pre nasekanie typických ingrediencií ako sú bylinky či tvrdý syr, vám poslúži sekací nadstavec s objemom 350 ml. Pre väčšie ingredience je zas pripravený food procesor s objemom 1,5 litra. S tým pripravíte akýkoľvek krém alebo pyré. Naviac, vďaka nerezovému nadstavcu PowerBell si môžete byť istí, že sekané alebo mixované potraviny nebudú striekať zbytočne naokolo. Špeciálny dizajn tomu totižto zabraňuje.

Samozrejmosťou je aj hnietiaci hák, nerezová metra a nástroj na sekanie. Ten je vybavený tvrdými nerezovými nožmi pre čo najjemnejšie výsledky.

Práca s mixérom Braun Multiquick 7 MQ785 Patisserie Plus vás bude naozaj baviť. Zvládne ju úplne každý. Príslušenstvo a manipulácia s týmto výrobkom je jednoduchá a rýchla. Používajte tak mixér značky Braun pravidelne a užívajte si skvelé výsledky!

Niečo o značke

Značka Braun je pre slovenského spotrebiteľa veľmi známou značkou, ktorá sa predáva takmer v každom obchode s elektronikou. Vďaka nej máte istotu, že ste si práve domov zakúpili kvalitný výrobok, ktorý vám vydrží niekoľko rokov bez toho, aby sa pokazil. Práve kvalitné spotrebiče sa v dnešnej dobe hľadajú len veľmi ťažko, a preto ak si chcete vybrať to najlepšie, mali by ste staviť na túto značku aj vy.