Radi doma varíte alebo pečiete a potrebujete dobrý a výkonný spotrebič, ktorý bude stíhať urobiť všetku prácu za vás? Kuchynské roboty sú síce skvelou voľbou, no mnohokrát je to vec, ktorá je veľká, nehodí sa do malej kuchyne a je veľmi nákladná na kúpu. V takomto prípade je dôležité prehľadávať snáď každý jeden obchod s jasným cieľom – nájsť ten správny spotrebič pre vás.

Do menšej kuchyne hodí napríklad mixér, ktorý má rovno niekoľko nadstavcov a veľmi jednoducho tak spravíte úplne každé jedlo. Naopak, rodiny s väčším priestorom môžu staviť aj na väčšie výrobky, ktoré majú kde následne uskladniť.

Medzi veľmi obľúbené výrobky, ktoré by nemali chýbať v žiadnej domácnosti, sa radia aj ponorné mixéry. Tie sú dôležité ako pri výrobe múčnikov, dezertov alebo chutných polievok, tak aj pri zdravej strave. Vďaka nim si totižto môžete pripraviť chutné a zdravé smoothies či domáce orechové maslo.

Ponorné mixéry sa dnes u nás v domácnostiach objavujú stále častejšie. Niet sa ani čomu čudovať. Ich funkcií je stále viac a viac. Mnohým nechýba ani príslušenstvo a množstvo rozšírení, vďaka ktorým sú naozaj multifunkčné. Vďaka ponorným mixérom si tak vieme uľahčiť náš každodenný život. Pripravte si stlačením tlačidla všetko, čo máte radi aj vy. Je to jednoduchšie ako kedykoľvek predtým.

Dnes sme si preto pre vás pripravili recenziu na skvelý ponorný mixér Braun Multiquick 7 MQ745 Aperitive. Ten očarí nielen svojím dizajnom, ale taktiež výkonom a funkciami, ktoré ponúka. Tých je viac ako sa zdá.

Vysoký výkon

Hľadáte výkonný a spoľahlivý mixér, ktorý má aj skvelú cenu? Práve ste ho našli. Ponorný mixér Braun Multiquick 7 MQ745 Aperitive patrí medzi to najlepšie, čo teraz nájdete na trhu. Kombinácia moderného dizajnu, kvalitných materiálov a prvotriedneho výkonu je niečo, čo si zamilujete hneď na prvý pohľad. Z tohto mixéru sa stane niečo, čo vám nesmie chýbať.

Kuchynské roboty potrebujú na svoju prevádzku naozaj vysoký výkon. Musia si poradiť aj s väčšími a tvrdšími kúskami, ktoré by im mohli zabrániť v prevádzke. Séria robotov od značky Braun vám poskytuje Smart Speed Control funkciu. Vďaka tomu máte zaujímavú možnosť. Čím silnejšie robot stlačíte, tým viac sily získate. Zvyšujte tak výkon mixéru hravo, bez prerušovania a to jedným stlačením intuitívneho tlačidla. Svoje obľúbené pokrmy si tak môžete pripravovať pomocou jedinej ruky, zatiaľ čo si prispôsobujete intenzitu a rýchlosť šľahania k vašej spokojnosti.

Kvalita na prvom mieste

Kvalita je pri kuchynských spotrebičoch na prvom mieste. Len vtedy, keď bude spotrebič kvalitne vytvorený, s ním môžete vytvárať všetky pokrmy, ktoré potrebujete. Ponorný mixér Braun Multiquick 7 MQ745 Aperitive je vyrobený z prémiovej nerezovej ocele. Ako pri tele, tak aj pri nožoch je dbané najmä na kvalitu použitého materiálu. Unikátne nože z nerezovej ocele dokážu posekať jedlo na úplne najjemnejšie kúsky.

Pripravte si arašidové maslo alebo sezamovú pastu a to za pomoci tohto úžasného stroja.

Jednoduché ovládanie

Ovládanie spotrebičov sa každým rokom zjednodušuje. Dnes zvládne aj ten najzložitejší prístroj ovládať niekto, kto mu vôbec nerozumie. Rovnako je to aj pri tomto mixéri. Vďaka najnovším použitým technológiám je ovládanie rýchlostí jednoduché a intuitívne. Všetko ovládate pomocou jedného tlačidla. Vy sami si regulujete rýchlosti a to, čo mixér robí.

Na začiatku môžete mixovať pomenšie a neskôr rýchlosť zvyšovať. Zaistíte si tak dokonalú hladkú konzistenciu všetkých mixovaných prísad. Nechýba ani rýchlosť turbo, ktorou môžete rozmixovať aj tie najtvrdšie suroviny. Sekajte orechy, drvte ľad a pripravujte si jedlá, ktoré máte radi. Dnes vám v ceste nestojí žiadna prekážka.

Nerezový nadstavec mixéru Braun Multiquick 7 MQ745 Aperitive je vybavený najnovším dizajnom rozšírenej spodnej časti, ktorý slúži proti vystrekovaniu. Motor mixéru je výnimočne tichý a dosahuje vysokého výkonu, ktorý sa šplhá až na 750 W. Nerezovú nohu ide jediným kliknutím hravo odnímať a opláchnuť pod tečúcou vodou. Naviac, mixér je doplnený aj o ergonomickú a mäkkú rukoväť. Dobre sa vám bude držať a to aj pri dlhšom mixovaní.

Štýlový dizajn

Aj keď to mnohí nechcú potvrdiť, dizajn je veľmi dôležitým parametrom. Často sa stáva, že si do domácnosti kúpime produkt, ktorý ani len nepotrebujeme len so zámerom pekného dizajnu. Pri mixéri Braun Multiquick 7 MQ745 Aperitive sa však môžete tešiť na dokonalú kombináciu vysokého výkonu a štýlového dizajnu.

Jeho čierno-kovové telo vás jednoducho dostane a budete sa naň veľmi radi pozerať. Rovnako radi ho budete aj používať. Všetky doplnky, ktoré k tomuto produktu dostanete, sú v rovnakom štýle, vďaka čomu spolu perfektne ladia. Je to teda doslova doplnok do domácnosti, ktorý pritiahne pozornosť.

Nesmieme zabudnúť ani na jeho nízku hmotnosť. Kým niektoré ponorné mixéry sú ťažké a pracuje sa s nimi namáhavo, mixér Braun Multiquick 7 MQ745 Aperitive je ľahký, kompaktný a môžete ním pripravovať aj niekoľko jedál za sebou. V ruke vám tak zbytočne neoťažie. Strávte tak v kuchyni pokojne aj niekoľko hodín.

Tichý chod

Mixéry sú hlučné výrobky, ktoré by sa mali používať len počas dňa. Večer dokážu prekážať pri pozeraní televízie alebo pri bežnej konverzácií. Model Braun Multiquick 7 MQ745 Aperitive však nie je vôbec hlučný, práve naopak. Jeho prácu si zamilujete aj vďaka príjemnému a tichému chodu. Varte, pečte a robte jedlá, ktoré máte radi kedykoľvek počas dňa bez toho, aby ste niekoho vyrušovali.

Dôležité doplnky

Ak chcete z mixéru dostať úplne to najlepšie, potrebujete aj dôležité doplnky. Základný balíček ponorného mixéru Braun Multiquick 7 MQ745 Aperitive je vybavený celou radou doplnkov, ktoré vám zjednodušia prácu v kuchyni. Okrem 1,25 litrovej veľkej multifunkčnej nádoby na sekanie všetkého druhu obsahuje taktiež unikátny nôž z nerezovej ocele na sekanie ľadu, sekací nadstavec s nádobkou 350 ml pre nasekanie byliniek či tvrdého syra a odmerku s objemom 600 ml. Nechýba ani nerezová metla a šľahač, ktoré využijete pri tvorbe múčnikov. Využívajte svoj ponorný mixér v mnohých smeroch aj vy.

Niečo o značke

Značka Braun je pre slovenského spotrebiteľa veľmi známou značkou, ktorá sa predáva takmer v každom obchode s elektronikou. Vďaka nej máte istotu, že ste si práve domov zakúpili kvalitný výrobok, ktorý vám vydrží niekoľko rokov bez toho, aby sa pokazil. Práve kvalitné spotrebiče sa v dnešnej dobe hľadajú len veľmi ťažko, a preto ak si chcete vybrať to najlepšie, mali by ste staviť na túto značku aj vy.